18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamerowanie misia

~Sunday • 2022-06-30, 21:54
Atak niedźwiedzia, tym razem uchwycony w jednej z tatrzańskich dolin.


Turysta ma odgryzioną nogę, dodatkowo może dostać ogromną grzywnę od parku narodowego.
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/199065-dalsi-utok-medveda-muz-ktory-selmu-pozoroval-si-okrem-hororoveho-zazitku-zarobil-aj-na-problem

Edit:
Wkradł się drobny błąd w tłumaczeniu. Nie odgryzioną, a pogryzioną :mrgreen:
Z dramatycznego opisu walki z niedźwiedziem wynika, że mężczyzna kopał drapieżnika, który zadawał mu liczne ciosy i ugryzienia. Wreszcie niedźwiedź ustąpił i odszedł.
"Nawet nie wiem, ile razy go uderzyłem, ale w końcu uciekł. Zajęło to wieczność! Miałem na sobie krew. Sprawdziłem, czy mam jakieś obrażenia, ale wszystko było w porządku. Kilka zadrapań" - relacjonuje turysta i dodaje, że później kilka razy zwymiotował.

cz...........ek

2022-07-01, 00:23
Szkoda ze dziadowi lba nie odgryzl jak czekoladowej figurce. Kurde, zglodnialem.

TrzyDwaJeden

2022-07-01, 00:24
Ah te kłotnie sadolowych kryptopedałów . Na sadolu bitwa na szabelki z rozgotowanego makaronu a w realu pewnie się ch*jkami trącają pod monopolowym

Co nie zmienia faktu że turysta debil

ko...........lo

2022-07-01, 02:04
Czyli gaz nie pomaga na misia...

PabloSkills

2022-07-01, 05:51
Proszę państwa oto miś.
Miś dostanie w łeb już dziś.

CzarnyAdolf

2022-07-01, 07:30
Życie to nie film z Di Capriem

Ni...........ny

2022-07-01, 09:58
KapejloneK napisał/a:

ch*j mnie obchodzi, kto i co napisał. Tu chodzi o twoją reakcję, antifiarzu :lol:

A "gównomóżdżek" to cię strugał, przeżarty pedalską propagandą, łbie ;-)



Dobra, morda tam prawacki worku na spermę proboszcza, jesteś j***ną kryptociotą z obsesją na punkcie LPG.
Żaden zdrowy psychicznie człowiek nie marnuje tyle czasu na walkę z pedalstwem co kryptopedały. I to was zdradza parówy. ;-)



I nie jestem antifiarzem imbecylu, to twój chory łeb każe ci tak postrzegać świat.
Jest to dość typowy sposób myślenia debili.

Cytat:

Dychotomia myślenia – błąd procesów myślowych wyróżniony przez Aarona Becka charakteryzujący się postrzeganiem różnych zjawisk tylko w skrajnych aspektach. Dychotomia myślenia może prowadzić do występowania problemów psychologicznych.


d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-01, 10:35
Niezwyciężony napisał/a:

Dobra, morda tam prawacki worku na spermę proboszcza, jesteś j***ną kryptociotą z obsesją na punkcie LPG.
Żaden zdrowy psychicznie człowiek nie marnuje tyle czasu na walkę z pedalstwem co kryptopedały. I to was zdradza parówy.
I nie jestem antifiarzem imbecylu, to twój chory łeb każe ci tak postrzegać świat.
Jest to dość typowy sposób myślenia debili.



Jeszcze sfrustrowany pedał dalej wyje tak jak wtedy kiedy ojciec z kolegami walili go w kakao podczas gdy matka zaszczana zapita leżała w kuchni :lol:

Makreks

2022-07-01, 11:23
Gaz nie zadziałał bo misiek się odpalił i szarżował, gaz działa tylko jak niedźwiedzie są nieśmiało zaciekawione, tzn. podchodzą, obczajają i nie wiedzą czy atakować czy nie. Jak szarżują to skutki gazu dochodzą do nich dopiero po jakimś czasie. Ale skoro gość tego misia napie**olił to szkoda że kamera tego nie uchwyciła xd

siwybis

2022-07-01, 15:40
Pierwsze razy poszły w dupę, hej. Koszmar misia trwał kilka dni, turysta nie chciał go puścić. Donosił tylko sprzęty....

dżonyłojlker

2022-07-01, 16:01
Niezwyciężony napisał/a:

Dobra, morda tam prawacki worku na spermę proboszcza, jesteś j***ną kryptociotą z obsesją na punkcie LPG.
Żaden zdrowy psychicznie człowiek nie marnuje tyle czasu na walkę z pedalstwem co kryptopedały. I to was zdradza parówy.
I nie jestem antifiarzem imbecylu, to twój chory łeb każe ci tak postrzegać świat.
Jest to dość typowy sposób myślenia debili.



Z prawactwem mam tyle wspólnego, co ty ze zdrowym rozsądkiem. Tak samo nie toleruję pedalstwa co kościoła (zresztą, jedno i to samo). Ty lepiej poczytaj co piszesz w komentarzach: sperma, jądra, fiuty, obciąganie chłopu, walenie chłopa w dupę itd. Jesteś chorym, odrażającym zboczeńcem, powinieneś się leczyć, antifiarzu.

swieca

2022-07-02, 18:40
Szkoda, że nie wpiedolił tenczowego wykolejeńca 8-)

opółnocyuciebie

2022-07-03, 01:03
oprócz zapuszczonego niedźwiedzia niewiele widać