18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazimierz Leski

Ha...........ng • 2014-01-05, 17:08
Jego wnuki mogą mówić z dumą, że mieli dziadka w wehrmachcie

Ha...........ng

2014-01-05, 17:16
@Up Clint to mu może buty czyścić

Nefario

2014-01-05, 18:00
Dyplom honorowy po hebrajsku? Czyżby od Żydów? To Żydzi mają honor ? O.o

Ruli

2014-01-05, 18:02
j23 w wersji prawdziwej :D

decode21

2014-01-05, 18:06
Był patriotą, a jego wnuki pewnie teraz tyrają na zmywaku w Londynie. Inni wiernie służyli dla niemiec w wehrmachcie, a teraz ich wnuk rządzi Polską. Taki rechot historii.

j***ć wyborców Tuska potulnego kundla Merkel.

PancerIV

2014-01-05, 18:07
Szkoda, że już takich ludzi nie ma, a szczerze powstało pokolenie popie**olców, leni, dzieci, które bez pc i telefonów by nie przeżyły i takie jest z 70% społeczeństwa w Polsce, i w ogóle na świecie i nie dotyczy tylko dzieci, ale i dorosłych


Kiedyś stereotypem były karteczki na żywność i praca dla każdego obywatela, a teraz mamy stereotyp spasionego typa oblepionego w rzep i brud siedzącego 24/7 przed pc bez życia, a no i z każdym rokiem każdy ma coraz bardziej wyj***ne na to co się dzieje w tym kraju, a pamiętajcie kiedyś walczono za ten kraj, przelewano krew, a teraz by nas mandżukuo podbiło, gdyby nie przestało istnieć po II wojnie światowej. Teraz gdyby wybuchła wojna każdy by stwierdził, że ma wyj***ne, a tak przynajmniej potrafię wywnioskować po dzisiejszym społeczeństwie, i to chyba każdego kraju i nawet już k***a ciapaki mają więcej odwagi i chęci poświęcenia dla swojego celu i dążą do czegoś, choć to do czego dążą jest poj***ne, ale to taki przykład, że nawet brudy mają więcej jaj niż my teraz, ale też mają dość mało w głowie, ale potrafią walczyć (wiem strzelać to za ch*ja nie potrafią i są fanatykami).



zexomatic

2014-01-05, 18:08
Dyplom w połowie po hebrajsku. ch*j mu w dupę

PeterGriffin

2014-01-05, 18:13
PancerIV napisał/a:

Szkoda, że już takich ludzi nie ma, a szczerze powstało pokolenie popie**olców, leni, dzieci, które bez pc i telefonów by nie przeżyły i takie jest z 70% społeczeństwa w Polsce, i w ogóle na świecie i nie dotyczy tylko dzieci, ale i dorosłych


Kiedyś stereotypem były karteczki na żywność i praca dla każdego obywatela, a teraz mamy stereotyp spasionego typa oblepionego w rzep i brud siedzącego 24/7 przed pc bez życia, a no i z każdym rokiem każdy ma coraz bardziej wyj***ne na to co się dzieje w tym kraju, a pamiętajcie kiedyś walczono za ten kraj, przelewano krew, a teraz by nas mandżukuo podbiło, gdyby nie przestało istnieć po II wojnie światowej. Teraz gdyby wybuchła wojna każdy by stwierdził, że ma wyj***ne, a tak przynajmniej potrafię wywnioskować po dzisiejszym społeczeństwie, i to chyba każdego kraju i nawet już k***a ciapaki mają więcej odwagi i chęci poświęcenia dla swojego celu i dążą do czegoś, choć to do czego dążą jest poj***ne, ale to taki przykład, że nawet brudy mają więcej jaj niż my teraz, ale też mają dość mało w głowie, ale potrafią walczyć (wiem strzelać to za ch*ja nie potrafią i są fanatykami).



Ojojo. Czuje ze masc na bol dupy bedzie potrzebna. Jestes czescia tego systemu, powiedz mi co ty takiego robisz zeby to zmienic? Piszesz komentarze na sadisticu?

zexomatic

2014-01-05, 18:15
Pancer czy jak ci tam. Jakbyś był więcej zorientowany to byś zauważył że Polski już nie ma. W tych czasach nie wjeżdżają czołgi. Kraj rozpie**ala się gospodarczo. Polski przemysł praktycznie nie istnieje. A naj***ny chodząc po mieście to nie wiem czy czasem nie jestem w Londynie bo mało kiedy jakieś Polskie słowa widzę.

tranzystor

2014-01-05, 18:20
Żeby coś zaj***ć Niemcom, to nasi zawsze byli najlepsi.

Catacombe

2014-01-05, 18:21
zexomatic napisał/a:

Dyplom w połowie po hebrajsku. ch*j mu w dupę



"x" w nicku. ch*j ci w pysk.

septix

2014-01-05, 18:21
Jest nawet film o podobnej historii:

"Pułkownik Kwiatkowski (1995)"

polski, dobry, i co najważniejsze śmieszny.

ynos

2014-01-05, 18:37
Trzeba mieć jaja, żeby takie coś zrobić.

PancerIV

2014-01-05, 18:43
PeterGriffin, A czy ja mam ból dupy..? Chodzi mi o to co się z tym krajem stało, co się z ludźmi stało.

Wyraziłem swoją opinię, która jeśli Cie gówno obchodzi to mogłeś nie analizować, a napisałem to dla tych co jednak się jeszcze interesują co się dzieje w tym kraju, którzy jeszcze nie mają wyj***ne, a nie do tych co dopiero jak krzywda spotyka to dopiero wtedy rozumieją treść.

zexomatic, Polska nadal jest, ale nie jest tym samym co była wcześniej, bo jest r*chana przez eu zupełnie jak przez te 40 lat komuny przez rusków, ale mimo tego istniejemy, i może gospodarki nie mamy i tu masz rację, ale to przez nasz rząd, połowa komunistów i reszta faszystów. Po prostu zero wyboru przez naszą kochaną demokracje i złodziei w rządzie.