18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ODkarzacz

2012-05-01, 14:25
Lord Gutek napisał/a:




Może to tak zabrzmiało, ale od tego wszechogarniającego debilizmu, fanatyzmu religijnego i zakłamania rzygać mi się chce...


Powiedział Lord Ciemniaków O.o

Lord Gutek

2012-05-01, 14:29
ODkarzacz napisał/a:


Powiedział Lord Ciemniaków O.o






Bo ktoś musi rządzić bandą ciemniaków, a jak wiadomo ciemnym ludem łatwiej się manipuluję...

Arni.

2012-05-01, 14:43
Aż dziw że jeszcze nikt nie wspominał o polskim rządzie :trollencjusz:

adiemus36

2012-05-01, 16:58
Cytat:

2. Ale k***a mać, wstawiać jakieś gówno z kwejka na sadola to bym się wstydził ;/


@Hasek

Nazywasz Kwejka gównem, ale najwyraźniej go przeglądasz skoro wiesz skąd pochodzi ten Gif

krycha7

2012-05-01, 20:49
"przeciwko fanatykom religijnym" - święte słowa! Ale w XXI wieku "fanatyk religijny" to po prostu wierzący, a "bunt" polega na megaśmiesznych dowc**ach w internecie na temat wierzących. Brednie! Jeśli dla was złem są ludzie, którzy sobie chodzą do kościoła, wrzucają tym księżą na tacę to jesteście idiotami... zło jest w tych, którzy nawet nie sugerują a narzucają wiarę innym i z takimi trzeba walczyć, bo każdego świętym prawem jest wolność słowa i wolność poglądów, ale nikomu nie wolno narzucać swoich poglądów innym... a narzucać i sugerować to 2 zupełnie inne (przynajmniej dla mnie sprawy). Nikomu się nic nie stanie, jak napiszesz: "Chrześcijanie to zło", ale jak zaczniesz zabijać ludzi, bo są Chrześcijanami to już chyba "coś się dzieje", nie?

czaki126pl

2012-05-01, 20:59
@Lord Gutek Ty sam k***a jesteś pasożyt , coś się tak do ciapatych doj***ł oni żydów wybijają powinieneś byc im wdzięczny kolego.

maciejmss

2012-05-01, 23:02
@Lord Gutek chorobą tylko i wylacznie nazwalbym judaizm gdyby nie żydy arabusy siedzialyby sobie spokojnie na tych swoich piaszczystych landach jak ty zareagowalbys gdyby ktos zabral ci ziemie i tworzyl getta mowie tu o izraelu

wip600

2012-05-02, 00:14
Lord Gutek napisał/a:

W sumie, Breivik nie jest taki zły, dał nam sygnał, że na świecie źle się dzieje.



Czy ty k***a jesteś normalny??? Czekaj, szybka analiza i diagnoza:
Analiza:
1. W dzieciństwie mama cię nie przytulała.
2. Ojciec wkładał palec w tyłek.
3. Twoja jedyna kobieta to twoja ręka.
4. Moczysz się na widok nagiej kobiety.

Diagnoza:
W pierwszej kolejności powinni ciebie na mydło przerobić kretynie.

Lord Gutek

2012-05-02, 09:38
wip600 napisał/a:



Czy ty k***a jesteś normalny??? Czekaj, szybka analiza i diagnoza:
Analiza:
1. W dzieciństwie mama cię nie przytulała.
2. Ojciec wkładał palec w tyłek.
3. Twoja jedyna kobieta to twoja ręka.
4. Moczysz się na widok nagiej kobiety.

Diagnoza:
W pierwszej kolejności powinni ciebie na mydło przerobić kretynie.





W sumie, te słowa wyrwałeś z kontekstu, więc wiesz, nie udzielaj się, bo to już nazywam manipilacją i mydleniem oczu...

elferus

2012-05-02, 09:47
Moim skromnym zdaniem to żydzi są problem.

Pener

2012-06-04, 20:05

Zizu Ziomek

2012-06-21, 00:31
zajebiste
@elferus - tylko żydzi? zaniżasz poziom nietolerancji wśród sadoli

jestem w stanie zaakceptować każdą religię póki jest prywatną sprawą jej wyznawców, nie wpływa na resztę i daje możliwość dobrowolnego wstąpienia/wystąpienia z niej. Chrześcijaństwo, islam i większość pozostałych nie spełnia tych warunków, więc wszelkie sensowne próby doprowadzenia do sytuacji gdzie będą spełniały te warunki jest wg mnie dobra. To co zrobił Breivik jest moim zdaniem niezbyt sensowne - zwrócił uwagę głównie na to jakimi ludzie bywają fanatykami, czyli to samo co robi al-kaida i to takimi samymi metodami.