18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii Warszawa w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

kamyqu • 2014-03-02, 18:58
Dzisiejsza oprawa podczas meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Wiem, że na dźwięk lub widok "Legia Warszawa" większość użytkowników Sadola dostaje niesamowitego bólu dupy, ale oprawy kibiców ze Stolicy stoją na najwyższym poziomie.
Dzisiaj to potwierdzili.



Dla osób z bólem dupy wstawiam aktualną tabelę ekstraklasy.



BTW Jebie mnie Polska piłka nożna.

Crewloor

2014-03-02, 21:17
Polska jako przymiotnik pisze się małą literą.

Mardog

2014-03-02, 21:17
kamyqu napisał/a:



BTW Jebie mnie Polska piłka nożna


Gówno nas obchodzi kto cię r*cha :roll:

te...........ra

2014-03-02, 21:18
Sport nie istnieje,teraz to pralnia mamony.Jakby przywrócili 2 letnia służbę wojskową , to by Polska na tym zyskała, a tak to latają jak poj***ni z nożami i bez...
Takie czasy.

Magik2501

2014-03-02, 21:21
kermiot napisał/a:

@up Stolica - smiechlem, 100lica bez obwodnicy:)



Ktoś tu ma nieświeże info. Pewnie też wierzysz w to, że "Polska zarabia miliony na węglu ze Śląska!"

mateqt

2014-03-02, 21:27
kamyqu napisał/a:


Dla osób z bólem dupy wstawiam aktualną tabelę ekstraklasy.



też mam aktualną tabelę ;)


ktbffh

2014-03-02, 21:30
mateqt napisał/a:



też mam aktualną tabelę ;)

Obrazek



@up, Legia przynajmniej grała w LE, a twoja SUPER drużyna grała najwyżej o puchar sołtysa.

NafazowanyKoleś

2014-03-02, 21:32
Ale ludzie są żałośni :roll:

Jakaś ch*jnia zwana sportem jest wstanie poróżnić polaka z polakiem. To jest tak śmieszne, tak bardzo godne pogardy, że aż w głowie mi się to nie potrafi zmieścić a mam ją sporą.

ch*j mnie obchodzi Legia, Wisła, Chorzów i co tam w ogóle istnieje. Grają sobie? To niech sobie grają. Ich sprawa i ich rozrywka.

Ja nie znam nawet zasad piłki nożnej bo mam to w dupie i bardzo chciałbym, żeby inni ludzie też tak do tematu podchodzili. Ale po co. Przecież lepiej pie**olić głupoty na transparentach o "żołnierzach wyklętych", gdzie większość z nich nawet na wikipedii tematu o tym nie widziała, ale na meczach fajnie jest pogadać głupoty i ponapie**alać drugiego polaka.


W większości jesteście tak śmieszni i beznadziejni, że aż mam nadzieję, że Hitler wstanie z grobu i was zajebie, bo to wy jesteście bakterią tej ziemi. Nie niemiec, nie rusek tylko sam k***a polak.

Hellski

2014-03-02, 21:32
"mam tak samo jak ty, ligę mistrzów w TV
i prezesa co-ooo, gwiazdą jest disco-oo
i na trybunie wielkie bydło-oo"

mloncur

2014-03-02, 21:35
ktbffh napisał/a:



@up, Legia przynajmniej grała w LE, a twoja SUPER drużyna grała najwyżej o puchar sołtysa.



grać a Grać to to dwie różne rzeczy ;)
Legia może i grała w LE ale żeby Grała to musiałaby pokazać coś więcej niż 3 punkty ;)

mateqt

2014-03-02, 21:37
ktbffh napisał/a:


@up, Legia przynajmniej grała w LE, a twoja SUPER drużyna grała najwyżej o puchar sołtysa.



Po pierwsze ja walę tą "ekstra"klasę i nie utożsamiam się z żadnym klubem co można wywnioskować z twojej wypowiedzi.
Po drugie "grała"??? Ty to nazywasz grą? Porażka z Apollonem, zespół z Cypru który nie jest nawet mistrzem jakże okazałej ligi tego kraju ;) Pozdro i czytaj ze zrozumieniem

kiwaz

2014-03-02, 21:38
Ale wy k***a doinformowani jesteście...Legia wywiesza flagi Jagi zdobyte w tamtym roku. W odpowiedzi Jaga rzuca petardami i strobo w stronę sektorów Legii. Do sektora gości podbiega grupka kibiców Legii. Bramka nie wytrzymuje naporu i kibice Legii w znacznie mnniejszej grupie przeganiają kibiców gości w dół i bok sektora. Ten,co pie**oli ,że to banda kretynów,niech tak pie**oli.Niedługo go wypie**olą.

joeblack33

2014-03-02, 21:40
pochwal się kolego komu Ty kibicujesz:)
p.s.
nie jestem kibicem Legii

ahmatw

2014-03-02, 21:47
A to, że kibice Jagi przygarnęli ziomków z Legii do siebie, by nie wpadli w łapska policji to też ból dupy? 800 ludzi z Jagi na 1 czy tam 2 Legii, ale jakoś potrafili się zachować. Nie trzeba od razu wpie**alać się z bramą do kibiców gości.

bebe_nuss

2014-03-02, 21:49
Kogo k***a obchodzi polska piłka nożna?

Machol

2014-03-02, 21:50
Po ch*j wtrącać takie coś do jakichś rozgrywek? Co ma jakikolwiek wydarzenie czy fakt historyczny do meczu piłki nożnej? No po ch*j ja się pytam?