18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Key & Peele - homofob

borlibobek • 2013-12-13, 18:11
Wiem, że pedał to pedał, ale każdy z paradujących powinien to zobaczyć


marekgazownik

2013-12-14, 12:12
b7kj, A widzisz, gdyby zastosować profilaktykę w postaci wywózki nie mielibyśmy teraz żadnych biedroniów i innych grodzkich w rządzie... :mrgreen:

hogg

2013-12-14, 14:40
Co wy tu za dyskusje prowadzicie. Pedały były, są i będą zawsze. I żadna polityka, nakazy, zakazy czy ustawy tego nie zmienią.
No nie powiem, że jak czegoś nie możesz pokonać to się przyłącz do tego, ale powiem, że pora przywyknąć :)
Patrząc na tych dwóch pedałów, myślę, że gdyby byli tylko tacy jak ten w białej koszuli ty byłoby całkiem gitara.

b7kj

2013-12-14, 14:53
Na dobrą sprawę to cały rząd klasyfikuje się do wycieczki z biletem w jedną stronę. Jak nie geje i baby z fiutem to k***y i złodzieje :-/

Okash

2013-12-14, 15:01
Zaraz się okaże, że 3/4 Polski będzie na Sybirze, bo praktycznie z każdym jakiś problem.
Chyba już wiem jak wygląda piekło :|

b7kj

2013-12-14, 16:13
Okash napisał/a:

Zaraz się okaże, że 3/4 Polski będzie na Sybirze, bo praktycznie z każdym jakiś problem.
Chyba już wiem jak wygląda piekło :|



Jak mi powiesz że za to co politycy robią z tym krajem i jak dymają obywateli nie należy im się co najmniej 10 lat w kamieniołomach, jak nie wszystkim to większości, to poważnie zwątpię w Twoją inteligencję (stwierdzę że jesteś niereformowalnym idiotą).

Zarammoth

2013-12-14, 16:50
Ale pie**olicie. Jeżeli gej nie obnosi się z tym co robi w sypialni to w czym problem? Koprofilów czy jakichkolwiek fetyszystów też należy "usuwać"?

Zobacz kto wynalazł komputer, na którym klepiesz komentarze, jakiej orientacji był Leonardo da Vinci, Michał Anioł czy Arystoteles. Gdyby wtedy ktoś sprzątnął ich za to jakiej są orientacji to świat by wiele stracił.

b7kj

2013-12-14, 17:42
Zarammoth napisał/a:

Ale pie**olicie. Jeżeli gej nie obnosi się z tym co robi w sypialni to w czym problem? Koprofilów czy jakichkolwiek fetyszystów też należy "usuwać"?

Zobacz kto wynalazł komputer, na którym klepiesz komentarze, jakiej orientacji był Leonardo da Vinci, Michał Anioł czy Arystoteles. Gdyby wtedy ktoś sprzątnął ich za to jakiej są orientacji to świat by wiele stracił.



No ok, ale taki da Vinci czy Arystoteles to ma wkład w rozwój ludzkości, Michał Anioł też coś po sobie zostawił ;-) A po paradowcach nic, tylko chęć mordu :mrgreen:

MrZet

2013-12-14, 19:30
Plecionkarz napisał/a:


Nie ma żadnej różnicy. Pederasta to pederasta. Jak można dzielić facetów chcących mieć w dupie ku*asa na dobrych i złych? Wszyscy oni są przyj***ni i chorzy psychicznie.



Ale pie**olisz.

Okash

2013-12-15, 09:00
b7kj napisał/a:

Jak mi powiesz że za to co politycy robią z tym krajem i jak dymają obywateli nie należy im się co najmniej 10 lat w kamieniołomach, jak nie wszystkim to większości, to poważnie zwątpię w Twoją inteligencję (stwierdzę że jesteś niereformowalnym idiotą).


Nie, oczywiście, że nie powiem i nie stwierdzisz - jedziemy pod tym samym wozem.
Też nie powiem, że pokazałeś umiejętność czytania niewymagającej ironii. Twoja reakcja nawet nieźle wpisuje się w to co miałem na myśli.