18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katastrofa samolotu w filmie "FLIGHT"

tr...........ke • 2013-03-30, 16:30
Ciekawie zrobiona katastrofa samolotu w flimie "Flight".


bravoteampolska

2013-03-30, 20:50
Oglądałem ten film jakiś czas temu i muszę stwierdzić , że warty oglądnięcia

BulletTime

2013-03-30, 20:51
Przydarzyło im się chyba całe możliwe gówno (every possible shit) jakie da się wywołać w symulatorze oprócz dekompresji

ellsworth

2013-03-30, 21:56
Takim samolotem nie da się chyba wykonać zejścia na skrzydło, bo momentalnie straciłby siłę nośną i spadł jak kamień. Za duża masa, za mała siła nośna.

dostępny_nick

2013-03-30, 22:15
Dobry film, bez cienia zwątpienia polecam - szczególnie kryptoalkoholikom :E.

Li...........66

2013-03-30, 22:20
PustySocho napisał/a:

Tutaj wieża kościelna nie zniszczyła skrzydła, a w smoleńsku brzoza dała rade?
Mr. KACZYŃSKI we need you!


To jest amerykańskie gówno.... DOBRAAANOC

MIhau_

2013-03-30, 23:57
Tak, tak ten film to "Knowing".

Ma...........ss

2013-03-31, 00:00
Byłem przekonany że uda mu się wylądować, wkońcu to Denzel.

90luckypl

2013-03-31, 00:01
w ch*j niedociągnięć:
- kiedy w silniku wybuchnie pożar, piloci (według instrukcji) go po prostu wyłączają i gaszą ale, późniejsze jego załączenie jest już niemożliwe
-nie wiem jakim ch*jem udało mu się obrócić ten samolot skoro tak jak napisał ellsworth:
cytat: "Takim samolotem nie da się chyba wykonać zejścia na skrzydło, bo momentalnie straciłby siłę nośną i spadł jak kamień. Za duża masa, za mała siła nośna."
- skoro potem udało mu się powrócić do lotu "brzuchem w dół" to czemu znowu nie zaczął ponownie nurkować mając ustawiony stabilizator mocno w dół. tylko szybował niczym k***a ptak(pilot podczas takiej awarii nie ma pojęcia co pie**olnęło, a mudżin od razu ogarnął że stabilizator)
-podczas manewrów obracania przy nurkowaniu przy takiej prędkości doszło by do przeciążenia i rozerwało by ten samolot jak papier.

Nie ma ch*ja, na newtona sk***ione hollywood


good_weed

2013-03-31, 01:03
@Uo popieram ostatni podpunkt, znajomy jest mechanikiem w delcie, rozmawialiśmy o tym filmie, podobno przy takich manewrach ten samolot połamałoby się wp*zdu

nopel

2013-03-31, 09:10
@90luckypl masz racje, takich manewrów nie da się wykonać po pierwsze tak szybko po drugie jakby je już wykonać to samolot nie wytrzymałby. Ogólnie film dla kogoś kto ma pojecie o lotnictwie wydaje się zabawny, ale prawda jest taka, że jest to jeden z najlepszych filmów jaki powstał... ever.
I Denzel na początku, jak idzie tym korytarzem w hotelu jeszcze przed wejściem do samolotu kurna on wyglądał zajebiście :D
Co do pożaru, to racja, nie da się go uruchomić ponownie po zgaszeniu pożaru.
No propo wieży to już wszyscy pisali, końcówka skrzydła by poszła w p*zdu.

Ale film porusza alkoholizm, i naprawdę jest po prostu wart obejrzenia.

Severitus

2013-03-31, 10:02
I to jest porządnie odwzorowana katastrofa lotnicza. Nie to co w jakich poj***nych filmach:
OU SHEIT WE ARE GOING DOWN WE ARE GOING DOWN!!!!!
OH NO YOU ARE GOING DOWN
YES WE ARE
OH NO
FUUUUUUUU
ARGH!
LAND ON THE FIELD
YOU CRAZY FUCKER?
YEZ I AM
FUUUUU WE ARE GOING DOWN!

A tutaj spokojnie, kapitan próbuje opanować sytuację i co najważniejsze stara się powstrzymać panikę.

liscwinogrona

2013-03-31, 15:12
Jak nazywa sie ten film z ktorego jest ten fragment ?? Bo szukam od godziny. Z góry dzieki.

tr...........ke

2013-03-31, 16:32
Cytat:

Katastrofa samolotu w filmie "FLIGHT"


slawek7s

2013-03-31, 19:21
kapitan przed lotem wciągnął kreske, aspiryne i kawe :) dobry pilot :)

kaczor998

2013-03-31, 21:08
Murzyn za sterami i Ku Klux Klan koło kościółka ;p zemsta za przeszłość? :D