18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii Warszawa w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

kamyqu • 2014-03-02, 18:58
Dzisiejsza oprawa podczas meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Wiem, że na dźwięk lub widok "Legia Warszawa" większość użytkowników Sadola dostaje niesamowitego bólu dupy, ale oprawy kibiców ze Stolicy stoją na najwyższym poziomie.
Dzisiaj to potwierdzili.



Dla osób z bólem dupy wstawiam aktualną tabelę ekstraklasy.



BTW Jebie mnie Polska piłka nożna.

bu...........ch

2014-03-02, 22:32
Machol napisał/a:

Po ch*j wtrącać takie coś do jakichś rozgrywek? Co ma jakikolwiek wydarzenie czy fakt historyczny do meczu piłki nożnej? No po ch*j ja się pytam?


Podludzie z "żylety" lubią sobie wycierać dupy patriotyzmem.

kamuha

2014-03-02, 22:36
Crewloor napisał/a:

Polska jako przymiotnik pisze się małą literą.


nosz k***a kolejny Miodek.

Dalione

2014-03-02, 22:40
Ale się o te maczety przypie**oliliście, ch*ja wiecie w nogach śpicie :)

T0B1

2014-03-02, 22:43
kamyqu napisał/a:

Wiem, że na dźwięk lub widok "Legia Warszawa" większość użytkowników Sadola dostaje niesamowitego bólu dupy,


Gimby powtarzają to co od innych usłyszeli. j***ć Legię, Craxę - co za różnica, ważne, żeby być zajebistym i na topie.

xxstfuxx

2014-03-02, 22:56
Piekna patriotyczna oprawa a 45 minut pozniej Polacy klepią Polaków. Seems legit

Lubo

2014-03-02, 23:05


Taka tam przyśpiewka biednej Jagiellonii przed meczem :D Chyba nie wiedzieli jeszcze co ich czeka :D

Murzyn9111

2014-03-02, 23:37
Przychodzi dres do sklepu sportowego i mowi do sprzedawcy:
Poprosze stroj legii Warszawa..
ale jaki sedziowski czy pilkarski ?


ale oprawy spoko.

Pozdro Kolejorz.

To...........sX

2014-03-02, 23:37
ch*j wam w serce :D W środę ukażą was walkowerem,karą finansową a wojewoda zamknie stadion do końca sezonu... :D Tacy zajebiści kibice że ja pie**ole,jak chce sobie obejrzeć małpy w klatce to nie muszę jechać do zoo wystarczy że włączę na canal+ mecz Legii :D Tak Kraków i ch*j :roll:

Janóż

2014-03-03, 11:07
ahahhaha jaka spina o te klubiki które i tak grają gówno nie ważne czy to z krakowa wrocławia poznania czy z warszawy. każdy z tych małych klubików dostanie baty od każdego zespołu z ligi angielskiej czy tam hiszpańskiej.

A ludzie napie**alający się ze sobą w imię swojego żałosnego klubiku są dla mnie na tym samym poziomie intelektualnym co mój myszoskoczek ( który już zdechł, ale póki wegetował to bez przerwy napie**alał łbem w pokrywę akwarium i w końcu tak przypie**olił że padł i się nie podniósł xDDDDDDDD)