18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karate Kid

orelikon • 2019-05-09, 17:54
Dzielny kadłubek roznosi w pył trójkę przeciwników. Jak dla mnie przesada słaba próba pokazania udowadniania w zasadzie nie wiem czego


ludekp

2019-05-10, 13:21
dobrze, ze im wpie**olił, sorki, ale we 3 na jednego?
tez bym nie miał hamulców
:P

Murgen

2019-05-10, 13:34
Jakbym oglądał Karate Kida lub Wejście Smoka.

Banita88

2019-05-10, 14:10
ten pas to chyba z litości dostał. Brawo. Paraolimpiada czeka.

hiqq

2019-05-10, 14:59
Ja to bym go chwycił za skrzydełka i zrzucił bym go z górki i patrzył jak się turlika xD

corpo_kills_me

2019-05-10, 15:52
Seavitia napisał/a:

jarac moze sie czymkolwiek - sek w tym, ze niewazne ile czasu "poswieca" na treningi - i tak zawsze - absolutnie zawsze, bedzie chojuwy.. I nie zmieni tego nic. A wszelkie "treningi" sa tu o kant dupy potluc, bo osobnik i tak nie wykona niczego innego, niz pare podryow - ktore ze sztukami walki nic nie maja i nie beda mialy wspolnego.
To nie jest piekne, on i jego rodzinca NIE sa godni podziwu - zrobili zalosne show z kaleki, ktory tak naprawde gowno potrafi, bo majac przylepione dlonie do ramion i bezuzyteczne nogi, innego efektu tu nie moze byc.



Nie wiem co jest gorsze. Czy niepełnosprawność tego chłopaka czy światopogląd oparty na tym, że muszę być w czymś zajebistym żeby to robić. Możemy długo rozmawiać jaki wydźwięk estetyczny /moralny miał ten występ i osobiście mam to w dupie ale nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby być ograniczony w tym co chciałby w życiu robić tylko dlatego że nie ma do tego predyspozycji? Bo uważacie, że to niesmaczne albo poniżające? Nie umiem śpiewać i pewnie nigdy nie będę umiał to znaczy ze mam mieć zakaz spiewania? Tylko dlatego że nie mam talentu albo głosu do tego albo ktoś uważa że to ch*jowe? Zastanówcie sie co ma zrobić taki człowiek skoro się taki urodził? Zamówić eutanazje czy sprobować zrobić cokolwiek ze swoim życiem? Co z tego że jest niedorobiony? Każde takie pełznięcie dla niego to pewnie niesamowity wysiłek tak jak dla ciebie sprint na 50m. Zaangażował ludzi w to - według was wszyscy się tego wydarzenia wstydzą. Jeśli ktokolwiek miałby problem z tym występem to by po prostu wyszedł.
Nienawidzę poprawności politycznej i lewactwa jak wy ale argument za tym, że nie powinno się czegoś robić bo nie ma się predyspozycji albo nigdy się niczego nie osiągnie jest dla mnie smutny. Większość was ma zdrowe ciała i siedzi przed kompem pół dnia oceniając ludzi dookoła. i sami jesteście przez to niewolnikami opinii innych. Powodzenia z tym.

Araknarthoth

2019-05-10, 17:30
Ta poprawność przechodzi już te logiczne granice. Już sam sport dla niepełnosprawnych jest bez sensu bo powinien być tylko dla tych sprawnych a takich deformiaków życiowych to bym uśmiercał co by się nie męczyli. Jeszcze rozumiem jak by miał jakiś wybitny umysł, ale takie coś? Pewnie za rok będzie miał czarny pas i na turniejach pierwsze miejsce.

daihat

2019-05-10, 17:53
skrajne inwalidztwo to jedno, skrajne niedoj***nie umysłowe to drugie.

Balonov

2019-05-10, 19:35
To jest chore :-|

darkabso

2019-05-10, 20:37
Ale to napie**ala jajami o mate :o

ho...........et

2019-05-10, 20:51
Ogólnie nawet nie próbuje rozkminić co taki kolo sobie myśli dostając brawa. Ja na jego miejscu spalił bym się ze wstydu. Bo wiadomo, że to jest litość razy 100. Ale dobra. Jedziesz na zawody w układach. Układy z boku wyglądają dla mnie w ch*j śmiesznie ,ale jednak ich nawet zapamiętać nigdy nie mogłem. Po latach trafiam na ten filmik i przypominam sobie ludzi , którzy w to byli wyj***ni i mieli te czarne pasy za układy. I nawet medale z MP przywozili. I teraz dostaje taki jeden, z drugim powołanie na MŚ w układach, jest to jego marzenie po ch*ju fest bo karate kid bo styl żurawia i w ogóle sztuki walki a nie kombat i ryj rozj***ny. Filozofia i kształtowanie charakteru jakby nie było. A potem aplauz zbiera kolo z rękami jak u noworodka i z nogami ale nie stoi na nich... Homo sapiens? k***a nawet nie Homo Erectus... Wiadomo, że to jakaś pokazówka, ale i tak pewnie aplauz zdobył większy niż normalny zawodnik trenujący układy całe życie i zasługujący bardziej na to niż ten nie wyprostowany człowiek...Bo u niego to nic nowego, a ten nawet k***a nie karzełek, jest jednak jakąs nowościa. Sport ponad podziałami!! UŁAA!! Ale cóż zrobić Spartanie dostali by w tych czasach dobrą dawkę demokracji za swoje patologiczne wynaturzenia ze skarpą w roli głównej.. A przede wszystkim człowiek trenujący układy całe życie i zdobywający medal czy tam ich te pasy powinien mieć od zaj***nia więcej filmików niż nawet nie stojący k***a na nogach koleś no ja pie**ole. I jeszcze tak dodam o niepełnosprytnych. Dawno, dawno temu miałem w podstawówce niepełnosprawnego bo mu jebnął krwiak w mózgu. Roszczeniowy jak sam sk***ysyn. Jeden kolo się podjął opieki w klasie nad nim bo jego kumpel przed wypadkiem. HMMM nawet k***a on się wypiął na typa bo ileż można być służącym i nawet dziękuje nie dostać w ryj. Rozumiem wszystko, że życie cie rozj***ło i kiedyś mogłeś biegać, a teraz pełzasz. Ale k***a troche dostosowania do nowej sytuacji wymagało by wychowanie.

kusti

2019-05-10, 21:35
Ma chyba ch*jowy zasięg.

Nikczemny_Płód

2019-05-10, 23:08
Na jego miejscu bym się obraził, przecież to jasne, że na jego tragedii grupa ludzi podbija sobie ego. Patrzcie jacy fajni jesteśmy, pomagamy kalekom by kimś. Nie nie pomagacie, tylko ich ośmieszacie.

Fajne, że chłopak ma jakąs pasje, ale na pewno jego wyczyny nie sa warte pokazywania w takim miejscu.

Arcadias

2019-05-11, 06:22
Ja pie**ole xD. SPIESZĘ Z WYJAŚNIENIEM.
Pokazy sztuk walki nie służą niczemu innemu jak pokazowi sztuk walki. Dziękuję za uwagę.

Pokazy są ustawiane, czy to z niepełnosprawnym kadłubkiem czy z mistrzem dzikich pięści węża. Pokazy nie są poradami treningowymi, nie mają na celu szkolenia nowych adeptów kung-fu i nie przedstawiają prawdziwej walki w praktyce *zaskoczenie*. Pokazy to tylko zarys tego o co chodzi w danej sztuce walki. W niektórych wypadkach prezentują również pewne wartości, takie jak szacunek do przeciwnika czy coś z tych rzeczy. Ot zwykły teatrzyk. Chłopak poprowadził pokaz i tyle. Każdy kto dostał bólu dupy bo myślał, że "walka była ustawiana" jest skończonym debilem.

hajdemalajde

2019-05-11, 14:40
Nie wiem mnie by pewnie wyj***li z sali jak bym jebnął brechtem w trakcie tego seansu

Szczepaksyn

2019-05-11, 15:23
Mam wiele zdań na ten temat. Z jednej strony dobrze ze w coś wierzy i dobrze że dąży do tego.. Motywacja i to pewnie dzięki rodzicom którzy od małego wpajaja mu ze nie może się nigdy poddać. Krytyka normalna rzecz ale spójrzmy na sebiksow i dzesiki w Polsce, on osiegnie więcej niż oni... Ale z drugiej strony ta niemiecka flaga... Hitler przewraca się w grobie!