18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawały o Sosnowcu

Sosnowiec_jest_be • 2013-10-07, 22:51
-Czy znasz 15 lepszych miejsc od Sosnowca?
-Tak. To będzie 15 przypadkowych ulic w Katowicach.

---

-Czy Sosnowiec należy do Polski?
-A czy murzyni należą do społeczeństwa?

---

-Jak czuje się cygan w Sosnowcu?
-Jak w domu.

---

Rybak z Katowic wyłowił złotą rybkę . Tradycyjnie ta się odzywa:
-Masz jedno życzenie.
-Chcę by Sosnowiec zniknął z mapy Polski.
Rybka zaczyna płakać, krztusi sie i ledwo mówi przez łzy:
-Dobra masz jeszcze dwa!

---

Co jest gorszego od bezrobotnego, śmierdzącego czarnego cygana?
Wyjazd służbowy do Sosnowca.

---

Skąd się biorą ludzie w Sosnowcu?
Przejeżdżają przypadkiem.

---

Dlaczego Hitler nie zamykał żydów w Sosnowcu?
Bo on też miał ludzkie odruchy.

---

Skąd się wzięła nazwa Sosnowiec?
A kogo to obchodzi?

---

Gdybyś miał wybierać między zaoraniem Sosnowca a pokojem na świecie, to jakiej koparki byś użył?

---

Dlaczego Sosnowiec tak wszystkim przeszkadza?
Z tego samego powodu co gówno na środku pokoju.

---

Facet idzie chodnikiem w Katowicach i widzi płaczącą dziewczynkę.
-Co się stało, dlaczego płaczesz?- pyta.
-Zgubiłam się!
-A skąd jesteś.
-Z Sosnowca.
Facet poszedł dalej.

---

Czy można umrzeć bogatym, rodząc się biednym? Można!
Czy można umrzeć biednym, rodząc się biednym? Można!
Czy można urodzić się w Sosnowcu i umrzeć gdzieś indziej? Nie
Czy można urodzić się w Sosnowcu i umrzeć w Sosnowcu? Trzeba.

---

Pedał trafił do więzienia za molestowanie dzieci. Koledzy z celi dowiedzieli się o jego przeszłości, więc nie miał lekko. r*chany non stop, dzień i noc, we wszystko co można. Pewnego razu gdy brał w dupę usłyszał: "Te pedał a skąd ty w ogóle jesteś?". Pedał otarł ryj ze spermy i mówi "Z Sosnowca". Następnego ranka w gazetach pojawił się nagłówek "W Katowickim więzieniu powiesiło się 4 skazanych, kolega z celi nie wie co się stało".

fdM

2013-10-08, 14:16
Co wy tu za filozofie dorabiacie, po prostu Sosnowiec to straszna dziura i należy się z niego śmiać.
ha ha ha
MdF napisał/a:

"MdF"


Twój nick wygląda jakoś znajomo.. :)

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 15:08
Co jest śmieszniejsze od Sosnowca?

Posty sadoli z Sosnowca.

MateuszMmz

2013-10-08, 17:16
Szczam_na_koło Za teksty typu "Polska bez Śląska" ch*j w dupe. Wiesz czemu? Bo jedno to śmiać się z Sosnowca/Warszawy, a co innego mówić, że ma się wyj***ne na fragment własnego państwa. Tak samo ruscy się śmieją z Czelabińska, tak i my się nabijamy z Sosnowca ALE nikt tu nie mówi o żadnych podziałach. Już kiedyś ktoś tak mądrze rozdzielił Polskę na dzielnice, bo każdy chciał mieć swój "kraj". A gówno z tego wyszło. Zresztą chyba nie muszę ci mówić czym skutkuje takie stopniowe rozdrabnianie państwa

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-08, 17:28
MateuszMmz napisał/a:

Szczam_na_koło Za teksty typu "Polska bez Śląska" ch*j w dupe. Wiesz czemu? Bo jedno to śmiać się z Sosnowca/Warszawy, a co innego mówić, że ma się wyj***ne na fragment własnego państwa. Tak samo ruscy się śmieją z Czelabińska, tak i my się nabijamy z Sosnowca ALE nikt tu nie mówi o żadnych podziałach. Już kiedyś ktoś tak mądrze rozdzielił Polskę na dzielnice, bo każdy chciał mieć swój "kraj". A gówno z tego wyszło. Zresztą chyba nie muszę ci mówić czym skutkuje takie stopniowe rozdrabnianie państwa



No już? Czy jeszcze sraka trzyma?
Zacznij pisać takie wypociny do RAŚ a potem się do mnie przypie**alaj.
Z resztą Ja zdania nie zmienie, nie My mamy problem do hanysów tylko wiecznie k***a oni ze ślask k***a polske zbudował i mamy ich po dupach całować... A idź k***a nawet mi sie nie chce rozwijać tego tematu.

dooniu

2013-10-08, 18:03
Sosnowiec_jest_be to drugie konto Bongusia... Wyżywa się na Sadolu, bo sam jest z Sosnowca ;)

Kawały w dechę :-D

czerwo64

2013-10-08, 19:09
Szczam_na_koło, czlowieku, po co sie wypowiadzasz? nie mieszkasz na slasku, wiec nie pie**ol, ja mowie o polakach ktorzy tu przyjechali i nie szanuja naszych tradycji jak np muzlumanie w anglii, ja do polski nic nie maqm, jestem potomkiem slazaczki a ojciec pochodzi z malopolski, ja mieszkam na stale w niemczech, do polakow nic nie mam tylko do porzyjezdnych dupkow czepiajacych sie nas. jak sie skoncza dofinansowania z unii to juz nie bedzie tak ciekawie, poki co slask ma najnizsze rachunki przy najwyzszych zaeobkach srednich, wiec zyje sie tu dosc komfortowo finansowo, o degradacji srodowiska nie bede przypominal. zreszta ja juz sie nie bede rozwodzil na ten temat to sprawa nasza, slaska, gorol podskoczy to dostanie w morde i tyle. ehh . nawiazujac do twojego avatara, trzymaj sie k***a prawego pasu tym j***nym tirem bo co wjezdzam do polski to sie k***a barany wyprzedzacie po 200km. zreszta widac po tobie ze nie jestes polakiem tylko polaczkiem, ANTY HANYS k***a kraju wytrzymac sie nie da jeden baran na drugiego naskakuje. nienawidze niemcow, ale ich zyczliwosc i chec do pomocy (niezaleznie czy jest szczera czy troche przesadzana) to jednak daje kofort spopkojnego zyciue, a nie wiecznie wydzierajace sie mordy twojego pokroju , kim nie jestes i komu nie wpie**olisz. Sorry prezentujesz zbyt niski poziom intelektualny a twe argumenty sa glosne ale bardzo slabe.

barteczek

2013-10-08, 20:10
czerwo64 napisał/a:

dla wszystkich co nierozumieja o co chodzi z kawalami o sosnowcu... [waznym miastem jest tez Jastrzebie Zdroj- taki sosnowiec 2] otoz ppo odkryciu nna terenie slaska [ktry zawsze walczyl o niepodleglosc Polski - byly powstania slaskie] ze wzgledu na mozliwosci i brak sily roboczej zaczeto sciagac ludzi z calej polski do pracy na slasku, kopalnie huty itp. no i tu zjechali. Problem jest tejgo typu, ze slask ma warunki do powstania osobnego panstwa, kulura, język, tradycja i historia - ci co choc troche sie uczyli, wiedza ze to fundamenty panstwowosci. Wszystko byloby ok, gdyby nie fakt zer w tych czasach, polacy ktorzy osiedlili sie na slasku ktory ich zywi i chroni przed j***na bieda na mazurach czy podkarpaciu, zaczeli cwaniakowac na slasku i kpic ze slaskosci , temu takie buraki z sosnowca czy z jastrzebia zdroju, regularnie dostaja wpie**ol i tzw brak szacunku, bo ie dosc ze k***y sie tu zagniezdzily i korzystaja z dobrobytu, to bezczelnie nasmiewaja sie z naszych slaskich tradycji i kultury. takich dupkow i smieci tepimy, temu sosnowiec i j-z dostaje w dupe i to ostro, bo to najczesciej potomkowie ludzie bez szans, wiedzy, perspektyw itd ktorych slask uratowal. a te k***y sie tu panosza, wiec zostana odpowiednio ocenione przez nas. kolejnym waznym aspektem jest to zeby nie mylic Slaska ze slaskiem opolskim gdzie mieszka potomstwo szwbow j***nych, czyli niemcy, slazacy to zawsze byli slazacy i nieiwele z niemacmi maja wspolnego, w wojewodztwie opolskim np nawet miejscowosci legalnie sa nazwane po polsku, a pod polska nazwa jest nzwa niemiecka, te k***y nawte nie chcialy byc wojewodztwem slaskim, bo ci stasi wiedza ze mialo byc 15 a nie 16 wojewodztw, te 16 to opolskie od sk***qialych niemieckich potomkow. wiec poslko rrespekt dla slaska, bo jakby nas nie bylo, to procz poznania warszawy i wrocka, to byscie k***a ssali ziemniaka jak na naszej wschodniej granicy. tyle.


ch*ja znasz się na historii regionu. jak byś nie wiedział to tak zwane zagłębie dąbrowskie zawsze należało do Polski czyli sosnowiec, będzin czy dąbrowa górnicza i jak byś poczytał trochę historii to byś wiedział że te tereny nie zostały nigdy utracone przez Polskę. piszesz o tym że na śląsku były powstania śląskie ale zapomniałeś że jak były zabory to na śląsku nikt nie myślał o robieniu powstania przeciw prusom a na zagłębiu było powstanie styczniowe i na koniec sosnowiec, będzin czy dąbrowa górnicza to nie śląsk tylko tereny małopolski zachodniej i nie możesz mówić że oni niszczą waszą kulturą po przez bycie u siebie w części małopolski która jest w woj. śląskim nawet po herbach tych miast widać nie mają gówno wspólnego z śląskiem ponieważ miasta śląskie mają bardzo zbliżone do siebie herby pod względem kolorystki i symboli a w miastach zagłębiowskich są całkiem inne np. herb będzina na którym jest mur który symbolizuje granicę Polski, jest otwarta brama która symolem jest handlu który kwitł w tym mieście i jest korona która jest symbolem nadania praw miejskich przez kazimierza wielkiego. a te żarty które są w tym temacie umieszczone są nie które nie na miejscu np. z tym hitlerem to dla widomości waszej w sosnowcu i będzinie było getto gdzie jak był wywóz do auschwitz to były to jedne z najbogatszych wywozów pod względem majątku jaki posiadali żydzi i polacy w sosnowcu i będzinie co jest nawet opisane przez Borowskiego który opisywał swój pobyt w auschwitz [/b]

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-08, 20:59
czerwo64 napisał/a:

Szczam_na_koło, czlowieku, po co sie wypowiadzasz? nie mieszkasz na slasku, wiec nie pie**ol, ja mowie o polakach ktorzy tu przyjechali i nie szanuja naszych tradycji jak np muzlumanie w anglii, ja do polski nic nie maqm, jestem potomkiem slazaczki a ojciec pochodzi z malopolski, ja mieszkam na stale w niemczech, do polakow nic nie mam tylko do porzyjezdnych dupkow czepiajacych sie nas. jak sie skoncza dofinansowania z unii to juz nie bedzie tak ciekawie, poki co slask ma najnizsze rachunki przy najwyzszych zaeobkach srednich, wiec zyje sie tu dosc komfortowo finansowo, o degradacji srodowiska nie bede przypominal. zreszta ja juz sie nie bede rozwodzil na ten temat to sprawa nasza, slaska, gorol podskoczy to dostanie w morde i tyle. ehh . nawiazujac do twojego avatara, trzymaj sie k***a prawego pasu tym j***nym tirem bo co wjezdzam do polski to sie k***a barany wyprzedzacie po 200km. zreszta widac po tobie ze nie jestes polakiem tylko polaczkiem, ANTY HANYS k***a kraju wytrzymac sie nie da jeden baran na drugiego naskakuje. nienawidze niemcow, ale ich zyczliwosc i chec do pomocy (niezaleznie czy jest szczera czy troche przesadzana) to jednak daje kofort spopkojnego zyciue, a nie wiecznie wydzierajace sie mordy twojego pokroju , kim nie jestes i komu nie wpie**olisz. Sorry prezentujesz zbyt niski poziom intelektualny a twe argumenty sa glosne ale bardzo slabe.



Tak do twojej wiadomości imbecylu Bielsko-Biała jest w województwie śląskim.
hanysowo kradnie pieniądze na prawo i lewo.
Po drugie poziom twojej wypowiedzi jest blisko szamba.
Mówisz że żyje się na śląsku dobrze a mieszkasz w swojej ojczyźnie... niemczech ciekawe co ty o tym mozęsz wiedzieć...
Pewnie też w niczym większym niż twój opel nie siedziałeś więc proszę zamknij łaskawie ryj bo pie**olisz jak potłuczony.
Ślask to obecnie ruina i żulernia która ciągnie kase za nic.
"Gorol podskoczy i dostanie w ryj"? :ubawdolez: Ciekawe jak to zrobisz panie mocny w gębie w internecie :smiechzula:
A teraz idź obrobić berło jakiemuś hansowi czy innemu dietmarowi folksdojczu!
Właśnie takich jak ty bym się chętnie pozbył, nie wracaj już nigdy będzie mniej śmierdziało.

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 21:49
Szczam_na_koło napisał/a:



Tak do twojej wiadomości imbecylu Bielsko-Biała jest w województwie śląskim.
hanysowo kradnie pieniądze na prawo i lewo.
Po drugie poziom twojej wypowiedzi jest blisko szamba.
Mówisz że żyje się na śląsku dobrze a mieszkasz w swojej ojczyźnie... niemczech ciekawe co ty o tym mozęsz wiedzieć...
Pewnie też w niczym większym niż twój opel nie siedziałeś więc proszę zamknij łaskawie ryj bo pie**olisz jak potłuczony.
Ślask to obecnie ruina i żulernia która ciągnie kase za nic.
"Gorol podskoczy i dostanie w ryj"? :ubawdolez: Ciekawe jak to zrobisz panie mocny w gębie w internecie :smiechzula:
A teraz idź obrobić berło jakiemuś hansowi czy innemu dietmarowi folksdojczu!
Właśnie takich jak ty bym się chętnie pozbył, nie wracaj już nigdy będzie mniej śmierdziało.



jak jesteś z Sosnowca to nie musisz się tym chwalić na lewo i prawo. Nie ma czym.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-08, 22:37
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



jak jesteś z Sosnowca to nie musisz się tym chwalić na lewo i prawo. Nie ma czym.



Widać z czytaniem ze zrozumieniem jak i z inteligencją tak samo, czyli dno.
Matołku i marny trollu Bielsko-Biała!

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 22:57
Szczam_na_koło napisał/a:



Widać z czytaniem ze zrozumieniem jak i z inteligencją tak samo, czyli dno.
Matołku i marny trollu Bielsko-Biała!



Szczam_na_Ciebie

czszrzdz

2013-10-09, 01:33
Lel, jestem z Chełma. Z biednego wschodu, Prawie Ukraina. Tu tylko ludzie zimniory wcinają, dobrze jak nie zmarznięte. Żarówkę ostatni raz widziałem na wycieczce do Lublina (dalej autobusy nie jeżdżą). I wiecie co? Przynajmniej nauczyłem się poprawnie pisać po polsku i chować swoje kompleksy. Wy wszyscy hanysy, ślązaki, gorole zasługujecie na chłostę (u nas wciąż tak się kara ludzi), bo wywyższacie się dzięki byle czemu. Jedna wasza jucha, tak jak i moja. Kończę, prąd mi zaraz odłączą.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-09, 02:57
czszrzdz napisał/a:

Lel, jestem z Chełma. Z biednego wschodu, Prawie Ukraina. Tu tylko ludzie zimniory wcinają, dobrze jak nie zmarznięte. Żarówkę ostatni raz widziałem na wycieczce do Lublina (dalej autobusy nie jeżdżą). I wiecie co? Przynajmniej nauczyłem się poprawnie pisać po polsku i chować swoje kompleksy. Wy wszyscy hanysy, ślązaki, gorole zasługujecie na chłostę (u nas wciąż tak się kara ludzi), bo wywyższacie się dzięki byle czemu. Jedna wasza jucha, tak jak i moja. Kończę, prąd mi zaraz odłączą.



No i w profilu masz "Skąd: Helm" :facepalm: A ponoć jesteś z Chełma... Dobrą miałeś tą szkołę widać, szkoda że wujek google nie dociera w profil użyszkodnika na Sadolu :roll:

Tutaj tak profilaktycznie co byś mi jutro nie napisał że sobie coś wymyśliłem:


adam85tg

2013-10-09, 07:58
Mój ulubiony
Na kopalni:
Szteiger szola się urwała!!!
Stało się co komu?
Nic nikomu się nie stało ino pięciu goroli z Sosnowca zabiło.

Pavulina

2013-10-09, 15:55
Czy znasz 15 lepszych miejsc od Katowic?
-Tak. To będzie 15 przypadkowych ulic w Sosnowcu.

---

-Czy Katowice należą do Polski?
-A czy murzyni należą do społeczeństwa?

---

-Jak czuje się cygan w Katowicach?
-Jak w domu.

---

Rybak z Sosnowca wyłowił złotą rybkę . Tradycyjnie ta się odzywa:
-Masz jedno życzenie.
-Chcę by Katowice znikneły z mapy Polski.
Rybka zaczyna płakać, krztusi sie i ledwo mówi przez łzy:
-Dobra masz jeszcze dwa!

---

Co jest gorszego od bezrobotnego, śmierdzącego czarnego cygana?
Wyjazd służbowy do Katowic.

---

Skąd się biorą ludzie w Katowicach?
Przejeżdżają przypadkiem.

---

Dlaczego Hitler nie zamykał żydów w Katowicach?
Bo on też miał ludzkie odruchy.

---

Skąd się wzięła nazwa Katowice?
A kogo to obchodzi?

---

Gdybyś miał wybierać między zaoraniem Katowic a pokojem na świecie, to jakiej koparki byś użył?

---

Dlaczego Katowice tak wszystkim przeszkadzają?
Z tego samego powodu co gówno na środku pokoju.

---

Facet idzie chodnikiem w Sosnowcu i widzi płaczącą dziewczynkę.
-Co się stało, dlaczego płaczesz?- pyta.
-Zgubiłam się!
-A skąd jesteś.
-Z Katowic.
Facet poszedł dalej.