18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaznodzieja na rynku ostrowskim

adamonos123 • 2012-11-16, 22:56
Kaznodzieja na rynku opowiadający dość ciekawe rzeczy. Czy to nawiedzenie? Czy może "święta" prawda?



Nie znalazłem, materiał nie mój.

Re...........ms

2012-11-17, 08:41
jak chce nie ginie za swoją wiarę.. ja go powstrzymywać nie będę.

CarolOtyła

2012-11-17, 10:53
Ona zapytała go tylko o godzinę..

upbeat

2012-11-17, 12:04
fajne ma okulary

ostatni

2012-11-17, 13:15
TyTakTwierdzisz napisał/a:



Gówno prawda, już Ci się mózg zlasował od walenia konia. Wkręcaj sobie dalej, że będąc wzorcowym katolem por*chasz. Śmiem twierdzić, że mniej niż 0.00001 % społeczeństwa swój pierwszy orgazm miało po ślubie (jak nakazuje biblia). Śmiem twierdzić również, że religia jest przyczyną zaciemnienia i zacofania społeczeństwa ergo wyboru władz w naszym kraju i ogólnej wszechobecnej ch*jni (wszak 85+% naszych rodaków to katolicy). Kolejna Twoja ch*jowa teza, to ta że katolicy się lepiej rozmnażają. Jeżeli tak, to zazwyczaj rozmnażają się grzesząc, będąc tym samym hipokrytami, a nie katolikami. Przestrzegajcie wszystkich swoich nakazów i zakazów to ocipiejecie.






Wszechobecną ch*jnie zapewnili nam wzorcowi ateiści-ZSRR i PZPR. Katolicy nigdy do końca przestrzegali wszystkich zasad, ale w naszej kulturze nie było miejsca na pedałów i ciot walących konia w domu u mamy. Dlatego każdy facet w pewnym wieku musiał mieć żonę i dużo dzieci i dlatego też muslimy nie dawały nam rady aż do XX w. Teraz pedalstwo i lewactwo zżera Europę. Pełno jest p*zd, które nic w życiu nie osiągną, co najwyżej hemoroidy od r*chania w dupę przez kolegów, a strach przed walką w obronie naszej cywilizacji i ciotowatość próbuje się nazywać tolerancją. Przez takie szmaty ten kontynent umiera

wisimita

2012-11-17, 13:47
Kurde nie jestem jakoś bardzo wierzący ale ten człowiek dał mi nadzieje, że jednak są na świecie ludzie, którzy potrafią jeszcze myśleć po ludzku. W dzisiejszych czasach brakuje nam miłości do drugiego człowieka. Uprzedzam hejterów. Nie chodze do kościoła a moja wiara jest wątpliwa tu chodzi o sam fakt, że ten człowiek zyje tym co powiedział i to jest piękne

0statniSprawiedliwy

2012-11-17, 16:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




Wszechobecną ch*jnie zapewnili nam wzorcowi ateiści-ZSRR i PZPR. Katolicy nigdy do końca przestrzegali wszystkich zasad, ale w naszej kulturze nie było miejsca na pedałów i ciot walących konia w domu u mamy. Dlatego każdy facet w pewnym wieku musiał mieć żonę i dużo dzieci i dlatego też muslimy nie dawały nam rady aż do XX w.



Po 1- fajnie, że nie używasz absurdalnych podwójnych zaprzeczeń. To się ceni ;)
Po 2- jak widać, zanim było pedalstwo i lewactwo zrobiła się ch*jnia, więc nie można ich obarczać winą, ergo sam sobie przeczysz.
Po 3- jest to temat rzeka- kto, co, gdzie i dlaczego jest taka ch*jnia. Składa się na to wiele czynników, między innymi przyczynił się do tego kościół, (choć nie umniejszając zrobił też wiele dobrego) pełen hipokryzji, kreujący zacofanie w społeczeństwie (ileż to osób, naukowców, wynalazców, spalono, bądź próbowano spalić na stosie za podważanie nauki kk, innowacje i rozwijanie nauki?) i to jest fakt, a nie moja opinia. Z resztą po części się zgadzam, ale jak powszechnie wiadomo, dalsza polemika na te tematy nie ma zupełnie sensu więc pozdrawiam :)

veandil

2012-11-17, 17:25
a ja tam gościa podziwiam, mówi z przekonaniem i nie wstydzi się tego w co wierzy. Dla mnie osobiście to co powiedział to w większości brednie ale i tak szacunek.

Joseph_Fritzl

2012-11-17, 19:24
Bałem się, że jakiegoś spella rzuci ;/

thoms0n

2012-11-17, 19:46
Nie ma się co kłócić. Katol, ateista czy jak tam chcesz się zwać, jeśli jest to szczęśliwy i pozytywny człowiek, NALEŻY mu się szacunek w tym pie**olniętym świecie. Props dla dziadka, bo poruszyła mnie jego postawa i pasja.

DużySmart

2012-11-17, 19:52
"raz bylem w Częstochowie i zostałem tam cala noc, zakonnice były z Wrocławiaa", ahh te wspomnienia :D

Moja_Pani

2012-11-17, 19:57
Szacunek dla tego Pana. Jego wiara jest prosta. Szczera. Widać, że przemyślana. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie.

Go...........Fr

2012-11-17, 19:58
Jestem ateistą i lubię pomagać, a chętnie pomógłbym ojczyźnie odstrzeliwując kilka łbów i na pewno lud uznałby mnie za zbawiciela

Moja_Pani

2012-11-17, 19:59
Szcunek dla tego Pana. Jego wiara jest prosta. Szczera. Przemyślana. Pełna ufności. Docenia małe rzeczy. To dobrze, że są jeszcze tacy ludzie.

en3

2012-11-17, 20:14
k***a zdrowy człowiek! Gada za dużo przed kamerą? A komu ma mówić jak w to co wierzył, okazało się czym innym? Złudnym odbiciem słów. Z nikim pewnie nie rozmawiał od dawna, patrz-kto chciałby go wysłuchać. Szkoda mi takich ludzi. Ludzie rozminęli się z wartościami.

TomdeX

2012-11-17, 20:15
później jest out of sync, nuke'a powinien dostać! Albo to wujaszek Norrisa i szybciej gada niż my to widzimy.