18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaznodzieja na rynku ostrowskim

adamonos123 • 2012-11-16, 22:56
Kaznodzieja na rynku opowiadający dość ciekawe rzeczy. Czy to nawiedzenie? Czy może "święta" prawda?



Nie znalazłem, materiał nie mój.

xts

2012-11-16, 22:58
ktoś wezwał karetkę?

genghiskhan

2012-11-16, 23:07
a my biedni grzesznicy, biedni i słabi.... - ja pie**ole....skutki katowskiej indoktrynacji "jesteś gównem, grzesznym gównem, pójdziesz do piekła"

ale z drugiej strony to z sensem mówi :krejzi:

Radysh

2012-11-16, 23:15
Stary pijak. Jeszcze żyje?

dr_dex

2012-11-16, 23:17
Mimo wszystko szacun, bo koles na swoj sposob jest szczesliwy


...no i przy okazji lekko pie**olniety :beka:

medowski

2012-11-16, 23:23
k***a napie**ala jak by dopiero scieche wniuchal :D zagadac moze na smiec ...

Splifcior

2012-11-16, 23:40
Dobrze gada posypane miał to teraz polać mu!

ostatni

2012-11-17, 00:02
genghiskhan napisał/a:

a my biedni grzesznicy, biedni i słabi.... - ja pie**ole....skutki katowskiej indoktrynacji "jesteś gównem, grzesznym gównem, pójdziesz do piekła"



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napie**ala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku c*pki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji, dlatego europa zamienia się powoli w emirat

BrunerOvned

2012-11-17, 00:11
"Rozpusta, baby i pieprzenie...".
Jaka k***a apokalipsa!? Toż to raj, k***a!!!

Bridgwater88

2012-11-17, 00:59
dajcie pod to jakis dobry bicik i bedzie dalo sie tego sluchac bo nie wytrwalem dalej niz do 30 sekundy..

0statniSprawiedliwy

2012-11-17, 03:08
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napie**ala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku c*pki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji



Gówno prawda, już Ci się mózg zlasował od walenia konia. Wkręcaj sobie dalej, że będąc wzorcowym katolem por*chasz. Śmiem twierdzić, że mniej niż 0.00001 % społeczeństwa swój pierwszy orgazm miało po ślubie (jak nakazuje biblia). Śmiem twierdzić również, że religia jest przyczyną zaciemnienia i zacofania społeczeństwa ergo wyboru władz w naszym kraju i ogólnej wszechobecnej ch*jni (wszak 85+% naszych rodaków to katolicy). Kolejna Twoja ch*jowa teza, to ta że katolicy się lepiej rozmnażają. Jeżeli tak, to zazwyczaj rozmnażają się grzesząc, będąc tym samym hipokrytami, a nie katolikami. Przestrzegajcie wszystkich swoich nakazów i zakazów to ocipiejecie.



Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem



Hmm samobój?

xblazex

2012-11-17, 03:53
się k***a zaczęło...religia - temat rzeka

Fullmoon

2012-11-17, 04:59
Ja-ah-kupel czy jaki tam masz nick, sadol chyba nie widział żałośniejszej osoby niż ty...

genghiskhan

2012-11-17, 08:29
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napie**ala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku c*pki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji, dlatego europa zamienia się powoli w emirat


co ty pie**olisz :idea: ?
to właśnie przez wpajanie ludziom, że są nikim, że są gównem tak wiele zła i biedy jest na świecie....bo skoro jestem nikim to i tak nic nie osiągnę więc po co się starać :lodowka: