18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karetką po Bydgoszczy

szymek61 • 2013-02-16, 18:17


W związku ze stresującą robotą, panowie sobie urozmaicają drogę muzyką i komentarzami na temat złego zachowania kierowców na drodze.

2:18 muzyka

od 3:00 komentarze

Niby nic niezwykłego ale chciałem promować swoje ukochane miasto :amused:

mrmleee

2013-02-20, 19:48
shogun napisał/a:

Już w faktach na tvn był ten filmik a gościu juz pracy szuka.



a policja szuka goscia...dobrze niech teraz kozaczy frajer-pompka

kamanes

2013-02-20, 20:06
mrmleee napisał/a:



a policja szuka goscia...dobrze niech teraz kozaczy frajer-pompka


aTy że tak powiem od Pana Kleksa jesteś ??

SkipiBoom

2013-02-20, 20:15
Zwolnili kierowce tej karetki ^.^

Para_Medica

2013-02-21, 23:13
Wstyd... hańba dla ratowników... Już jak mi się filmik ładował, zastanawiałam się, czy oni zdają sobie sprawę z tego, co robią... I dobrze... Ratownikiem można być z powołania. Jeśli kierowca i pasażer takowe by posiadali, baliby się stracić pracę za taką głupotę... Do Użytkownika, który napisał, że "sobie na studium pójdzie, żeby karetką 130 po mieście pośmigać": od tego roku nie ma już szkół policealnych. My tyle lat noce zarywamy, żeby wszystkiego się nauczyć, a reszta mądrali sobie do szkółki weekendowej pójdzie i udaje, że rozumy pozjadała. Wiem, co mówię... Spadałam z takiej szkółki na Collegium Medicum, że aż się paliło ! Zerowy poziom nauczania. A potem idą tacy na praktyki i wku*ają personel niewiedzą i wszędobylstwem... Po tych gagatkach też widać, że rozumu im zabrakło, by studia skończyć... przepraszam, jeśli kogoś uraziłam- w końcu od każdej reguły istnieją wyjątki...

medyczny25

2013-03-06, 00:41
rozbrajaja mnie kobiety ktore ide na ratownika medycznego hahaha jestem ratownikiem juz kilka lat i jezdze w systemie i jak widze baby wysiadajace z karetki to mi sie smiac chce..!! KOBIETY NIE NADAJECIE SIE !!

Resterwers

2013-03-07, 19:15
Co to za piosenka w tle?