18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanały w Powstaniu Warszawskim

UrbexHistory • 2015-07-30, 21:10
Film opowiada o historiach, które działy się w kanałach podczas Powstania Warszawskiego.


Ukan1o

2015-07-31, 17:44
Nie o taką Polskę walczył mój dziadek...

ne...........ch

2015-07-31, 21:11
8:55 - ewakuacja ludności cywilnej starówki do kanałów :shock:
Ciekawych rzeczy się dowiaduję...
Z tego co wiem ludność została pozostawiona na starówce, w materiale jest jeszcze kilka innych błędów, w zasadzie uproszczeń.

qwerty1234567890

2015-08-01, 02:28
Szacun dla tych ludzi bo widząc śmierć swoich na około szlak ich trafił, jednak ja pie**ole, w okół morze Niemców, ale odbijemy Warszawę. I co k***a dalej? I najważniejsze co roku, kanały... a co z Wielkopolskim, Śląskim co z Cedynią, Orszą, kto o tym pamięta? Nie, Warszawa, bo to stolica.

luek0

2015-08-01, 07:40
Warszawska hołota zabiła 200 tyś ludzi i spaliła sobie miasto.

TheAndyboy888

2015-08-01, 15:47
Tyle było k***a powstań w historii (nawet ważniejszych), ale nikt o nich nie wspomina. Zawsze tylko ta j***na warszawka. To nie było powstanie, to było ludobójstwo na cywilach. Ci co wydali rozkaz rozpoczęcia tego "powstania" powinni zostać oskarżeni o ludobójstwo i zostać przeklętymi do końca ludzkości. Rozj***li sobie swoją stolicę, na odbudowę której reszta Polaków musiała potem zapie**alać. Niejednokrotnie burzono budynki w nienaruszonym stanie po to, by "wysyłać cegłę na odbudowę warszawki". To powstanie nie zburzyło tylko warszawki, to powstanie zburzyło całą Polskę.