18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Karierowo.com - nastepca "Pobieraczka"

Ekutemua • 2013-02-27, 01:59
Zapewne wszyscy z Was pamietaja kariere, jaka zrobil u nas "Pobieraczek"? To mamy nastepce www.karierowo.com, w regulaminie widnieje oczywiscie zapis o platnosciach, ale spojrzcie:
Cytat:

6. Oplata za caly okres oewiadczonej uslugi wynosi 99zl (dziewiecdziesiat dziewiec zlotych).



Nastepnie standard:

Cytat:

8. Nieterminowe uiszczenie naleznosci skutkowac bedzie naliczaniem odsetek ustawowych za kazdy dzien zwloki.



I na koniec smaczek, ktory na zdrowy rozum sie kloci sam ze soba

Cytat:

7. Uslugobiorca zobowiazuje sie do przekazania wynagrodzenia z tytulu swiadczonej uslugi na rzecz Work of World Aleksander Zych poprzez wplate naleznosci na rachunek bankowy,
nr rachunku 46 1140 2017 0000 4202 1294 8352 w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy.



Cytat:

9. Zgodnie z ustawa o swiadczeniu uslug droga elektroniczna Uzytkownikowi przysluguje prawo odstapienia od umowy w terminie 10 dni od dnia jej zawarcia





Czyli, miejcie sie na bacznosci, ostrzegajcie rodziny, znajomych szukajacych pracy, zeby za zadne skarby sie tam nie rejestrowali, albo jak juz ktos tak bardzo chce, to niech robi to na falszywe dane ;d

rockface123

2013-02-27, 08:01
nr. 10 ch*j wam w dupe, nie macie żadnego prawa chociaż poprosić mnie o 10 groszy.

na pobieraczku uzbierało mi sie pare tysiaków, nie zapłaciłem ani grosza :D nawet się tym nie przejąłem

także nie ma się czego bać :P

Duath

2013-02-27, 08:08
Mam znajomego któremu przyszło wezwanie do zapłaty 70zł chyba jak się nie mylę i idiota to zapłacił :homer:

Misiu9316

2013-02-27, 08:26
Na pobieraczku naliczało mi siano ale nie płaciłem i wy*bane w sumie podałem złe dane :p

kkubam

2013-02-27, 08:28
Ten cwaniaczek nawet nie potrafi napisać bezbłędnie na swojej stronie (chyba, że tak to się pisze po poznańsku :lol: )
Cytat:


UWAGA: Zgodnie z polityką prywatności dane osobowe nie będą udostępniane osobą trzecim. Prosimy o dokładne sprawdzenie powyższych pól, co umożliwi nasz szybki kontakt w sprawie Państwa zleceń - propozycje / umowy.


Skowroniasty

2013-02-27, 08:52
Koleś robi po prostu dobry biznes na ludziach którzy nie są pewni swoich praw. Nie neguję tego, neguję kretynów którzy nie ślepo wierzą w wezwania które do nich przychodzą, nawet nie sprawdzając na ile to wszystko jest groźne. Niestety żyjemy w czasach gdzie kazdy chce nas wydymać na jakąkolwiek kasę i uczciwość w tym kraju wyjechała za granicę razem z dobrobytem i raczej nieprędko wróci.
Podobną sytuację miałem na serwisie. Przyjeżdżają kompy z wirusem typu 'komputer został zablokowany przez policje .... aby odblokować zapłać 400zł". Znam ludzi którzy zapłacili a później komp i tak skończył u mnie....
Niestety buszując po internecie należy nauczyć sie selekcjonować informacje.

elkelk

2013-02-27, 09:55
Boże przecież i tak tego nie trzeba płacić ... UOKiK wyciąga rękę do osób, które czują się oszukane przez Pobieraczka. Nie wiecie co zrobić? Dzwońcie pod 800 007 707.

Sz...........an

2013-02-27, 10:45
Z tego co wiem, to pobieraczka można podobno jeszcze zaskarżyć za to, że nie wystawia paragonów, rachunków, faktur, a mimo to świadczy usługi. Chyba gdzieś był taki przypadek.

herbalix

2013-02-27, 14:40
mój kumpel zeskanował 100zł i wysłał pobieraczkowi mejlem i się więcej nie odezwali

bo...........ę

2013-02-27, 15:48
Przydałaby się jakaś nowelizacja ustawy co by takich sk***ysynów oszustów wpie**alać za kraty.

"4. Podczas rejestracji U¿ytkownik oœwiadcza, ¿e jest osob¹ pe³noletni¹ lub posiada zgodê rodzica/opiekuna na prezentacjê w serwisie."

Ci byli sprytniejsi od Pobieraczka i teraz pewnie będą się tym zasłaniać podczas wyłudzania kasy od niepełnoletnich. Ich regulamin ma tylko 2 strony, więc co do ukrywania ważnych informacji wśród zastępów literek nie można się przyj***ć ale fakt, że nie ma na stronie głównej ani podczas rejsetracji żadnego info o odpłatności i w ogóle o świadczeniu jakichkolwiek usług, powoduje, że karierowo.com od srtony prawnej leży.

Jak znam mój piękny kraj to jeszcze ze 2 lata będą wyłudzać hajs, po czym zacznie się proces z pozwu zbiorowego, który jak zwykle będzie kończył się ciągłymi odwołaniami od wyroku.

k***a co za kraj!

mateelv

2013-02-27, 16:00
nie kozaczcie tak z tym, że nie wpłaciliście kasy na pobieraczka, bo pewnego dnia faktycznie trafi jakiś konkretny papierek do was i skończy się sranie. Co z tego, że wpisaliście fałszywe dane, tym gorzej dla was, a IP to niby co, przepadło?

Anders Breivik

2013-02-27, 16:04
ch*j mnie to boli, props dla takich stron zarabiających na idiotach.
PEB,DW,TPB ewentualnie chomik i nikomu nie potrzebne żadne ch*jstwa typu pobiesraczek. A j***ni idioci, którzy chyba w jaskiniach bez dostępu do tv/gazety/radia (BO NIE DA k***A RADY NIE SŁYSZEĆ O TYM, że pobieraczek to oszuści) zaśmiecają fora problemami typu "czy płacić pobieraczkowi".

Tomaszu

2013-02-27, 16:09
Póki własnoręcznie nie podpiszesz papierów to mogą użytkownika w dupę całować. Akceptacja warunków przez neta jest nic nie warta.
Błędem dużej ilości ludzi jest to, że płacą a nie powinni. Mieszkam w bloku i sąsiad zapłacił pobieraczkowi. Po fakcie powiedziałem mu, że odwalił manianę z tym.

dirty71

2013-02-27, 16:12
Jak sie jest połgłowkiem to i ostrzezenia nie pomoga. Niech placa, jest to kara za debilizm :)