18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanadyjska policja wyrywa chwasta

Smaro • 2013-07-30, 04:08
W ostatnia sobote, w Toronto Canada, 18 letni muzulmanin z Syrii wyciagnal noz w tramwaju. Jak policia domagala sie aby odlozyl noz, on odmowil i krzyczal w kierunku do polici ze sa "pussies"
W koncu policja go zastrzelila. Na tym video jest cala akcja.

Pod.....ne z FB.

Co sadzicie? Mieli prawo strzelac?

ja...........ax

2013-07-30, 04:18
jak na mój gust powinni go taserem potraktować, skuć a potem bardzo zdrowo oklepać mu mordę, ramach edukacji i resocjalizacji, nie stanowił koleś dla nikogo bezpośredniego zagrożenia życia czy zdrowia, jedynie zaburzał porządek publiczny.

kaelem

2013-07-30, 04:48
owszem j***ć go, ale tu nie ma podstawy do oddania strzału, co dopiero tylu, ale jak to bywa w hameryce północnej, niedoj***ny grubas dostaje spazmy jak ma na sobie mundur i ponapie**ala jak w counter strike.

wd...........ek

2013-07-30, 05:37
oczywiście że mieli prawo przecież to brudas, a tak na poważnie to nie znam ich prawa ale to normalka w USA i Kanadzie tam się nie fika gliniarzą tylko grzecznie zalega na ziemi z rękoma za głowa

Dranzes

2013-07-30, 05:47
jabolmax napisał/a:

jak na mój gust powinni go taserem potraktować, skuć a potem bardzo zdrowo oklepać mu mordę, ramach edukacji i resocjalizacji, nie stanowił koleś dla nikogo bezpośredniego zagrożenia życia czy zdrowia, jedynie zaburzał porządek publiczny.



co ty pie**olisz strzelac i sie nie pie**olic z hołotą


a co do filmu to:

bang bang bang brudasie j***nyyyyy

MutliSerdelek

2013-07-30, 05:56
za dużo tego kurewstwa się szerzy taka prawda... niech muslimy oglądają jak się traktuje to gówno ;)

fr...........07

2013-07-30, 07:05
Co wy pie**olicie?! Normalny człowiek nie zapie**ala z nożem w nocy po tramwaju, nie prowokuje policjantów i celowo nie stanowi zagrożenia dla innych (pasażerowie pewnie wcześniej sp***olili).

Chciał sobie z nimi pogrywać, to mu się nie udało. Brawo dla policji!

grot

2013-07-30, 07:10
Brawo! Pokazali brudasom odcinającym głowy nożami, że w ich kraju policja to nie p*zdy. Każdy następny zastanowi się dwa razy.

~Velture

2013-07-30, 07:41
9 strzałów a potem w 1:27 jeszcze paralizator :D

Poj***ła im się kolejność tylko :D

pufacz

2013-07-30, 07:50
fajny soundtrack

!Timon

2013-07-30, 07:55
Profilaktyka - lepiej zapobiegać niż leczyć. W Polsce negocjowaliby z nim przez 2 godziny, aresztowali, dzień później wypuścili a dwa dni później kogoś by zadźgał.
Jak ktoś jest poj***ny i raz biega z nożem po ulicy to zrobi to drugi raz. Przesłanka dla obywateli: "Chcesz żyć? Nie strasz ludzi z nożem na ulicy." - moim zdaniem bardzo uczciwy przekaz.

KidekDynamitek

2013-07-30, 07:56
Smaro napisał/a:




Co sadzicie? Mieli prawo strzelac?


Mieli obowiązek strzelać.

Vilibert

2013-07-30, 08:03
Za martwego brudasa zawsze piwo :)

stankry

2013-07-30, 08:40
nie mieli prawa strzelać! Mieli obowiązek :D