18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Sewilli do Polaków: witajcie w Katyniu

Magik2501 • 2013-08-27, 15:51
Na stronie internetowej kibiców Sewilli ukazała się fotorelacja zatytułowana "Welcome to Katyn". W ten sposób fani hiszpańskiego klubu chcieli zakpić z Polaków.




Ponadto w fotorelacji zostały umieszczone zdjęcia, na których widać flagi z czerwonymi gwiazdami i wizerunkami komunistycznego zbrodniarza Che Guevary.



Nic dziwnego, że mając takich idoli, fani FC Sewilli nie zawahali się zamachnąć na pamięć Polaków zamordowanych w Katyniu.

Na stronie internetowej hiszpańskich lewaków, nazywających się kibicami, widnieją inne "ciekawe" wpisy. Np. 13 sierpnia - w dzień urodzin Fidela Castro - zamieszczono tam wpis z życzeniami i zdjęciem tortu urodzinowego dla komunistycznego dyktatora. A wśród "zaprzyjaźnionych" stron wymieniana jest m.in. progejowska witryna "Fútbol contra la Homofobia".



Źródło 1

Źródło 2


Jak kibice z Litwy zniszczyli samochody kibiców Lecha, wyzywali ich cały mecz, a w ramach rewanżu w Poznaniu zawisł transparent "Litewski chamie klęknij przed polskim panem" to było zaraz ajwaj w mediach na złych, polskich kiboli.
Teraz pewnie będzie podobnie. Kibice Śląska przygotują ładną ripostę i media rzucą się na nich, ze jak im nie wstyd, że nowoczesna europa itp.

Uefa nie ukarze Hiszpanów. Symbole politycznie są na stadionach zakazane, CHYBA że są to symbole lewizny. Wówczas droga wolna.

Ma...........l2

2013-08-27, 19:46
@szer.Lucjan i Jarrt mam nadzieje że zginiecie pie**olone ścierwa

Pe...........te

2013-08-27, 19:51
Już zapomnieli co Generał robił z takimi?

Jarrt

2013-08-27, 20:16
Marvel2 napisał/a:

@szer.Lucjan i Jarrt mam nadzieje że zginiecie pie**olone ścierwa


Polecę klasykiem:

DamianH

2013-08-27, 20:17
@maddog77

Pewnie by to k***y odczuły, bo nic tak ich nie ubodzie, jak Franco. Ale po co w ten sposób szafować wizerunkiem osoby, która przy NKWD jest bez skazy.

Ma...........l2

2013-08-27, 20:29
@Jarrt chodzi mi o komentarz
Jarrt napisał/a:

Coraz bardziej podobają mi się działania kibiców Sevilli, oby tak dalej.

jesteś p*zdą nie narodowcem.

PoMaluchu

2013-08-27, 20:31
Gdzie było słychać o tym haniebnym czynie? Czy teraz lewicowe gazetki piszą o tym? Cicho siedzą? Nie dziwie się...

Ale się pytam, gdzie są ludzie, którzy mogą , mają taką moc aby tych pedałów podać do jakiegoś trybunału, do UEFA ,czy gdzieś.
Bo jak sięgnę pamięcią Polacy dostają w dupę, są ośmieszani na arenie międzynarodowej za cokolwiek... Może trzeba się upomnieć o swoją godność i dojechać tych patałachów?

Jarrt

2013-08-27, 20:41
Marvel2 napisał/a:

@Jarrt chodzi mi o komentarz jesteś p*zdą nie narodowcem.


Gdzież bym śmiał być narodowcem, przyjrzyj się dokładnie mojemu avatarowi 8-)

karolek075

2013-08-27, 20:51
Domo91 napisał/a:

Kozaki w necie p*zdy w świecie. Pierwsza lepsza polska ekipa by ich zmiotła z powierzchni ziemi.

I za pewne tak będzie, bankowo kibice Śląska nie będą siedzieć cicho xd Sewillczycy ( nie wiem czy tak to się piszę ale jeden ch*j) przyjadą dostaną konkretny wpie**ol i Śląsk ich ośmieszy po czym wrócą z podkuloną dupą do domu. A po wszystkim oczywiście Polski rząd będzie klękał i robił lachę Hiszpanii i przepraszał za "Polskich Kiboli" -.- Media nagłośnią jak bardzo nasi kibice są źli i z sądu padną wyroki na kibiców śląska...Zobaczycie że tak będzie...to jest k***a Polska...Ehh

Riva

2013-08-27, 21:03
Ta zniewaga krwi wymaga

wajdzik007

2013-08-27, 21:42
gdyby polska była potęzna jak murica ruscy i germany to by nas zapraszali na piwo i kawe ale jesteśmy jacy jesteśmy politycy też są beznadziejni kase znas każdy wysysa ale od innych już nic.

BoryzSadek

2013-08-27, 21:43
Nie mogę doczekać się rewanżu.. Oby przyjechali i dostali taki wpie**ol że się nie pozbierają, nie mają nic do stracenia i tak juz odpadli.

rksrobert

2013-08-27, 21:43
@Jarrt jak ci się podobają takie akcje i symbole to wyjedź na Kubę lub nawet do nie tak odległej Rosji. Ciekawe czy wtedy też by ci się podobało takie zachowanie jakby pokazali ci gdzie twoje miejsce.

AlejOndro.

2013-08-27, 23:29
ale kibice Sevilli teraz dostaną wpie**ol :D

zablena

2013-08-27, 23:38
a wiec tak

Oficjalnie jest potwierdzone ze Mecz WKS-FC Sevilla odbedzie sie bez kibicow Sevilli tak powiedzial tam ktos z zarzadu klubu

co do WKS i zaatokowanego Busa z poczatku jak sie dowiedziano o zdarzeniu byly sprzecznosci a mianowicie na poczatku mowiono ze to emigracja Cracovi co okazalo sie nieprawda bo to napadli kibice Sevilli. Kolejna sprawa jestem ciekaw czy ktorys by byl cwany gdyby bylo was 18 vs 30 dotego tych 30 mialo noze i inne tego typu rzeczy, wszystko bywygladalo inaczej gdyby kibole wisly sien ie oddzielily od busa ktorzy mieli zabiocec takiej typu akcji na bronie.

a jakbym ja wiedzial ze mam jechac na mecz do Wrocka i z niego nie wrocic do domu to tez bym nie pojechal ;)