18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowanie

camel87 • 2012-05-17, 19:40
Idzie Euro 2012... święto kibiców na całym świecie.

Nie wiem jak Wy ale ja już dziś widziałem pierwsze auto na Polskich blachach OKR z niemiecką flagą... Nie ma to jak mniejszość niemiecka na Opolszczyźnie (OKR- Krapkowice).

To był piękny widok jego zdziwienia jak na skrzyżowaniu w Opolu wyszedłem z auta i połamałem mu tą flagę z dachu...

Pierwszy skalp zdjęty... Chyba zacznę kolekcjonować te "zdobyczne" flagi :)

kih0n

2012-05-17, 19:56
Tam to jest masakra, często bywam w opolskim i to jest plaga :| idziesz do knajpy a tam same niemieckie flagi...

bloodwar

2012-05-17, 19:59
Ja jak byłem ostatnio w Breslau to mnie koleś próbował przekonać, że to polskie miasto LOL!

Apollon

2012-05-17, 20:26
fajnie jest się pochwalić inteligencją!!!
Zastanawiałeś się jaka jest różnica między tym co sam zrobiłeś, a tym co robią debilne kibole lejące każdego, kto kibicuje innej drużynie??
zawsze się zastanawiałem ile gówna w głowie trzeba mieć, aby poniżać i upokarzać kibica innej drużyny?!?!?!
Czy do pewnych ludzi nie dociera, że gdyby nie istniały inne drużyny to ich ukochany team nie miał by z kim walczyć a tym samym ich "ukochany" sport przestałby istnieć??
Patriotyzm też niema nic do rzeczy, bo obce kraje do których wyjeżdżają nasi rodacy, bardziej sie o nich troszczą niż nasz sam. Wyjedź do legalnej pracy w Niemczech czy innego kraju w Europie (i nie tylko) zobacz ile tam "Państwo" daje obywatelowi a ile dostajesz w Polsce!!!
Ziemia piękna tylko władza k***Y!!!

camel87

2012-05-17, 20:38
aż się popłakałem jak to przeczytałem... ojejku zapisze się do poradni "JAK KOCHAĆ NIEMCÓW"...

Widać, że Nasi dziadkowie walczyli po innych stronach :)

Apropos to z ostatnim zdaniem się zgodzę :)

Apollon

2012-05-17, 20:56
camel87,
Widzisz problem nie jest po stronie naszych dziadków i frontów ich walki, bo walczyli po tej samej stronie.
Nie leży tez po stronie kraju, narodowości czy innych tego typu pierdół.
Chodzi o normalne uczciwe kibicowanie a nie kibolenie i to jest problem!

Hesbollah

2012-05-17, 21:07
Zgadzam się z Apollonem w pełnej rozciągłości.

Dałbym w mordę autorowi gdybym był świadkiem tego co zrobił.

Mr.Drwalu

2012-05-17, 21:16
Hesbollah napisał/a:

Zgadzam się z Apollonem w pełnej rozciągłości.

Dałbym w mordę autorowi gdybym był świadkiem tego co zrobił.



Przemoc rodzi przemoc :amused:
W sumie pie**olić to ;-)

Pamiętaj 8-)


rickert

2012-05-17, 21:44
I to było takie chwalebne, że musiałeś się tym pochwalić? Polaków pełno wyjechało z kraju na zachód i często jeszcze bardziej obnoszą się ze swoją polskością. Czy to źle? Czy jeśli jakiś Anglik zerwałby polską flagę z auta na angielskich blachach to nie wk***iłbyś się? Mi by nerwy puściły. Więc dziwię się, że Ty wpie**ol nie dostałeś ;) Trzeba szanować przynależność innych ludzi, a jedyne flagi jakie należy zrywać to te tęczowe ;)

spr

2012-05-17, 22:29
nic tylko ci pogratulować joł
btw itak potem nigdy nie oglądam swoich komentarzy i na nie ripost więc daremny twój trud.

pakicito

2012-05-17, 22:49
Cytat:

ojejku zapisze się do poradni "JAK KOCHAĆ NIEMCÓW"...


z takim poczuciem humoru, tylko na tyle możesz sobie pozwolić

MrPiter

2012-05-18, 01:07
Widać, ze swój chlop z Opola :)

ph...........w5

2012-05-18, 01:24
camel87 napisał/a:

Idzie Euro 2012... święto kibiców na całym świecie.

Nie wiem jak Wy ale ja już dziś widziałem pierwsze auto na Polskich blachach OKR z niemiecką flagą... Nie ma to jak mniejszość niemiecka na Opolszczyźnie (OKR- Krapkowice).

To był piękny widok jego zdziwienia jak na skrzyżowaniu w Opolu wyszedłem z auta i połamałem mu tą flagę z dachu...

Pierwszy skalp zdjęty... Chyba zacznę kolekcjonować te "zdobyczne" flagi :)



A potem się obudziłeś :roll:

pomaranczowy4

2012-05-18, 01:43
pokazoł gospodorz polski co o szwabie myśli.. jak ktoś do mnie przyjeżdza pokojowo nastawoiny, to mu stawiam browar, ze wpadł do mnie do " polski" mecz obejrzeć.. to jest gość ku.wa. ale polok szwaba nie lubi bo tak...lepiej jedż po turkach czy arabaach bo to oni Ci zagrażają...niemcy dziś to inteligentny, ale wykastrowany mentalnie kraj i raczej nikomu nie zagraża.. chyba ze grekom jak im odetną pempowine, która powinni odciać już dawno

masshacker

2012-05-18, 02:16
hehe. mam teściów na ziemi krapkowickiej, i mówię szczerze: prawie same szwabopodoby tam mieszkają.
nie mam awersji do niemców (no może trochę), ale to co się tam dzieje to jest przegięcie. np:
(akcja u teściów)
przychodzą znajomi (teściów, czyli ok 50 lat) i gadka szmatka aż tu nagle typiara (ślązara pełną gębą i dupą) że jej synek to sobie znalazł dziewczynę polkę a nie ślązaczkę, i że jest wyklęty na wieki - to se myśle... jak bym był na jego miejscu to też bym brał polkę... przecież ślązary opolskie są chowane na tłuste, żrące świnie (poza kilkoma znanymi mi wyjątkami)
chętnie podam w komentach kilka przezabawnych sytuacji z udziałem opolan (świń)