18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazimierz Leski

Ha...........ng • 2014-01-05, 17:08
Jego wnuki mogą mówić z dumą, że mieli dziadka w wehrmachcie

606

2014-01-05, 18:48
Hacerking napisał/a:

@Up Clint to mu może buty czyścić



Może i tak, ale nie róbmy z Clinta jakiejś p*zdy. Facet też swoje przeżył na wojnie + zajebisty dorobek aktorski, który "hodował" pokolenia mężczyzn, a nie p*zd.

PeterGriffin

2014-01-05, 18:59
PancerIV napisał/a:

PeterGriffin, A czy ja mam ból dupy..? Chodzi mi o to co się z tym krajem stało, co się z ludźmi stało.

Wyraziłem swoją opinię, która jeśli Cie gówno obchodzi to mogłeś nie analizować, a napisałem to dla tych co jednak się jeszcze interesują co się dzieje w tym kraju, którzy jeszcze nie mają wyj***ne, a nie do tych co dopiero jak krzywda spotyka to dopiero wtedy rozumieją treść.



No...Tak w tekscie przeczytalem ze masz, jezeli dajesz swoja opinie na forum...Na ktorym kazdy moze skomentowac to licz sie ze nie kazdy moze sie liczyc z twoje opinia - "Wolnosc slowa" jest niby w Polsce, tak? Czepiles sie komputerow czy tam telefonow...Powiedz mi jeszcze ze tych dwoch rzeczy nie masz...Zapytalem sie grzecznie co robisz zeby ten kraj zmienic i dalej mi nie odpisales :badyl:

nanab

2014-01-05, 19:02
j***ny faszysta i do tego zdrajca. I jeszcze się z tym obnosi :homer:

MrYeni

2014-01-05, 19:29
nanab, pie**olnij się w łeb pajacu ;) lewak j***ny.

woytasw

2014-01-05, 19:32
Jaki qwa szpieg? Oficer wywiadu!
Chwała bohaterom!

Powolniak

2014-01-05, 20:50
Prawdziwy bohater.

Merichuanen

2014-01-05, 21:16
zexomatic napisał/a:

Dyplom w połowie po hebrajsku. ch*j mu w dupę




Gdyby nie on to by ciebie tutaj nie było .




:badyl:

Pozdro dla kumatych :P :banany:

Polak88

2014-01-05, 22:02
Dlatego w przyszłym roku trzeba głosować na ONR ;] nie,na j***ny pis czy po jedni i drudzy siebie warci, sld już się nie liczy także nawet nie ma co o nich wspominać,trzeba nowych,świeżych ludzi z poprawnymi poglądami,którzy odbudują Polskę,przemysł i gospodarkę!

Konrad2k11

2014-01-05, 22:57
Polak88 napisał/a:

Dlatego w przyszłym roku trzeba głosować na ONR ;] nie,na j***ny pis czy po jedni i drudzy siebie warci, sld już się nie liczy także nawet nie ma co o nich wspominać,trzeba nowych,świeżych ludzi z poprawnymi poglądami,którzy odbudują Polskę,przemysł i gospodarkę!



dobrze prawisz ale ONR to ruch społeczny a nie partia polityczna

pi...........ta

2014-01-06, 00:20
On walczył za wolną Polskę, tak ryzykował że omal nie przypłacił tego swoim życiem. Dożył tak sędziwego wieku a jego ukochana Polska w dalszym ciągu w rękach wroga. Całe życie jego minęło, co my zrobimy żeby zmienić Polskę za naszego życia? Jak odbudujemy jej struktury by stała się znów mocarstwem? Co mówił Kolonko w ostatnim filmie? Mnie aż ruszyło, tylko brakuje przywódcy, sam nie jestem typem takim, więc pójdę za kimś kto chce Wielkiej i Niepodległej Polski z którą liczą się wszyscy. Jak w XVII wieku!!!