18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachstan rewolucja

C0C0JUMBO • 2022-01-05, 12:03
Mieszkańcy Kazachstanu masowo wyszli na ulice po podwyżkach cen paliw. Mimo zapowiedzi ich obniżenia i dymisji rządu protesty przybierają na sile. Pojawiają się doniesienia o przechodzeniu służb porządkowych na stronę protestujących. W środę rano kilka tysięcy mieszkańców Ałmatów podjęło próbę szturmu ratusza. Budynek płonie, na miejscu słychać strzały.



To tylko treści informacyjne, ja niczego nie sugeruję 8-)

Tutaj z nocki:



Dzisiaj

2022-01-05, 12:06
a w polsce : chlopieeee co zrobisz? nic nie zrobisz... Jakby rzadzila platforma... Wina Tuska!
W Polsce to ludzie wychodza na ulica ale po to by stanac w kolejce do szczepienia jak barany :/

wertuqq

2022-01-05, 12:19
I co niby w taki sposób chciałbyś osiągnąć? Jesteś debilowatym prostakiem dającym podpuszczać się lewackiej narracji.

Halman

2022-01-05, 12:26
u nas jednak są inteligentniejsi; 50% podwyżki rozkładają na 36 miesięcy... :amused:

Monczka

2022-01-05, 12:26
Dzisiaj napisał/a:

a w polsce : chlopieeee co zrobisz? nic nie zrobisz... Jakby rzadzila platforma... Wina Tuska!



Te tak to sie mówiło nim rudy uciekł na służbę u pani Merkel
aktualnie mówimy "wina PiS u"

jozue

2022-01-05, 12:36
wiecie po ile te sk***ysyny gaz miały , po 35 groszy za litr !! A zarabiają na pewno więcej od nas tam, bo nasza średnia krajowa która jest podawana jest jakąś stawką fikcyjną, chyba to niemiecka średnia jest. I podnieśli im tą cenę do złocisza i marudzą. A my w polaczkowie jesteśmy j***ni na wszystkie możliwe sposoby, i cisza jest. Polaczków to można j***ć bez umiaru jednak, nie pisną nawet

Dzisiaj

2022-01-05, 12:44
wertuqq napisał/a:

I co niby w taki sposób chciałbyś osiągnąć? Jesteś debilowatym prostakiem dającym podpuszczać się lewackiej narracji.



ja pie**ole... :homer:

idz k***a kupic wezeline no chyba, ze za lubrykant lubisz krew z dupska i wypnij sie przed siedziba pisu, niech cie r*chaja a recytuj ode do mlodosci.

Najlepiej nie robic nic, marudzic i placic. pie**olic, ze przynajmniej tusk nie rzadzi (gorsza zaraza od pisu). Czekaj do nastepnych wyborow i zaglosuj na "mniejsze zlo" wroc do domu i zwal konia z radosci bo spelniles swoj obywatelski obowiazek.

Rzad r*cha polakow na potege a tacy jak ty beda pie**olic, ze zawsze moze byc gorzej. Ewentualnie masz jakas w miare ok prace i minimalnie lepiej niz 90% Polakow - wtedy napiszesz "mnie to tam jest dobzre, narzekac nie moge"

Lekarze zamknieci - ponad 200.000 nadprogramowych zgonow, wlasciciele biznesow tępieni bo maja czelnosc otwierac w czasie lockdownu, do sklepu itd nie wiejdziesz bez kaganca i nie zostaniesz obsluzony bla bla bla.

Zrobiles cokolwiek? Byles na jakims protescie? Cokolwiek poza pie**oleniem w necie?

wertuqq

2022-01-05, 12:55
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole...
idz k***a kupic wezeline no chyba, ze za lubrykant lubisz krew z dupska i wypnij sie przed siedziba pisu, niech cie r*chaja a recytuj ode do mlodosci.
Najlepiej nie robic nic, marudzic i placic. pie**olic, ze przynajmniej tusk nie rzadzi (gorsza zaraza od pisu). Czekaj do nastepnych wyborow i zaglosuj na "mniejsze zlo" wroc do domu i zwal konia z radosci bo spelniles swoj obywatelski obowiazek.
Rzad r*cha polakow na potege a tacy jak ty beda pie**olic, ze zawsze moze byc gorzej. Ewentualnie masz jakas w miare ok prace i minimalnie lepiej niz 90% Polakow - wtedy napiszesz "mnie to tam jest dobzre, narzekac nie moge"
Lekarze zamknieci - ponad 200.000 nadprogramowych zgonow, wlasciciele biznesow tępieni bo maja czelnosc otwierac w czasie lockdownu, do sklepu itd nie wiejdziesz bez kaganca i nie zostaniesz obsluzony bla bla bla.
Zrobiles cokolwiek? Byles na jakims protescie? Cokolwiek poza pie**oleniem w necie?



No to na co czekasz? Leć coś podpalać internetowy napinaczu. Następny pryszczaty grubas odezwał się znad klawiatury.
Już Ukraińcy w 2014 palili i burzyli i mają taki dobrobyt, że parę milionów ukrów wypie**oliło za granicę, a na Ukrainie wypłata to jakieś 150 dolarów.

Sanczer001

2022-01-05, 12:57
Zaraz tam Putin porządek zaprowadzi

zwierzak30

2022-01-05, 13:00
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole...
idz k***a kupic wezeline no chyba, ze za lubrykant lubisz krew z dupska i wypnij sie przed siedziba pisu, niech cie r*chaja a recytuj ode do mlodosci.
Najlepiej nie robic nic, marudzic i placic. pie**olic, ze przynajmniej tusk nie rzadzi (gorsza zaraza od pisu). Czekaj do nastepnych wyborow i zaglosuj na "mniejsze zlo" wroc do domu i zwal konia z radosci bo spelniles swoj obywatelski obowiazek.



Koństytucja!Koństytucja!




Pralpunkt

2022-01-05, 13:15
Za tym wszystkim stoją ruskie służby, koleś który to finansuje jest opłacany przez ruskich, im tylko o to chodzi

lakeroll

2022-01-05, 13:40
Dzisiaj, o to chodzi mają być zamieszki, gospodarka ma się zatrzymać, protesty gówno dają, lepiej nie akceptować tego idiotycznego ładu/prawa, kierować sprawy do sądów, zrzeszać się w kluby w których sobie każdy wzajemnie będzie pomagał a takie burdy tylko pomagają sprawie, wpuszczą paru prowokatorów, przedstawią swoją narracje w mediach i swoje zrobią, widzę, że u nas bardzo się starają wk***ić społeczeństwo ale za ch*j im to nie wychodzi

Juzwa

2022-01-05, 13:49
C0C0JUMBO napisał/a:

To tylko treści informacyjne, ja niczego nie sugeruję




Jak zaczniesz namawiać do rozruchów, to spodziewaj się bardzo niemiłej rozmowy z prokuratorem.

edgar_89

2022-01-05, 14:28
Obalą rząd i zaraz im się ruskie tam wpie**olą xD ludzie myślą, że jak jedną władzę zlikwidują, to druga będzie lepsza. Nie bez powodu mówi się, Szanuj szefa swego, drugiego możesz mieć gorszego xD, a może nim być nikt inny jak sam Władek.

Wiewór

2022-01-05, 14:40
Dawno już powinniśmy wywołać rewolucje. I to już za PO. O PiS to nawet nie wspomnę bo codziennie nie wychodzę z szoku ile j***nia w dupę jeszcze zniesie ten naród przygłupów?
Caly PiS powinien już dawno siedzieć w pudle. Kremlowskie ch*jolizy.