18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński w spożywczym

karolcba • 2012-04-18, 20:28
Kaczyński wychodzi ze sklepu, podbiega do niego prasa, zaglądają do reklamówki a tam kilka jaboli.
Wszyscy pytają:
- Jak to, taki człowiek a takie rzeczy kupuje?
- To wszystko wina Tuska!

zbn90

2012-04-18, 20:40
kawał słaby ale jak sobie wyobraziłem kaczyńskiego z jabolem w ręce... :mrgreen:

Boingu

2012-04-18, 20:42
Zazwyczaj jestem przeciwny pisaniu "suchar", ale tu mam pełne prawo. Ale jako że na mojej twarzy pojawił się szyderczy uśmieszek to piwko! :D

Bzyk669

2012-04-18, 21:34
W tym wypadku zgadzam się w 100% z Kaczyńskim :P Oczywiście że to wina Tuska, mnie też już nawet na porządną flaszkę wódki nie stać.

andyq

2012-04-18, 22:25
Myślę że to fake. Sytuacja nie mogła się zdarzyć, Kaczyński bez mamy na zakupy nie chodzi bo to Ona trzyma kasę (chyba że jak na prawdziwego żula przystało wziął na kreskę).

Sz...........an

2012-04-18, 22:31

ostatni

2012-04-19, 00:17
ch*j, że jeden kaszub załatwił wam 2 lata dłużej w pracy, podpisanie acta i kilka innych rzeczy, które na prawdę zależały tylko od niego, grunt to naśmiewać się z j***nego stereotypu, gęby przypiętej (nieoczytany plebs nie zrozumie tego literackiego określenia, bo nie uważał na polskim) przeciwnikowi tego zdrajcy przez telewizję, której właściciele srają w gacie gdy usłyszą słowo dekomunizacja. tępota lemingów jest zatrważająca. hipokryzja również, bo ich zdaniem jechanie po kaczynskim na sadisticu nie jest wprowadzaniem polityki na tę stronę, ale krytyka kaszuba już tak :homer:

thewhitestar

2012-04-19, 00:25
O, oczytany pisowiec, a jednak znaczenia słowa 'satyra' nie zna.

ostatni

2012-04-19, 00:50
thewhitestar napisał/a:

O, oczytany pisowiec, a jednak znaczenia słowa 'satyra' nie zna.




ja znam, nie znają za to lemingi, które kierują się tą satyrą na wyborach

dabster

2012-04-19, 00:50
Zgadzam się ze zdaniem Ja-ah-qu-itd., niemniej jednak kawał niezły, niezły :]

Tristan88

2012-04-19, 01:37
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

ch*j, że jeden kaszub załatwił wam 2 lata dłużej w pracy, podpisanie acta i kilka innych rzeczy, które na prawdę zależały tylko od niego, grunt to naśmiewać się z j***nego stereotypu, gęby przypiętej (nieoczytany plebs nie zrozumie tego literackiego określenia, bo nie uważał na polskim) przeciwnikowi tego zdrajcy przez telewizję, której właściciele srają w gacie gdy usłyszą słowo dekomunizacja. tępota lemingów jest zatrważająca. hipokryzja również, bo ich zdaniem jechanie po kaczynskim na sadisticu nie jest wprowadzaniem polityki na tę stronę, ale krytyka kaszuba już tak :homer:




Myślałem że ten portal się zatracił całkowicie. Ale ty przywracasz mi wiarę w inteligentnych ludzi. Mało tego, masz 100% racji. Ja nawet nie wiem do końca za co ten "bezmózgi plebs" nienawidzi Kaczyńskiego. Jak cie spotkam kiedyś w realu to stawiam krate brawara.

Ha...........ng

2012-04-19, 07:03
Czy k***a wszędzie gdzie pojawi się Tusk lub Kaczyński musi się też pojawiać Ja-ah-qu-ub-el ze swoimi komentarzami.
Jak co zgadzam się z kolesiem, ale k***a bez przesady z dodawaniem tych komentarzy stary ;)

Ap...........or

2012-04-19, 09:38
Nie chcę tutaj wprowadzać jakiegoś politycznego flamewar'u, ale Ja-ah-qu-ub-el ma rację. Coraz częściej się widzi jak nawet gimbusy, które nie mają pojęcia o polityce czy nawet genezie tych żartów (!) prostu je powtarzają i jak poj***ne się śmieją. Dzięki temu dajecie się tylko bardziej walić w dupę przez Kaszuba.

iPoCoTaRejestracja

2012-04-19, 09:57
ch*ja ma rację. Kaczyńscy już rządzili. ch*ja zmienili, narzekania było tyle samo, albo i więcej. Po prostu k***a tego nie pamiętacie.

zEB

2012-04-19, 11:30
Ma miejsce dokładnie ta sama sytuacja przez którą poniekąd PO doszło do władzy. Prawda jest taka że i PiS i PO to beznadziejny wybór, tylko że na fali niezadowolenia z jednych, ludzie kierują się do drugich. Ot i cała tajemnica.

Kwestia emerytur to akurat nie jest za bardzo wina samego Tuska, tylko tego że ten system w ogóle od lat jest do dupy i nikt z tym nic nie robi. I to się będzie sypać i będzie coraz gorzej. Bo to jest źle wymyślone, źle zrobione i zżera całą masę pieniędzy właściwie nie robiąc nic. Jak PiS był u władzy to czemu nic z tym nie zrobił? Ano temu że są tak samo beznadziejni jak i PO.

I efekt tego wszystkiego będzie taki, że następne wybory wygra PiS, i znowu będzie ch*jnia i się zacznie narzekanie na nich. Tak jak by PO było zajebiste...cóż...