18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamikaze

Ra...........og • 2010-08-09, 19:21



Największe poświęcenie

Mephic

2010-08-10, 21:20
Też mi k***a poświęcenie. Chłopaki Bin Ladena to też największe poświęcenie?

Animal202

2010-08-10, 21:26
Up według nich na pewno ;)

gumol

2010-08-10, 21:40
dokładnie, za 50 czy 100 lat o ile uspokoją się konflikty na bliskim wschodzie i wszystkie te państwa być może nabiorą trochę ogłady i cywilizacji (np. przestaną ucinać sobie łby albo chociaż zaopatrzą się w kamery HD) tez powstanie taki clip z ładną muzyczką opiewający czyny "ochotników" .

Qbas

2010-08-10, 21:56
Co byście nie powiedzieli jestem ciekaw kto im zrobił coś takiego z głową, że są w stanie zabić się w taki sposób. ;d

Aedammair

2010-08-10, 22:05
ci trawfiający w wodę robili to chyba tylko dla fun'u

yadam

2010-08-10, 23:43
@Animal202
smieszne filmi a czarne filmy to co innego. rozrozniaj.

a co do filmu to nie mam nic do powiedzenia procz: Żółtki :facepalm:

IIWW

2010-08-11, 00:01
@robex9
właśnie ich podescie do honoru podczas IIWW miałem na myśli. oglądałeś "most na rzece Kwai"? słyszałeś o birmańskiej drodze śmierci? jednostce 731? kolei śmierci? nie będę Ci tu truł, wejdź na wiki. ale gestapo, ss i nkwd mogłoby korepetycje u japońców brać. i poza jednostką 731 te zbrodnie wynikały z ich chorego poczucia honoru. bo żołnierz który się poddał powinien popełnić samobójstwo. jeśli tego nie robi, nie ma honoru. a jeśli nie ma honoru, można go traktować gorzej niż niemcy traktowali Żydów w auschwitz. cholerni japanofile. niemców przynajmniej osądzono za swoje zbrodnie. japończyków nie. acha zobacz jeszcze oczywiście masakrę nankińską, o ile o niej nie słyszałeś. a jeśli słyszałeś to nie rozumiem skąd Twój szacunek dla ich tzw "honoru" (celowo małą literą)

Ra...........og

2010-08-11, 00:07
IIWW napisał/a:

...nie rozumiem skąd Twój szacunek dla ich tzw "honoru"



A ja wiem czemu, bo:


O zagadka rozwiązana :mrgreen:

argoh

2010-08-11, 00:10
Słuchając Hansa Zimera zawsze mam ciarki na plecach.
Jakby ktoś nie wiedział to nuta nazywa się:
Hans Zimmer - Gortoz a Ran J'Attends.

'Som

2010-08-11, 01:06
co wy tu pierdzielicie, jaki debilizm.Oni mieli HONOR i ODWAGE, to czego Wam brakuje.
Podziwiam ich za to.

Devil

2010-08-11, 02:15
Swietny przyklad na to, jak za pomoca polityki lub religii mozna wyprac komus mozg do tego stopnia aby zabil siebie i wielu innych, tylko w imie czego...? Akurat w tym przykladzie, Japonczycy stali razem z nazistami po stronie panstw osi, a "zamiarem" Hitlera bylo opanowanie calej Ziemi a przy tym wymordowanie kilku miliardow ludzi... Z reszta, Hitler prowadzil czystki rasowe wiec niewiadomo, moze jakby sie wojna potoczyla inaczej to Niemcy zaatakowali by i Japonie, bo watpie ze skosnoocy dostali by szanse na byt w "nowym" nazistowskim swiecie obok "rasy panow", bylo to wielce prawdopodobne.

Ot, zwykla glupota Japonczykow...

Ak...........gi

2010-08-11, 05:55
GooseKat napisał/a:


radzę poczytać książki o WWII szczególnie o walkach USA vs Japonia m.in na Okinawie i Iwo Jimie. Żółtki miły tak wyprane mózgi,że alinckich żołnierzy uważali wręcz za gówno nie zdolne do walki...



A ja bym radzil czerpac z wiarygodnego zrodla.. bo tym uwazaniem za gowno, to bylo calkiem odwrotnie.


Wspolczuje tym, ktorzy uwazaja poswiecenie sie dla kraju za wyprany mozg..Gdyby to polacy wlatywali w niemiecki okret podczas ww2 to zaloze sie ze posty o jego heroizmie, patriotyzmie etc nie mialy by konca.

dxm666

2010-08-11, 08:42
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ....na własne rzyczenie...

stroona

2010-08-11, 10:05
tak czytam wasze wypowiedzi i zadam pytanie:
Czy ktoś z was w ogóle zdałby się na taką odwagę jak oni ? Wiedząc, że tak czy inaczej stracicie życie ? Bylibyście takimi patriotami, że w ten sposób oddalibyście za kraj życie ?


WĄTPIĘ !

Sessvisto

2010-08-11, 11:45
a nie mogli gdzies wyjebac tymi samolotami? ^.^
do innego kraju by polecieli i end : D

a tak swoja droga, to jest dokladnie debilizm, a nie honor czy odwaga. Oni nie mieli wyboru, rozumiecie? I tak by ich zabili i tak wiec chyba lepiej to zalatwic szybko, ale sprobowac gdzies uciec tym samolotem ; d

na ich miejscu, gdyby kraj dal mi taki warunek, ze albo lece kamikaze albo mnie zabija to wlecial bym im tym samolotem prosto w centrum ^.^ (ch*j z patrityzmem) ; d