18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Key & Peele - homofob

borlibobek • 2013-12-13, 18:11
Wiem, że pedał to pedał, ale każdy z paradujących powinien to zobaczyć


FO...........KO

2013-12-13, 18:40
Ot i różnica między gejem, a pedałem...

furak151

2013-12-13, 19:51
Zaskakujące zakończenie. Piwo

Zarammoth

2013-12-13, 23:47
Ten gościu w różowej koszuli to prowadzący "Najzabawniejsze zwierzęta świata".

me...........wa

2013-12-14, 00:48
Wszędzie geje, wszystko o gejach no nie ma kuźwa dnia, żeby gdzieś nie było o gejach

N527

2013-12-14, 00:55
Zajebiste i przeprawdziwe

bavarian

2013-12-14, 01:35

KANIBAL22

2013-12-14, 01:47
szkoda k***a gadać coraz bardziej boje sie kumac z nowymi ludzmi z mojej płci bo ch*j wie kto to jest

Snoon

2013-12-14, 02:23
lubię tego gościa, świetny komik :)

ti...........ax

2013-12-14, 04:35
- Tato... Musze Ci coś powiedzieć, jestem gejem...
- Synu...
- Ojcze?
- Czy Ty nosisz buty od Versace?
- No nie...
- Czy masz wille z basenem?
- Nie...
- Czy Ty jeździsz nowym mercedesem?
- Nie
- To Ty nie jesteś gej ty jesteś zwykły pedał.

Plecionkarz

2013-12-14, 08:46
FOZyLKO napisał/a:

Ot i różnica między gejem, a pedałem...


Nie ma żadnej różnicy. Pederasta to pederasta. Jak można dzielić facetów chcących mieć w dupie ku*asa na dobrych i złych? Wszyscy oni są przyj***ni i chorzy psychicznie.

Ze...........92

2013-12-14, 09:23
@Plecionkarz różnica jest dla mnie widoczna aż nazbyt. Abstrah*jąc od kwestii psychicznych pokroju czy ktoś jest przyj***ny i chory psychicznie, to gej to koleś, który nie obnosi się ze swoją orientacją, zostawia innych w spokoju i żyje jak normalny człowiek. A pedał? Cóż, wystarczy spojrzeć na "parady równości" czy choćby filmik z tego tematu

marekgazownik

2013-12-14, 11:15
@up No i kolejny który dał się omotać homopropagandzie. To, że się z tym nie obnosi nie znaczy, że jest normalny i że tak powinno być... Nie mówię, że nie ma prawa do życia etc, ale to jest wbrew naturze. Oni po prostu powinni być leczeni albo wywożeni w bydlęcych wagonach na sybir, tam by przynajmniej zadbali o kolej transsyberyjską czy dostarczali by pożywienia niedźwiedziom. :D

Garkein

2013-12-14, 11:16
każdy z nich mnie obrzydza

b7kj

2013-12-14, 11:48
marekgazownik napisał/a:

@up No i kolejny który dał się omotać homopropagandzie. To, że się z tym nie obnosi nie znaczy, że jest normalny i że tak powinno być... Nie mówię, że nie ma prawa do życia etc, ale to jest wbrew naturze. Oni po prostu powinni być leczeni albo wywożeni w bydlęcych wagonach na sybir, tam by przynajmniej zadbali o kolej transsyberyjską czy dostarczali by pożywienia niedźwiedziom. :D



Póki gej nie będzie obnosił się ze swoim pedalstwem jak ruski mafiozo złotem, nie będzie żądał specjalnych praw z tytułu swojej rzekomej orientacji, prawa do opieki nad dziećmi i generalnie będzie zostawiał swoją orientację wychodząc z domu, to może sie ładować z drugim gejem aż jego dupa będzie wzdychać zamiast pierdzieć. Resztę hołoty z parad, Biedroniów czy inne pospólstwo jak wspomniałeś, do wagonów i na sybir na ciężkie roboty. Tam wszyscy byliby dyskryminowani po równo.