18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanar napadł na jakiegoś dzieciaka

Unofakjando • 2010-11-24, 22:39
Kanar i dziecko i gotowy news hehe :psycho:

Mua-Swirus

2010-11-25, 19:46
lushyn napisał/a:



Widzę, że patologia rodzi patologię... Prawo jest proste i logiczne, jeżeli chciał wymierzyć sprawiedliwość mógł poczekać z policją, a nie sam czekał i się mścił jak obłąkany psychicznie na 15 latku. Wiec proszę nie piernicz mi tu... Czy to normalne ze kanar psika gazem po oczach bo ktoś nie ma biletu? Regulamin mówi, że ma wystawić mandat a nie psikać gazem. Naprawdę jesteś tak upośledzony? Trochę cywilizacji nie zaszkodzi... Neandertalczyku.


To wytłumacz mi "O Cywilizowany" co w sumie kanar może zrobić bandzie gnojków które tak naprawdę są bezkarne bo prawo ich jeszcze nie obowiązuje? I co by im policja zrobiła? Gnojki by spiepszyly za nim zdążyli by dojechać. Zakładając ze jednak udało by się im przyjechać na czas to w najgorszym wypadku skończy się to kuratorem. I co z tego? Jeden wielki ch*j bo gówniarz będzie miał to w dupie, a tylko jego rodzice dostana po dupie z tego powodu. Nie dziwie się człowiekowi ze się wk***ił. Mało to teraz słychać o "wyczynach" nastolatków? Gwałty, rozboje, kradzieże i morderstwa. Niedługo dojdzie do tego ze ludzie będą bali się wychodzić na ulice bo zgraja nastolatków będzie terroryzować okolice. Wiec powiedz mi gdzie jest k***a twoje prawo jamochłonie? :samoboj:

Michtusek

2010-11-25, 20:08
Czyli wk***ienie się może tłumaczyć takie postępowanie? To jakby seryjny morderca mówił, że mordował, bo miał za dużo stresu w pracy i to by wszystko załatwiało. Człowiek, który nie potrafi się opamiętać nie nadaje się do życia w społeczeństwie.

Mua-Swirus

2010-11-25, 20:12
@up
Czyli patrząc twoim tokiem rozumowania nikt nie nadaje się do życia w społeczeństwie bo każdemu czasem puszczają nerwy. :hitler:

Michtusek

2010-11-25, 20:24
Jak mi puszczają nerwy to nie walę dzieciom gazem po oczach. Zdaje sobie sprawę, że czasami się nie da. Ale jak chcesz się wyżyć to możesz komuś przypie**olić (albo sobie worek kupić, choć każdy sadysta wie, że to nie działa tak samo :) ), a nie dziecku które prawdę mówiąc gówno Ci może. Ktoś dzieciaka musi nauczyć szacunku, ale od tego nie jest obcy facet z gazem, ot co.

Mua-Swirus

2010-11-25, 20:48
Michtusek napisał/a:

1"Zdaje sobie sprawę, że czasami się nie da. Ale jak chcesz się wyżyć to możesz komuś przypie**olić (albo sobie worek kupić, choć każdy sadysta wie, że to nie działa tak samo :) ), a nie dziecku które prawdę mówiąc gówno Ci może"
2"Ktoś dzieciaka musi nauczyć szacunku, ale od tego nie jest obcy facet z gazem, ot co"


Z 2 jak najbardziej się zgodzę. Teraz to podwórko wychowuje takie "dzieci" (o ile w ogolę można je tak nazwać), a rodzice jeżeli nie chcą przykuć dzieciaka do kaloryfera to maja niewielki wpływ na jego wychowanie. Ale z 1 się nie zgodzę. Było sporo historii w którym ofiarami nastolatków byli właśnie dorośli ludzie (jak np: dwóch 13 latków porąbało faceta po 40 bo chcieli zobaczyć ludzkie zwłoki i co jest w środku. I nie wmówisz mi ze to zwykła "ciekawość świata"). Jak to mówią i Herkules dupa kiedy ludzi kupa.

Michtusek

2010-11-25, 20:57
No w sumie racja. Pamiętam jak w wieku tych gnojków bałem się odszczeknąć starszemu, a teraz te gówniarze bawią się w GTA. Ostatnio oglądałem w telewizji jak gimbusy pobiły bezdomnego dla zabawy, wtf? :glowawmur:

biogosy

2010-11-26, 13:10
Każdy który popiera takie i podobne zachowania, mówiąc o kontrolerze, powinien się najpierw uderzyć w pierś i zastanowić czy na pewno sam nigdy bez biletu nie jechał oraz czy takie zachowania czegoś mu nie przypominają. Było oj było! Za każdym razem gdy ktoś wpadnie na pomysł żeby wykonać coś po swojemu przeciw wszystkim, wyręczając uprawnione i przygotowane osoby wychodzi z tego tylko zło. Myślicie że taki psychol czy na przykład wy możecie się zając wychowywaniem kogokolwiek? Śmieszne. Gościu to psychol, nie miał żadnego prawa tak zrobić również moralnego, a ci którzy go popierają... No cóż: dzieciaki bez wyobraźni, poczucia etyki i wykształcenia. Rzekłem.

Jokeror

2010-11-26, 19:05
Wy chyba nie wiecie jak to jest jak sie gazem po oczach oberwie, z nerwów można wszystko zrobić, a jeśli nie daje sobie rady i musi sie posuwać do takich rzeczy to niech lepiej prace zmieni bo do tej się nie nadaje....

Mua-Swirus

2010-11-26, 19:22
Wiem jak to jest dostać gazem po oczach. Coś jak polać sobie ranę spirytusem tylko kilka razy mocniej. Dostałem po oczach na jednym z koncertów. Nic miłego. Ale uważam to za lepsze rozwiązanie od rozbicia mu ryja.
biogosy, O dziwo staram się być uczciwym obywatelem i zawsze mam bilet. Jak nie mam kasy to idę z buta albo zostaje w domu żeby mi później żaden prostak twojego pokroju nie wmawiał cudów na kiju. Co do twojej opinii to albo masz za mało lat albo jesteś za głupi. Bo to ze nie dostrzegasz tego co się w około dzieje i usprawiedliwiasz "niewinne dzieciaczki" to jedno a to ze uważasz człowieka, który wybrał bardziej humanitarna opcje "interwencji" na gówniarzu (bo zamiast połamać mu ręce czy pobić obezwładnił go) za psychola to drugie. :wisielec:

wciazszukam

2010-11-27, 21:51
j***ny służbista - pewnie liczył na nagrodę pracownika miesiąca. A gnojek widać był dumny, że miał taki eksces, że ktoś go związał, a teraz jeszcze o nim reportaż robią, z którego de facto wyszedł po trosze jako ofiara, a po trosze boheter (wśród ziomków z kwadrata). Filmik świetnie ukazuje coraz powszechniejszy w dzisiejszych czasach zanik mózgu (u kanara, małolata i reporterów, którzy powinni mówić o rzeczach ważnych)

painmaker83

2011-08-31, 19:17
skutek taki że chłopaczek będzie się teraz czuł bezkarny bo to mu przekazały media. kontroler złamał prawo. co do zatrzymania obywatelskiego mozna pozbawić wolności fizycznej osobę przyłapaną na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu. niemniej tylko podczas popełnienia przestępstwa. a więc po pierwsze dzieciak popełnił ew. wykroczenie (rzucił butelką w autobus) a po drugie został zatrzymany następnego dnia.
rodzice mogli by więc oskarżyć gościa o próbę porwania
tyle z mojej strony