18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy jesteś małpą której przeszkadza odrobina kultury

~Velture • 2023-09-26, 11:47
Oni to zachowanie mają tak głęboko wyryte w DNA, że i za 200 pokoleń dalej tacy będą.


Sztruks

2023-09-26, 19:14
Zwykła p*zda stoi i z nią rozmawia… zamiast wypie**olić jej w ten czarny łeb żeby czarna k***a się zesrala

100imiQtas

2023-09-26, 19:21
Wybrał złą okolicę. Im mniej dzikich zwierząt tym lepiej.

Sztruks napisał/a:

Zwykła p*zda stoi i z nią rozmawia… zamiast wypie**olić jej w ten czarny łeb żeby czarna k***a się zesrala



Koleś jest bez szans. Zaraz by go osaczyła wataha szympansów i bardzo prawdopodobne żeby skakali mu po głowie. Szkoda zdrowia w pojedynkę.

skaza_krwotoczna

2023-09-26, 19:41
garota napisał/a:

Jak mi sie życie sp***oli to wyjadę gdzieś gdzie dużo tego jest i zacznę kręcić filmy na harda. Zanim nie odjebią to będzie mniej murzynów na świecie.



j***ne małpiszony

NafazowanyKoleś

2023-09-26, 23:09
czodA13 napisał/a:

tu jest przyklad typowego zjeba. Oby Cie sOMsiad podkablowal, bo jak ja Cie znajde.. To organy bedziesz mial .. do przeszczepu. IP juz mam.. to nie trudne znalezc kogos jak sie ma wiecej niz ch*ja we lbie.



Ogólnie to takich jak ten cytowany przez ciebie śmietnik nie lubię, ale jeszcze bardziej nie lubię takich ch*jów tępych źle wyjętych cwaniaczków z koziej p*zdy jak ty. Znajdź tam moje wszystko, IP, numer buta, rejestracje samochodu i czekam na ciebie niecierpliwie.

Sraj1

2023-09-27, 00:25
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.
Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.
A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.
Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.



Nie zesraj się.

Pyszuki

2023-09-27, 08:57
A ja tak pomyslalem sobie, kapelusz czy cokolwiek sobie nie postawisz obok instrumentu, no spoko, ale to nie kasa fiskalna, ludzie wrzycaja jak do kubeczka, lezy sobie... to i wyciagnac moga, bez kary raczej.. o,O Sam lubie takich grajkow i dorzuce grosik, ale chyba nic nie chroni ich prawem w takiej sytuacji..?

~Velture

2023-09-27, 09:28
Pyszuki napisał/a:

A ja tak pomyslalem sobie, kapelusz czy cokolwiek sobie nie postawisz obok instrumentu, no spoko, ale to nie kasa fiskalna, ludzie wrzycaja jak do kubeczka, lezy sobie... to i wyciagnac moga, bez kary raczej.. o,O Sam lubie takich grajkow i dorzuce grosik, ale chyba nic nie chroni ich prawem w takiej sytuacji..?



Jak z puszek owsika podbierali to szli siedzieć.

PiDżej

2023-09-27, 10:24
Wyjaśnienie jej zachowania jest prozaiczne. to nie był tam-tam

Szary_Jeleń

2023-09-27, 14:01
Myxxer napisał/a:

To że grasz starej na nerwach to nie znaczy że jesteś muzykiem



Typie mam wykształcenie muzyczne i pracowałem zawodowo wiele lat xD, ale ch*j tam j***ć :D

dawidas86

2023-09-27, 15:38
pie**olone czarne ścierwo

Cezzar

2023-09-29, 14:03
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.
Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.
A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.
Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.



Czytasz co piszesz? Bronisz czarnego gówna.. Pewnie sam jesteś ciapaty "nazhir" kebab j***ny