18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma w proszku typu instant

~Velture • 2023-06-28, 15:18
Z opisu:
Cytat:

Zmiana pasa w ostatniej chwili, klakson, hamowanie, nieudana próba wyprzedzenia, zajechanie i zablokowanie drogi... policja była na miejscu.
Agresor został ukarany mandatem. Policja spisała dane autor jako świadka.

Nowy Dwór Mazowiecki



Pozwoliłem sobie to trochę przyśpieszyć bo w oryginale to prawie trzy i pół minuty.



SkoPio1

2023-06-28, 17:00
Nie wiem czy dobry film mi się wyświetla - jeden bandyta (nagrywający) chce kogoś pobić (~0.15), a potem drugi chce zrobić to samo (0:45), lecz trafia na nieoznakowany patrol?

Czy nagrywający pokazał cały film policjantowi?
:-)

Bul_od_bytu

2023-06-28, 17:00
Ja pie**olę. Jakbym miał każdego takiego zjeba nagrywać to miałbym więcej Oskarów niż James Cameron. Ojciec za świnie kupił synowi auto razem z prawkiem i takie efekty :D

PentagramOdDiabła

2023-06-28, 17:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



Jaki k***a pedał?! Właśnie na takie sytuacje montuje się kamerki. Żeby mieć dowód na k***ę j***ną. A co jakby swoim zachowaniem na drodze spowodował wypadek i np. krzywda dzieciom się stała? Myslisz ty k***A?! Pytam się czy k***a myślisz!?!? Kozak się znalazł. Ty byś to pewnie własnoręcznie załatwił bez kamerek.. koleiny k***a internetowy gieroj.. na liścia i splakany uciekłby do mamusi i dzwonił na psy ...

willoo

2023-06-28, 17:05
Nie jestem zwolennikiem cieszenia się z czyjejś niedoli, ale akurat w tym przypadku to typ w skodzie wyjątkowo mocno sobie na to zasłużył.

smc

2023-06-28, 17:18
Dresy z BMW wyjaśniły sytauację...

danielxc717

2023-06-28, 17:28
par00wka napisał/a:

Radość i uśmiech dzieci w aucie...bezcenne. (nie jestem pedofilem)



Szkoda

:-?

LB...........BZ

2023-06-28, 18:05
Ale chciał sp***olić do samochodu jak usłyszał sygnał XD

MisiaXD

2023-06-28, 18:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



Weź przeczytaj jeszcze raz co napisałeś pajacu. Gdyby nie te kamerki to byś ch*ja wiedział co się dzieje na drodze bo z domu nie wychodzisz ha ha

Polak1988

2023-06-28, 18:09
wezu69 napisał/a:

Tak. Dwa wsioki spotkali się na drodze. Autor nagrania też chwilę wcześniej zatrzymał sięł bez powodu i spieszył wysiadać z auta. Gdyby jego kobieta nie przemówiła mu do rozsądku, odj***łby tak samo jak ten gamoń ukarany mandatem.



dokładnie.Dzieci na pokładzie,a ten pajac zatrzymuje się na środku i jeszcze wysiadać chce.A,że teraz dzieci p*zdowate,to po psychologach by latał.Jeden i drugi do utylizacji.

RodrigoCortez

2023-06-28, 18:27
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



takie teksty wobec "KARMY" ? to chyba ty jechałeś tym autem, powiedz ile pały ci wlepiły ?

outline

2023-06-28, 20:34
k***a z tego Nowego dworu mazowieckiego to wszystkie auta opowinny być skasowane a kierowcy w kaftan :D

Co pojeby jeżdżą na tych blachac to by ich ch*j

mazga50

2023-06-28, 20:56
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



pie**olisz jak chora dupa, Nerwowemu kierownikowi doradzałbym po prostu przejechać przez rondo, a nie na siłę cisnąć na bypass i jeszcze byłby na pierwszeństwie, a tak mu dupa w poprzek pękła. I to k***a jeszcze skodą się tak buja, jakby przynajmniej maserati się woził. Co za wiesiek...

Arashi91

2023-06-28, 21:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kolejny pedał z kamerką Sadolowe c*pki będą zachwycone, bo jest "karma" dla gościa, który w ich wyobrażeniach jest uosobieniem złych kolegów ze szkoły, którzy na długiej przerwie robili im szuwara w kiblu.



Tylko się nie zesraj internetowy napinaczu. Co prawko Ci zabrali za bycie drogowym homosiem czy co?

NosaczPL

2023-06-28, 21:15
Pees4 napisał/a:

Typowy szeryf-kmiot ze skody, to auto ma coś w sobie że przyciąga takich imbecyli. To jakaś tradycja ze wsi, żeby blokować ruch i odpie**alać szopki na środku drogi?



bo to większość na firmę brane ewentualnie handlowiec od siedmiu boleści ! jak widzę skodę to już wiem ze jakiś handlowiec z wodogłowiem ! inne opcji nie ma

DziQ1916

2023-06-28, 22:46
banerr napisał/a:

Co tam pedziu? Dupa piecze?



uuuu patrząc po piwkach to sporo sadoli było koconych w szkole aż jestem trochę w szoku, chociaż w sumie sadolem może być i 50kg szczaw.