18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kibicowanie

camel87 • 2012-05-17, 19:40
Idzie Euro 2012... święto kibiców na całym świecie.

Nie wiem jak Wy ale ja już dziś widziałem pierwsze auto na Polskich blachach OKR z niemiecką flagą... Nie ma to jak mniejszość niemiecka na Opolszczyźnie (OKR- Krapkowice).

To był piękny widok jego zdziwienia jak na skrzyżowaniu w Opolu wyszedłem z auta i połamałem mu tą flagę z dachu...

Pierwszy skalp zdjęty... Chyba zacznę kolekcjonować te "zdobyczne" flagi :)

ogurx

2012-05-18, 02:54
Mi w Chmielowicach doj***li podwójne nazwy miejscowości (jak z reszta na całej Opolszczyźnie) h*je j***ne .Dobrze żeś zrobił browar !! :)

Anonim91

2012-05-18, 02:55
To fakt jest dużo Niemców w Opolskim bo sam pochodze z Krapkowic. Ale co z tego? Dlaczego większość ludzi ich nie lubi? Dlatego, że na wojnie robili to co robili? Wojna była 70 lat temu teraz są inne czasy :-?

LetsDrum

2012-05-18, 02:59
pics or it didn't happen

Coliber

2012-05-18, 06:04
Apollon napisał/a:

fajnie jest się pochwalić inteligencją!!!
Zastanawiałeś się jaka jest różnica między tym co sam zrobiłeś, a tym co robią debilne kibole lejące każdego, kto kibicuje innej drużynie??
zawsze się zastanawiałem ile gówna w głowie trzeba mieć, aby poniżać i upokarzać kibica innej drużyny?!?!?!
Czy do pewnych ludzi nie dociera, że gdyby nie istniały inne drużyny to ich ukochany team nie miał by z kim walczyć a tym samym ich "ukochany" sport przestałby istnieć??
Patriotyzm też niema nic do rzeczy, bo obce kraje do których wyjeżdżają nasi rodacy, bardziej sie o nich troszczą niż nasz sam. Wyjedź do legalnej pracy w Niemczech czy innego kraju w Europie (i nie tylko) zobacz ile tam "Państwo" daje obywatelowi a ile dostajesz w Polsce!!!
Ziemia piękna tylko władza k***Y!!!



Powiedz to Hitlerowi

xray1815

2012-05-18, 07:41
Zrób to samo Angolom albo Rusom to pooglądamy Cię na hardzie :)

Corradolicious

2012-05-18, 07:58
camel87 napisał/a:

Idzie Euro 2012... święto kibiców na całym świecie.

Nie wiem jak Wy ale ja już dziś widziałem pierwsze auto na Polskich blachach OKR z niemiecką flagą... Nie ma to jak mniejszość niemiecka na Opolszczyźnie (OKR- Krapkowice).

To był piękny widok jego zdziwienia jak na skrzyżowaniu w Opolu wyszedłem z auta i połamałem mu tą flagę z dachu...

Pierwszy skalp zdjęty... Chyba zacznę kolekcjonować te "zdobyczne" flagi :)



Jaaaaaaaasne, gowno zes zrobil fantasto. A to, ze tak nawet pomyslales swiadczy o tym jak ograniczony jestes - teraz juz wiem, czemu niektorzy madrzy ludzie nie chcieli UE...

deniZ

2012-05-18, 09:52
camel87 napisał/a:


To był piękny widok jego zdziwienia jak na skrzyżowaniu w Opolu wyszedłem z auta i połamałem mu tą flagę z dachu...



Jassne... i obudziles sie mokry ze szczescia?
Co mama powiedziala na zaszczane przescieradlo?

Polnischefuhrer

2012-05-18, 10:26
Coliber napisał/a:



Powiedz to Hitlerowi

co ma Hitler do tego , co to już koleś nie mógł mieć sobie na samochodzie niemieckiej flagi widać że straszny burak z ciebie

Pener

2012-05-18, 11:40
ile tu wiary z opola :amused:
jak chcecie sie podzielić wódka to jestem na zaodrzu

Anonim91

2012-05-18, 11:50
Pener666 napisał/a:

ile tu wiary z opola :amused:
jak chcecie sie podzielić wódka to jestem na zaodrzu

]

A ja na Malince

kurwiduplo

2012-05-18, 12:12
Pener z Opola?? To na pewno piliśmy kiedys razem w adamsie ;)

marna

2012-05-18, 12:20
k***iduplo, a domek muminków znasz? :-?

camel87

2012-05-18, 15:53
Anonim91 napisał/a:

]

A ja na Malince



Za z ZWMu :)

Śmieszą mnie komentarze "i się obudziłeś"- teksty pisane przez pokemonów internetowych co nigdy nie wychodzą z domu lub siędzą przy w pracy przy kompie i im się pasjans znudził to klikają.

Niech idą na miasto w nocy, napiją się z kolegami, zrobią coś głupiego co będą wspominać wesoło, a nie tylko negowanie i wymądrzenie się jak nie jakaś tezą to fantazją.

Ja wiem, że następnym razem zrobie to samo i w dupie mam pokemonowe negowanie :)

Pozdro dla ludzi z Opola, dużo nas tutaj :)

Lipton92

2012-05-18, 16:42
Ej, to nie jest kwestia tego, po której stronie czyj dziadek walczył, czy nerduję przed kompem, czy lubię świrować po mieście.
Ty po prostu jesteś głupi. Ja Cię nie chcę obrażać, tylko stawiam diagnozę. Są ładni, brzydcy, mądrzy i głupi, tacy jak Ty.

EdmundKemper

2012-05-18, 16:55
Ale tępota. Autorze dobrze zrobiłeś, tylko dziwie się czemu Niemiec się nie obruszył na to... A co do Was, to każdy powinien się burzyć jeśli się poniża jego kraj, ojczyznę. Jak Anglicy czy Holendrzy tępią Polaków to niech Polacy się postawią. To samo u nas, jeśli Niemcy czy ktokolwiek inny jest tępiony to też niech się postawi. A tutaj widzę głosy obruszenia tak jakbyście bronili Niemca za to, że nic nie zrobił. Nienawidzę Niemców, ale jakbym jakiemuś coś zrobił to chciałbym żeby zaczął się bronić, a nie żeby stał jak p*zda, a ja mógłbym go przykładowo bić. Ale jeśli sam się nie obronił to ch*j z nim, nikt nie będzie tego robił za niego.