18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawały o Sosnowcu

Sosnowiec_jest_be • 2013-10-07, 22:51
-Czy znasz 15 lepszych miejsc od Sosnowca?
-Tak. To będzie 15 przypadkowych ulic w Katowicach.

---

-Czy Sosnowiec należy do Polski?
-A czy murzyni należą do społeczeństwa?

---

-Jak czuje się cygan w Sosnowcu?
-Jak w domu.

---

Rybak z Katowic wyłowił złotą rybkę . Tradycyjnie ta się odzywa:
-Masz jedno życzenie.
-Chcę by Sosnowiec zniknął z mapy Polski.
Rybka zaczyna płakać, krztusi sie i ledwo mówi przez łzy:
-Dobra masz jeszcze dwa!

---

Co jest gorszego od bezrobotnego, śmierdzącego czarnego cygana?
Wyjazd służbowy do Sosnowca.

---

Skąd się biorą ludzie w Sosnowcu?
Przejeżdżają przypadkiem.

---

Dlaczego Hitler nie zamykał żydów w Sosnowcu?
Bo on też miał ludzkie odruchy.

---

Skąd się wzięła nazwa Sosnowiec?
A kogo to obchodzi?

---

Gdybyś miał wybierać między zaoraniem Sosnowca a pokojem na świecie, to jakiej koparki byś użył?

---

Dlaczego Sosnowiec tak wszystkim przeszkadza?
Z tego samego powodu co gówno na środku pokoju.

---

Facet idzie chodnikiem w Katowicach i widzi płaczącą dziewczynkę.
-Co się stało, dlaczego płaczesz?- pyta.
-Zgubiłam się!
-A skąd jesteś.
-Z Sosnowca.
Facet poszedł dalej.

---

Czy można umrzeć bogatym, rodząc się biednym? Można!
Czy można umrzeć biednym, rodząc się biednym? Można!
Czy można urodzić się w Sosnowcu i umrzeć gdzieś indziej? Nie
Czy można urodzić się w Sosnowcu i umrzeć w Sosnowcu? Trzeba.

---

Pedał trafił do więzienia za molestowanie dzieci. Koledzy z celi dowiedzieli się o jego przeszłości, więc nie miał lekko. r*chany non stop, dzień i noc, we wszystko co można. Pewnego razu gdy brał w dupę usłyszał: "Te pedał a skąd ty w ogóle jesteś?". Pedał otarł ryj ze spermy i mówi "Z Sosnowca". Następnego ranka w gazetach pojawił się nagłówek "W Katowickim więzieniu powiesiło się 4 skazanych, kolega z celi nie wie co się stało".

ulifont

2013-10-14, 08:37
Szczam_na_koło h*ja wiesz nie szanujesz ludzi,jak masz odmienne zdanie to kulturalnie argumentuj,może kolega troche wyolbrzymia,ale w sporym procencie jest to prawda, a do kopalni każdy po 50 roku życia sie śmiało nadaje,zjeź na dól to sie przekonasz, a w latach 90 to oczywiście z naszej winy zamknieto huty i kopalnie i sami przestalismy pracować, a biedna stolica tak starała sie nas uratować, a tak też z naszej winy bielsko jest w naszych granicach bo sobie sami przecież je kreslilismy,zamiast trzymać ryj wygadujesz takie głupoty,że marzy mi sie cie spotkać,ŚLĄSK ZAWSZEPOLSKI = WZAJEMNY SZACUNEK

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-14, 12:42
@ulifont

No mniej więcej było jak piszesz.
Zamiast pracować wy strajkowaliście więc najzwyczajniej w świecie konkurencja was wyparła.
Bielsko z waszej winy jest śląskim bo sobie polityczne k***y wymyśliły żę u nas tu za dobrze i trzeba dołączyć do hanysowa.
Z reszta jak widać sam ch*ja wiesz i oczy masz p*zdą (albo wunglem) zarośnięte.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-15, 16:06
ulifont napisał/a:

SZKODA MI NA ciebie CZASU, tyle wiesz co ktoś ci tam powiedział idioto, jak by ci obniżyli zarobek to byś jęczał jak p*zda,jakby ci grozili zwolnieniem i brakiem perspektyw to byś pewnie to przyjął na klate, no ale jak sie w dupie było gówno widziało i sie jest nietolerancyjną k***ą w stosunku do rodaków to trzeba pie**olić, usuń konto i sp***alaj



Hmmm rodaków? Tych z RAŚ co to się nie czują Polakami a bardziej niemcami i chcą autonomii? Ty chyba żartujesz że do czegoś takiego można mieć szacunek. :rofl:

Btw. tak tyś był wszędzie i wszystko widział...

czszrzdz

2013-10-19, 00:25
@Szczam_na_kołoDzięki, że mnie poprawiłeś, bo nie wiem, jak się nazywa moje miasto. Całe życie żyłem w przeświadczeniu, że mieszkam w Hełmie. Dzięki Tobie wiem, że mieszkam w Chełmie. Nic nie będzie takie same....

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-19, 00:33
czszrzdz napisał/a:

@Szczam_na_kołoDzięki, że mnie poprawiłeś, bo nie wiem, jak się nazywa moje miasto. Całe życie żyłem w przeświadczeniu, że mieszkam w Hełmie. Dzięki Tobie wiem, że mieszkam w Chełmie. Nic nie będzie takie same....


Cała przyjemność po mojej stronie.
Btw. Chyba takie samO