18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachstan rewolucja

C0C0JUMBO • 2022-01-05, 12:03
Mieszkańcy Kazachstanu masowo wyszli na ulice po podwyżkach cen paliw. Mimo zapowiedzi ich obniżenia i dymisji rządu protesty przybierają na sile. Pojawiają się doniesienia o przechodzeniu służb porządkowych na stronę protestujących. W środę rano kilka tysięcy mieszkańców Ałmatów podjęło próbę szturmu ratusza. Budynek płonie, na miejscu słychać strzały.



To tylko treści informacyjne, ja niczego nie sugeruję 8-)

Tutaj z nocki:



Jebanany

2022-01-06, 13:41
Dzisiaj napisał/a:

a w polsce : chlopieeee co zrobisz? nic nie zrobisz... Jakby rzadzila platforma... Wina Tuska!
W Polsce to ludzie wychodza na ulica ale po to by stanac w kolejce do szczepienia jak barany :/



To idź wychodź baranie jak ci sie nudzi matole jeden.

Sanczer001

2022-01-06, 13:51
Jednak dobrze napisałem pod wcześniejszym filmem.

Ahoi

2022-01-06, 14:06

picolo

2022-01-07, 02:38
Dzisiaj napisał/a:

a w polsce : chlopieeee co zrobisz? nic nie zrobisz... Jakby rzadzila platforma... Wina Tuska!
W Polsce to ludzie wychodza na ulica ale po to by stanac w kolejce do szczepienia jak barany :/



Albo nie chcą rozpie**alać tego co przez siedemdziesiąt lat było sukcesywnie odbudowywane po wizycie przodków andźeli i włodzia.

mazga50

2022-01-07, 14:31
Spokojnie, Układ Warszawski... wróć, Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym ma wprawę w przywracaniu porządku u wasali Matuszki Rasiji.

szarykruk

2022-01-14, 10:24
Tylko nie do końca chodziło o ceny gazu. Przez segregację sanitarną ludzie nie mogli wypłacać pieniędzy jeśli nie pozwolili przeprowadzić na sobie eksperymentu medycznego. Dodatkowo podwyżki i lock dałny. Politycy pouciekali, ich domy spłonęły, policjanci pouciekali, albo się przyłączyli. Cywile zdobyli magazyny broni.

Drugie dno jest takie, że na całym świecie rządzący starają się jak mogą aby wkurzyć ludzi i doprowadzić do wyjścia na ulicę. Zupełnie jakby komuś na tym zależało, aby robić rewolucję.