18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy jesteś małpą której przeszkadza odrobina kultury

~Velture • 2023-09-26, 11:47
Oni to zachowanie mają tak głęboko wyryte w DNA, że i za 200 pokoleń dalej tacy będą.


Nazhir

2023-09-26, 11:57
Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.

Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.

A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.

Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki :P no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.

jowood88

2023-09-26, 12:02
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.
Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.
A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.
Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.



Czyli że co? Czarna k***a nie jest k***ą?
Wyzwoliła go od kary wystawianej przez Polski US, mimo że w miejscu w którym grał, Polski urząd skarbowy nie może działać?

CZY tY k***A CZYTASZ CO TY PISZESZ?!

edek_kotek

2023-09-26, 12:38
No i dylemat: czy pilnować sprzętu czy gonić czarną sukę żeby oddała ukradzione pieniądze ?

garota

2023-09-26, 13:26
Jak mi sie życie sp***oli to wyjadę gdzieś gdzie dużo tego jest i zacznę kręcić filmy na harda. Zanim nie odjebią to będzie mniej murzynów na świecie.

~Velture

2023-09-26, 13:31
garota napisał/a:

Jak mi sie życie sp***oli to wyjadę gdzieś gdzie dużo tego jest i zacznę kręcić filmy na harda. Zanim nie odjebią to będzie mniej murzynów na świecie.



Na wiejską będzie bliżej.

SantaMaria

2023-09-26, 15:47
to jest ekstremalny przykład choroby psychicznej, zazdrości i złośliwości... pewnie przez 1 minutę poczuła się lepiej a potem jak zwykle - jak gówno czarne pie**olone gówno....
żałosna kreatura... takim zachowaniem prędzej czy później ściągnie na siebie brak zębów albo inne kłopoty...

czodA13

2023-09-26, 16:54
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot..



tu jest przyklad typowego zjeba. Oby Cie sOMsiad podkablowal, bo jak ja Cie znajde.. To organy bedziesz mial .. do przeszczepu. IP juz mam.. to nie trudne znalezc kogos jak sie ma wiecej niz ch*ja we lbie.


Szary_Jeleń

2023-09-26, 17:09
My, muzycy, mamy przepie**olone w tych czasach.

Myxxer

2023-09-26, 17:23
Szary_Jeleń napisał/a:

My, muzycy, mamy przepie**olone w tych czasach.



To że grasz starej na nerwach to nie znaczy że jesteś muzykiem

Oki244

2023-09-26, 17:34
Gowniani podludzie znowu atakują

kawior2007

2023-09-26, 18:44
Przede wszystkim to powinien ją przytrzymać i wezwać policję, bo prawdopodobnie zniszczyła mu klawisze i oczywiście kradzież pieniędzy

reaperek007

2023-09-26, 18:53
dlatego do murzynow sie najpierw strzela, a potem sie pyta.