18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma

pscoa • 2022-01-29, 15:29
O ile historia filmu jest ciekawa, sam film jest tylko jej dopełnieniem.



spoiler


Jest więcej filmów z akcji, jak coś dostanę wrzucę.

Śmieszne jest to nie wiem czy zauważacie, ludzie którzy noszą mundur czują się bezkarni, ich pewne prawa nie obowiązują i plują na innych z góry.
Pragnę przypomnieć tylko że to My Was utrzymujemy.


Halman

2022-01-29, 15:32
pscoa napisał/a:


Pragnę przypomnieć tylko że to My Was utrzymujemy.



dostałeś mandat za przechodzenie na czerwonym?

bigoslaw_lyzka_von_wood

2022-01-29, 15:35
Od kiedy to Sebix żyjący na zasiłku kogokolwiek utrzymuje?
Musiałbyś chłopczyku malinowy, mój Ty misiu-patysiu zacząć pracować (wiem dostałeś teraz dreszczy) a praca oznacza płacenie podatków z których utrzymuje się Sebixów, Karyny, milicję, Policję, wojsko , WOT oraz inne patologię

pscoa

2022-01-29, 15:38
Halman napisał/a:

dostałeś mandat za przechodzenie na czerwonym?



Za siusianie w parku.

Halman

2022-01-29, 15:45
pscoa napisał/a:

Za siusianie w parku.


ja bym ci dał miesiąc sprzątania psich kup w ty parku... w pomarańczowej kamizelce... :-D

naiwny01

2022-01-29, 15:48
Cytat:

Śmieszne jest to nie wiem czy zauważacie, ludzie którzy noszą mundur czują się bezkarni, ich pewne prawa nie obowiązują i plują na innych z góry.


Tylko o kim teraz piszesz? o Milicjancie czy wojskowym? Kto jest gorszym sortem w tej opowieści? Ten, który był odważny do babci, czy ten, który był odważny w grupie? (Jeżeli opis jest choć trochę zgodny z prawdą).

Rozjebie

2022-01-29, 17:47
pscoa napisał/a:

Pragnę przypomnieć tylko że to My Was utrzymujemy.



A co, możesz sobie wybrać, ze nie będziesz opłacał? Utrzymywanie służb jest zależne od twojej decyzji?
MASZ płacić podatki i nikogo nie interesuje czy chcesz czy nie, wiec argument o "utrzymywaniu" (jakby to była jakaś twoja łaska) jest z dupy

Możesz ewentualnie tak jak napisali wyżej - nie pracować i być karaluchem - wtedy podatki płacisz w mniejszym stopniu (bo wciąż kupując np. fajki płacisz akcyzę)

chico35

2022-01-29, 20:47
najpierw dozbieraj filmów do tej "akcji" a potem wrzucaj bo uj wynika z tego co tu wrzuciłeś kasztanie

kamil2c25

2022-01-29, 21:32
Po pierwsze Ty osobo-postacio (bo nie wiemy jak kto się identyfikujesz) utrzymywać to możesz na przykład swoje dzieci. Ty zarówno jak i inni co się tak wdzięcznie nazywacie suwerenami nie utrzymujecie żadnych służb (nie jesteśmy w USA gdzie tam to mniej więcej tak funkcjonuje) czy to mundurowych czy medycznych. OBOWIAZKOWY podatek który jest nakładany na każdą osobo-postac która pracuje nie jest dobrowolny. Utrzymywanie kogoś już tak. No chyba że ktoś płaci alimenty. I z tych podatków utrzymywane jest państwo którego elementem składowym są wszelkiej maści służby. Prawda jest to że w kazdej czy to formacji mundurowej medycznej czy innej jak i w każdym zakładzie pracy znajdzie się osoba niedouczona czy zwykły nierób. A kręcenie lodów że ktoś nagrał kogoś jak sobie nie radzi ktoś. Dobrze że operator kamery tak wszystko dobrze ogarnia.

Dot

2022-01-30, 00:18
pscoa napisał/a:

Pragnę przypomnieć tylko że to My Was utrzymujemy.



a oni odpwoiedza ci ze akurat twoja kasa poszla na chodnik przed jego domem a nie na jego wyplate, wiec go nie utrzymujesz :-> mamy sp***olone spoleczenstwo i sami od lat sie wyniszczamy

Arashi91

2022-01-30, 02:49
pscoa napisał/a:

Za siusianie w parku.



Utrzymać to możesz swojego klocka w dupie :)

Jakim niewykształconym dzbanem trzeba być, żeby rzucać takie teksty? :D Zajrzyj do konstytucji i wyjdź czasem z domu sprawdzić na jakiej planecie żyjesz zamiast edukować się na filmikach Sebixów z YT, którzy zawalczyli z systemem, bo poszli po gumę turbo do Biedronki bez maski, albo rzucili śnieżką w zaparkowany i pusty radiowóz, a potem piłują ryja, że płacą podatki (hłe hłe) więc utrzymują wszystkich i wszystko.



piter52

2022-01-30, 09:59
Ten kto jest na państwowym garnuszku to też płaci podatki. Taka prawda.

El Caudillo

2022-01-30, 10:32
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Od kiedy to Sebix żyjący na zasiłku kogokolwiek utrzymuje?
Musiałbyś chłopczyku malinowy, mój Ty misiu-patysiu zacząć pracować (wiem dostałeś teraz dreszczy) a praca oznacza płacenie podatków z których utrzymuje się Sebixów, Karyny, milicję, Policję, wojsko , WOT oraz inne patologię



za porównanie służb zwłaszcza wojska wszystkich rodzajów do tych karaluchów na socjalu kolbą od Grota w japę, jak Ci powódź czy inna wichura chatę rozjebie to Karyna z Sebkiem przyjadą ze sprzętem pomóc?