18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał

kuzax • 2012-07-14, 19:43
Przesłuchałem utwory Beethovena, potem Lady Gagi.
Teraz jestem kompletnie zdezorientowany, które z nich ogłuchło?

Pa...........an

2012-07-14, 20:15
Beethoven ogłuchł. Lady Gaga ocipiała.

misiak23

2012-07-14, 20:22
@up, Lady Gaga och*jała, baby to ch*je.

Pa...........an

2012-07-14, 21:15
Baby to ch*je a faceci? p*zdy? Nie, ja się z taką logiką nie zgadzam. :)

Baby MAJĄ ch*je - to już brzmi lepiej i pasuje do tego co można zobaczyć na Hardzie

TheByQ

2012-07-14, 22:10
@Pan kapitan Idąc dalej tym torem dojdziemy do wniosku że faceci mają p*zdy, a z taką logiką się nie zgadzam.

TommyTheRipper

2012-07-14, 22:42
Dowcip to to może nie jest, ale ma potwierdzenie w rzeczywistości stuprocentowe. Po prostu muzyka w pewnym stopniu się zdegenerowała. Nie każda, ale te popularne gatunki, to co leci w radiu, to w większości jest chłam i kicz.
Dlatego (i oczywiście nie tylko dlatego) cenię sobie metal, bo do jego gry trochę skilla trzeba mieć.

okanslig

2012-07-15, 02:10
Pomijajac wasze ciekawe przemyslania, to kawal nawet nie ssie, bo to nawet nie jest kawal.

Człowiek Drzewo

2012-07-15, 02:15
@TommyTheRipper

Bo pop to taki rodzaj muzyki, ktora jest nastawiona na komercje i "trafienie" do jak najszerszego grona sluchaczy. I niech tak bedzie nawet. Mam to gdzies. Ale w momencie gdy slysze jakie to niektore kawalki zawieraja glebokie teksty to srac mi sie na zmiane chce i przestaje.

Kepinsky19

2012-07-15, 11:47
Haha jak zwykle musi ktos dodać komentarz o tym, że metal czy rock to jedyna słuszna muzyka a wszystko inne to komercha. Ja tam lubie lady gage bo głos ma dobry, kawałki niektóre niezłe i pomimo szyderstwa ze strony ludu ciągle robi swoje.

TommyTheRipper

2012-07-15, 15:34
@Kepinsky19

Jedyne co ma dobre, to syntezator :P

Nikkoo

2012-07-15, 16:33
Taka muzyka jaka w wiekszosci jest prezentowana w dzisiejszych czasach nigdy nie zastąpi żywej muzyki jaką tworzyły teraz już legendy typu Led Zeppelin, Queen, Black Sabbath, Sting itp.

go...........et

2012-07-15, 16:41
Człowiek Drzewo napisał/a:

@TommyTheRipper

Bo pop to taki rodzaj muzyki, ktora jest nastawiona na komercje i "trafienie" do jak najszerszego grona sluchaczy. I niech tak bedzie nawet. Mam to gdzies. Ale w momencie gdy slysze jakie to niektore kawalki zawieraja glebokie teksty to srac mi sie na zmiane chce i przestaje.



Bullshit. Dzisiejszy pop to szajs. W historii muzyki istnieje wielu artystow, ktorzy popelnili bardzo dobre popowe albumy i nagrania. Taki dajmy na to Queen - ma sporo swietnych typowo popowych piosenek. Pierwsza LP nadboga Freddiego Mercurego utrzymana jest w popowym stylu. Wiec wuja, nie uogolniaj.

Kepinsky19

2012-07-15, 19:27
@Nikkoo
Kolejny, który w naszych czasach nie potrafi odnaleźć dobrej muzy, bo pewnie nie szuka i przytacza tylko stare klasyki. Ok radio może i się troche zeszmaciło grając mało zróżnicowaną muzykę ale też nie każde. Taka np trójka trzyma poziom, jedynka czasami też. A jak chcecie posluchac dobrego rocka czy metalu to połaźcie po koncertach w malych klubikach, po garażach wyszukując ciekawe młode kapele. Tam się być może tworzy historia a muzyka ta co lubicie ma byc dla was a nie dla wszystkich wiecw stacjach tv nie musi latac czesto. Słuchajac głownie rocka bardzo lubię czasami od tego odpoczac wlasnie np przy Gadze, która i tak ma świetny głos.

PanJacekPierwszy

2012-07-15, 21:22
kuzax napisał/a:

Teraz jestem kompletnie zdezorientowany, które z nich ogłuchło?

Jak znam życie, to justin bieber ma głuchote jak pień :lol: