18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma

pscoa • 2022-01-29, 15:29
O ile historia filmu jest ciekawa, sam film jest tylko jej dopełnieniem.



spoiler


Jest więcej filmów z akcji, jak coś dostanę wrzucę.

Śmieszne jest to nie wiem czy zauważacie, ludzie którzy noszą mundur czują się bezkarni, ich pewne prawa nie obowiązują i plują na innych z góry.
Pragnę przypomnieć tylko że to My Was utrzymujemy.


Kurde26

2022-01-30, 12:23
W naszym wspaniałym kraju jeszcze kilka lat temu było identycznie. Miałem przyjemność znaleźć się na kilkudziesięciu spotkaniach kolegów po pracy. Jak oglądałem potem "Drogówkę" to jakbym miał fleszbeki z tamtych dni. Jazda po pijaku, dz**ki, burdy. To nie są ludzie to są zwierzęta. Szybko się wypisałem z tego towarzystwa. Dziś co goście są pewnie na emeryturze, ale młodzi pewnie lepsi nie są.

profi-rider

2022-01-30, 18:16
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Od kiedy to Sebix żyjący na zasiłku kogokolwiek utrzymuje?
Musiałbyś chłopczyku malinowy, mój Ty misiu-patysiu zacząć pracować (wiem dostałeś teraz dreszczy) a praca oznacza płacenie podatków z których utrzymuje się Sebixów, Karyny, milicję, Policję, wojsko , WOT oraz inne patologię



A tu muszę co niektórych zaskoczyć. Każdy, nawet ten, kto nie pracuje i kupuje cokolwiek : alkohol, papierosy, jedzenie płaci podatek VAT więc zawsze część tych pieniędzy trafia do budżetu państwa, z którego jest dla urzędników, służb, polityków itp. Pozdro ;-)