18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma w proszku typu instant

~Velture • 2023-06-28, 15:18
Z opisu:
Cytat:

Zmiana pasa w ostatniej chwili, klakson, hamowanie, nieudana próba wyprzedzenia, zajechanie i zablokowanie drogi... policja była na miejscu.
Agresor został ukarany mandatem. Policja spisała dane autor jako świadka.

Nowy Dwór Mazowiecki



Pozwoliłem sobie to trochę przyśpieszyć bo w oryginale to prawie trzy i pół minuty.



DonKutassinio

2023-06-28, 23:03
Swoją drogą nagrywający tępa pipa, bo miał miejsce i mógł wpuścić tego napinacza ze skody. Dwa palanty siebie warte.

MysteryMan

2023-06-28, 23:08
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



haha bardzo dobrze że miał kamerkę w aucie to podstawa

adrian294

2023-06-28, 23:13
Jeden i drugi się siebie warci

mi...........pl

2023-06-28, 23:54
Zero k***a kultury. Wystarczyło debulu autorze nagrania przychamować, wpuścić skodę i byli by wszyscy zadowoleni a tak. Wyłazi chamstwo z Ciebie i ze Skodziarza a każdy niewinny oczywiście, a Winni obaj.

marekclub

2023-06-29, 00:29
skodom to pizjdy jezdzom

smc

2023-06-29, 01:58
Ja do swojej skody przyczepiłem znaczek łady i już jest mniejszy wstyd...

JebacPiSForever

2023-06-29, 06:43
ch*j przynajmniej dzieciom frajdę sprawili.

RodrigoCortez napisał/a:

takie teksty wobec "KARMY" ? to chyba ty jechałeś tym autem, powiedz ile pały ci wlepiły ?



Wziął do dzioba razem z dzwonami dwóm naraz opie**olił kukułkę i skończyło się na wręczeniem wizytówki.

dgfdfg

2023-06-29, 11:57
Wujek mojego kolegi zachorował na raka i nie miał szans już, postanowił że przed śmiercią zrobi coś pożytecznego i coś odjebie. Tak się składa że woził zawsze siekierę w samochodzie. I trafił właśnie na takiego napinacza. No i ... wpie**olił mu tą siekierę prosto w czaszkę :D jechał z nim ojciec kolegi, i mówił że wyglądało to tak jak na filmach tarantino :D Ale typ musiał mieć minę hahaha pie**olony napinacz. Jak zachoruję to też coś takiego zrobię. Jak masz umierać to niech ktoś zapamięta chociaż twoje zejście, albo napisze coś o tobie.

DetektywZajac

2023-06-29, 14:10
cieżko było chłopa wpuścić, jak jechał z kierunkiem przecież była jeszcze przerywana linia i nie byla to autostrada gdzie sie zapie**ala

zotrix

2023-06-29, 14:38
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



nie zesraj się, widać, że doświadczenie w temacie jest

AnonnnXX55598

2023-06-29, 15:18
Oczywiście Karynka musiała wydrzeć p*zdę na kaszojadów xDDD

pankruk

2023-06-29, 16:45
dgfdfg napisał/a:

Wujek mojego kolegi zachorował na raka i nie miał szans już, postanowił że przed śmiercią zrobi coś pożytecznego i coś odjebie. Tak się składa że woził zawsze siekierę w samochodzie. I trafił właśnie na takiego napinacza. No i ... wpie**olił mu tą siekierę prosto w czaszkę jechał z nim ojciec kolegi, i mówił że wyglądało to tak jak na filmach tarantino Ale typ musiał mieć minę hahaha pie**olony napinacz. Jak zachoruję to też coś takiego zrobię. Jak masz umierać to niech ktoś zapamięta chociaż twoje zejście, albo napisze coś o tobie.



Zapewne akcja wydarzyła się w 1991 r. i nie ma żadnych dowodów ani wzmianki w mediach o tym morderstwie?

sklepkabzinski

2023-06-29, 16:47
Stara chyba nie ma poczucia humoru.

Policeman

2023-06-29, 17:22
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



Co ty pie**olisz lebiego, co to ma za znaczenie? Jak chcesz zmienić pas, robisz to przed ciągłą, a nie do ostatniego momentu i wpie**alasz się komuś pod koła. Nie umiesz jeździć [tak jak i myśleć] to nie wsiadaj k***a za kółko i nie odzywaj się o prowadzeniu auta. A jak chcesz wysiadać do bitki to powodzenia, możesz się raz przeliczyć i potem faktycznie pozostanie ci tylko komunikacja drogą elektroniczną, bo zęby będą na drutach.

uzytkownik609

2023-06-29, 19:37
Rikord widjo
Zaj***ł im wszystkim kamerki to się zesra z tęsknoty
Po co hamował? Czemu nie wpuścił? Idiota bez rozumu