18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamerowanie misia

~Sunday • 2022-06-30, 21:54
Atak niedźwiedzia, tym razem uchwycony w jednej z tatrzańskich dolin.


Turysta ma odgryzioną nogę, dodatkowo może dostać ogromną grzywnę od parku narodowego.
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/199065-dalsi-utok-medveda-muz-ktory-selmu-pozoroval-si-okrem-hororoveho-zazitku-zarobil-aj-na-problem

Edit:
Wkradł się drobny błąd w tłumaczeniu. Nie odgryzioną, a pogryzioną :mrgreen:
Z dramatycznego opisu walki z niedźwiedziem wynika, że mężczyzna kopał drapieżnika, który zadawał mu liczne ciosy i ugryzienia. Wreszcie niedźwiedź ustąpił i odszedł.
"Nawet nie wiem, ile razy go uderzyłem, ale w końcu uciekł. Zajęło to wieczność! Miałem na sobie krew. Sprawdziłem, czy mam jakieś obrażenia, ale wszystko było w porządku. Kilka zadrapań" - relacjonuje turysta i dodaje, że później kilka razy zwymiotował.

Ogórek

2022-06-30, 21:59
A gdzie zdjęcie nogi?? Kolega pyta

dżonyłojlker

2022-06-30, 22:01
Ogórek napisał/a:

A gdzie zdjęcie nogi?? Kolega pyta



No ładnie Veltur wszystkich w ch*ja zrobił :-x

d-_-bE.Prigozhin61

2022-06-30, 22:03
Typowe zachowanie wykolejeńca lgbt gdy obserwujesz jego popisy

howke

2022-06-30, 22:11
Inne artykuły w sieci nie potwierdzają informacji o odgryzionej nodze

Kriski

2022-06-30, 22:13
Fejk jakiś.

Ni...........ny

2022-06-30, 22:14
BarmanInternetu napisał/a:

Typowe zachowanie wykolejeńca lgbt gdy obserwujesz jego popisy



Ty jesteś niedorozwinięty czy klasycznie, kolejny kryptopedał ?
Bo za ch*ja nie rozumiem co ten temat ma wspólnego z pedalstwem.
Może tak się objawia twoje skrywane pragnienie brania ch*jów do dupy ?
Zaakceptuj siebie zjebie i swoje pedalstwo, wszystkim będzie lepiej jak się pogodzisz ze swoim wykolejeniem, kryptopederasto j***ny. :kawa:

Niech go jakiś sadolowy pedał znajdzie i wyr*cha, bo ewidentnie takimi wpisami próbuje zwrócić na siebie uwagę i szuka ch*ja do dupy. ;-)

d-_-bE.Prigozhin61

2022-06-30, 22:25
Niezwyciężony napisał/a:

Ty jesteś niedorozwinięty czy klasycznie, kolejny kryptopedał ?
Bo za ch*ja nie rozumiem co ten temat ma wspólnego z pedalstwem.
Może tak się objawia twoje skrywane pragnienie brania ch*jów do dupy ?
Zaakceptuj siebie zjebie i swoje pedalstwo, wszystkim będzie lepiej jak się pogodzisz ze swoim wykolejeniem, kryptopederasto j***ny.
Niech go jakiś sadolowy pedał znajdzie i wyr*cha, bo ewidentnie takimi wpisami próbuje zwrócić na siebie uwagę i szuka ch*ja do dupy.


O i jest pierwszy wykolejeniec

dżonyłojlker

2022-06-30, 22:26
Niezwyciężony napisał/a:

Ty jesteś niedorozwinięty czy klasycznie, kolejny kryptopedał ?
Bo za ch*ja nie rozumiem co ten temat ma wspólnego z pedalstwem.
Może tak się objawia twoje skrywane pragnienie brania ch*jów do dupy ?
Zaakceptuj siebie zjebie i swoje pedalstwo, wszystkim będzie lepiej jak się pogodzisz ze swoim wykolejeniem, kryptopederasto j***ny.
Niech go jakiś sadolowy pedał znajdzie i wyr*cha, bo ewidentnie takimi wpisami próbuje zwrócić na siebie uwagę i szuka ch*ja do dupy.



A ty i tak zawsze dajesz złapać się na haczyk. Wystarczy, że ktoś wspomni coś o lewactwie, LPG, pedałach czy antifie i zaraz wypełzasz spod kamienia 8-)

zwierzak30

2022-06-30, 22:56
Miał szczęście głupek,że na zasrańca trafił.Po spotkaniu z jego mamusią,temat zmieniłby dział na hard. :)

Ni...........ny

2022-06-30, 23:00
KapejloneK napisał/a:

A ty i tak zawsze dajesz złapać się na haczyk. Wystarczy, że ktoś wspomni coś o lewactwie, LPG, pedałach czy antifie i zaraz wypełzasz spod kamienia



Gównomóżdżku, wyjaśnij mi co atak niedźwiedzia ma wspólnego z LGBT ?
Jesteście kryptopedałami i to jest fakt.
Bo zdrowy psychicznie heteroseksualista, nie mający problemów ze swoją orientacją, prawie w ogóle nie myśli o pedałach ;-)

A wy kryptopedały, napie**alacie o LPG cały j***ny czas, nawet pod filmem z atakiem niedźwiedzia widzicie oczyma wyobraźni twardego bolca w swojej pedalskiej dupie. I to ciągłe pie**olenie o pedałach jest wołaniem o ch*ja do dupy. ;-)


I widzę że już się liżecie piwkami po fiutach, umówcie się na PW na j***nie, zapodacie se po ku*asie, spuścicie z jąder to i sperma przestanie wam móżdżki uwierać. ;-)

xXx5226

2022-06-30, 23:13
BarmanInternetu napisał/a:

Typowe zachowanie wykolejeńca lgbt gdy obserwujesz jego popisy



Nie patrz w lustro jak chcesz dodać komentarz gdyż zaczynasz pisać o sobie.

dżonyłojlker

2022-06-30, 23:55
Niezwyciężony napisał/a:

Gównomóżdżku, wyjaśnij mi co atak niedźwiedzia ma wspólnego z LGBT ?
Jesteście kryptopedałami i to jest fakt.
Bo zdrowy psychicznie heteroseksualista, nie mający problemów ze swoją orientacją, prawie w ogóle nie myśli o pedałach
A wy kryptopedały, napie**alacie o LPG cały j***ny czas, nawet pod filmem z atakiem niedźwiedzia widzicie oczyma wyobraźni twardego bolca w swojej pedalskiej dupie. I to ciągłe pie**olenie o pedałach jest wołaniem o ch*ja do dupy.
I widzę że już się liżecie piwkami po fiutach, umówcie się na PW na j***nie, zapodacie se po ku*asie, spuścicie z jąder to i sperma przestanie wam móżdżki uwierać.



ch*j mnie obchodzi, kto i co napisał. Tu chodzi o twoją reakcję, antifiarzu :lol:

A "gównomóżdżek" to cię strugał, przeżarty pedalską propagandą, łbie ;-)

TheAndyboy888

2022-07-01, 00:13
Ja pie**ole. Filmik o ataku niedźwiedzia, a w komentarzach wiadomo, że dzieci mają już wakacje

pipi71

2022-07-01, 00:20
nihil novi ! tu chodzi o nieporozumienie misia nastolatka z nieprzewidywalnym (nie misiem) turystą a wy nieustająco prowadzicie do znudzenia dysputę o pedałach