18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Centurion

2009-05-08, 18:20
Fani Ruchu Chorzów



W Kielcach chyba nie lubią Widzewa




btw czym się różnią ci wszyscy kibice od siebie? nazwami klubów? we wszystkich jest to samo, wyzywanie innych drużyn od kurew i żydów, zwłaszcza poprzez wsiarskie przyśpiewki na stadionach. Jakie IQ trzeba mieć do tego? 70? W sumie do jedzenia, srania i śpiewania wystarczy, szkoda tylko że to się rozmnaża czasami...

~Tołdi

2009-05-08, 21:08
Centurion napisz na PW to Ci wytłumaczę :P

Centurion

2009-05-08, 21:50
Jakby to powiedział Koleś Git: na privie to pedały rozmawiają.

Po to jest forum żeby dyskutować, wymieniać poglądy itp. :roll: Jak narazie to niczego sensownego nie powiedziałeś w tym temacie oprócz tego że jak umrzesz to cośtam po Tobie zostanie gdzieśtam, co oczywiście jest strasznym sraniem w banię. Konkrety proszę.

Nie mówię o tym że kibicowanie samo w sobie jest złe. Owszem rozumiem, urodziłeś się gdzieś i czujesz się przynależny do jakiejś drużyny z miasta, jeżdżenie na mecze, rozrywka, też rozumiem, każdy musi mieć jakieś przyjemności z życia. Ale większości w cholerę nie rozumiem. Byłem ostatnio z ojcem i bratem na basenie w Mławie i akurat basen ten jest zaraz obok stadionu na którym własnie był jakiś mecz MKS Mława kontra cośtam. Oczywiście z trybun leciały wsiarskie przyśpiewki typu "k***a", "dz**ka" na przeciwką drużynę. Najgłośniejsza była jakaś grupka łepków, nie wiem 17-20 lat, potem jak wychodziliśmy z basenu to ich mijaliśmy, tacy k***a gangsterzy co to nie oni (szaliki,dresy,szwedki,tępe miny), na jeden strzał. A j***ło od nich fajkami jakby w fabryce tytoniu pracowali na dwie zmiany.
To samo widziałem zresztą w Gdańsku (teraz już rzadziej bo mieszkam dalej od stadionu Lechii). Masa gówniarzy jw., koksów, żulów, normalnych wizualnie może 1/3. Przyśpiewki te same, "k***a", "dz**ka", "szmata". Wagony do kolejki specjalnie gorsze bo jak się kibic napije i czegoś nie rozpie**oli to jest smutny.
Na same mecze nie chodzę jak większość normalnych ludzi. Oczywiście mówie cały czas o tej polskiej ligowej piłce nożnej, narodowym polskim sporcie w którym polska nie odniosła sukcesów od bardzo dawna. Na dodatek liga ta śmierdzi tak korupcją że normalny kibic powinien się brzydzić tego że jego drużyna ustawia mecze. I ta cała nienawiść która płynie z tego sportu w Polsce wali patologią na kilometr. Jakieś sztamy, kosy. Co to wogóle jest? Przedszkole dla kochanych inaczej? Jak miałem 6-7 lat to też zakładaliśmy bandy podwórkowe. A gdzie jest szacunek, zdrowa rywalizacja? W innych dyscyplinach jakoś jest.

Ja nie rozumiem tego całego fenomenu, więc może mi wyjasnisz.

No i bez obrazy. Bez flejma nie ma dobrego anala :P

lemur

2009-05-11, 01:07
Cent- zapraszam na rugby. W Trójmiescie sa 3 kluby w pierwszej lidze +Pruszcz. Nikt na nikogo nie drze mordy- wystarczy bitka na boisku :mrgreen:

balcerro

2009-05-11, 09:50
ja do łodzi zapraszam na rugby xD prawie cała drużyna budowlanych łódź to chuliganka ;) też się dzieję jak się dwie drużyny spotkają xD

Centurion

2009-05-22, 14:49


"Kibice Lechii ostrzegają
Zrywanie vlepek grozi kalectwem"

Bl...........er

2009-06-27, 21:10
Możemy być dumni.



~Tołdi

2009-09-17, 17:41
Wisła wciąż Cracovii płata figla


Centurion

2009-10-30, 20:37
Co ma Turbodymoman do PZPN-u wg fanów Floty



Rycerscy kibice




Nowe Adidasy dla Legionistów


Czeski Kapral

2010-01-06, 15:08
Przystanek Konwiktorska, obok stadionu Polonii



niewyraźny podpis na dole (słaby aparat) zawiera podstawę prawną, a dokładnie Ustawę o cwe*ostwie któregośtam ministerstwa

pogratulować pomysłowości...

~Faper Noster

2010-01-21, 00:26
Ma ktoś fotkę tej słynnej wlepki 'tak się zabawia szlachta z Wrocławia'?

~Faper Noster

2010-01-21, 19:20
Taa, o to chodziło. Sądziłem ze będzie cosik kolorowsze.

Z mojego podwórka- przezabawna vlepka ŁKS-u "Wesoła galera Adolfa Hitlera"