18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński w spożywczym

karolcba • 2012-04-18, 20:28
Kaczyński wychodzi ze sklepu, podbiega do niego prasa, zaglądają do reklamówki a tam kilka jaboli.
Wszyscy pytają:
- Jak to, taki człowiek a takie rzeczy kupuje?
- To wszystko wina Tuska!

BongMan

2012-04-19, 14:52
Jak to było w Kiepskich:
Cytat:


Siekiera, motyka, bimber, taczka
gryzie w dupę wściekła kaczka.


jcoob

2012-04-19, 16:56
@ Ja-ah-qu-ub-el
trzy, albo cztery dni temu wrzuciłeś zdjęcie nibytuska w hitlerowskim mundurze, w ch*j to było smieszne, nieziemsko wręcz śmieszne, teraz wpada dowcip o kotojebcu.... nie śmieszy cię to już tak bardzo? Jak wielką k***ą trzeba być bez wyobraźni, i jak wielkie klapki mieć na gałach, żeby patrzeć na wszystko w tak ograniczony sposób, żałosny to za słabe określenie

ostatni

2012-04-19, 17:02
jcoob napisał/a:

@ Ja-ah-qu-ub-el
trzy, albo cztery dni temu wrzuciłeś zdjęcie nibytuska w hitlerowskim mundurze, w ch*j to było smieszne, nieziemsko wręcz śmieszne, teraz wpada dowcip o kotojebcu.... nie śmieszy cię to już tak bardzo? Jak wielką k***ą trzeba być bez wyobraźni, i jak wielkie klapki mieć na gałach, żeby patrzeć na wszystko w tak ograniczony sposób, żałosny to za słabe określenie




nie powiedziałem że nie śmieszy tylko że platformerskie k***y zarzucały mi robienie tutaj polityki, a same wrzucają kawały o jarku co ich zdaniem już polityką nie jest. bym ci powiedział kogo masz pytać jak wielką jest k***ą, ale nie chce warna wyłapać.

jcoob

2012-04-19, 17:10
@ Ja-ah-qu-ub-el
i na każdy wjazd na popie**olonego SamWieszKogo (nie wolno wypowiadać jego imienia, bo się zjawi) reagujesz tak samo, k***a, pie**olenie o tym , co złego rząd Tuska zrobił, że ceny paliwa, że gaz łupkowy, że dupa Ci zarosła, że ch*ja w niej nie czułes ostatnio, że , w końcu, mleka dzisiaj rano się nie napiłeś, jest chore, jest objawem jakiegoś rodzaju psychozy, zamknij w końcu p*zdę z tymi swoimi teoriami i wynalazkami, te twoje śmierdzące towarzystwo, za które jesteś w stanie oddać żołądż, jak ono by teraz walczyło o ceny, podatki i całą resztę tego gówna, ciekaw jestem. I gdyby się np. okazało, że masz rację, że da radę obnżyć podatki, że wsio dla ludu, to wszyscy byśmy byli tak niezmiernie szczęśliwi, tylko za 10 lat, kiedy te twoje pitki już dawno dałyby se spokój z polityką, okazałoby się ,że mamy jakieś dziwne długi gdzieś tam, bo łatwo jest zadowolić obywateli na chwilę obecną, ale to wszystko kosztuje, Za komuny Gierek bodajże uszczęśliwił cały naród zaciągając dług, który, spłacamy do tej pory

I najważniejsze Panie w k***ę j***ny specjalisto od ch*jwieczego, podaj alternatywy działania rządu, podaj rozwiązania, które ty byś wprowadził, bo zakładam, że masz takie, inaczej byś się przecież nie odzywał

ostatni

2012-04-19, 17:57
jcoob napisał/a:

I najważniejsze Panie w k***ę j***ny specjalisto od ch*jwieczego, podaj alternatywy działania rządu, podaj rozwiązania, które ty byś wprowadził, bo zakładam, że masz takie, inaczej byś się przecież nie odzywał




nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki, bo z racji twojego rynsztokowego pochodzenia jesteś w tym mistrzem. rząd tuska jest najgorszym jaki przytrafił się nam od 30 lat, ale nawet o tym nie wiesz i nie prędko się dowiesz, bo znasz 3 kanały telewizyjne, a czytać ledwo umiesz. dlatego przesyłanie ci artykułów polskich i zagranicznych np. o tym jak nawet niemcy dziwili się gdy podpisywaliśmy najgorszą na świecie umowę gazowa z rosją traci sens. na szczęście zbliża się euro i będziesz mógł poćwiczyć to co jak tak dalej pójdzie będziesz z apetytem czynić do końca życia, czyli obciąganie niemieckim turystom.

.:...........:.

2012-04-19, 17:58
Ja-ah-qu-ub-el, o, masz cenzurator włączony. ;-)

iPoCoTaRejestracja

2012-04-19, 18:15
jcoob napisał/a:

Za komuny Gierek bodajże uszczęśliwił cały naród zaciągając dług, który, spłacamy do tej pory



Ja pie**ole.

Gierek zadłużył Polskę na ok. 50 mld zł, (Wliczając inflację) tylko, że za te pieniądze powstały realne szkoły, fabryki, domy. Rząd Tuska w 4 lata zadłużył Polskę na 400 mld zł, w zamian za dziurawe "autostrady" i większą liczbę urzędników.

A ty Ja-ah-qu-ub-el też pie**olisz bo z Kaczyńskim byłoby dokładnie to samo. Mieli okazję, gówno zrobili.

jcoob

2012-04-19, 18:46
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki, bo z racji twojego rynsztokowego pochodzenia jesteś w tym mistrzem. rząd tuska jest najgorszym jaki przytrafił się nam od 30 lat, ale nawet o tym nie wiesz i nie prędko się dowiesz, bo znasz 3 kanały telewizyjne, a czytać ledwo umiesz. dlatego przesyłanie ci artykułów polskich i zagranicznych np. o tym jak nawet niemcy dziwili się gdy podpisywaliśmy najgorszą na świecie umowę gazowa z rosją traci sens. na szczęście zbliża się euro i będziesz mógł poćwiczyć to co jak tak dalej pójdzie będziesz z apetytem czynić do końca życia, czyli obciąganie niemieckim turystom.




nie wiem ile masz lat, ale w każdym razie to bardzo odważne stwierdzenie, że mamy najgorszy od 30u lat rząd, 5 lat temu, rząd był inny, ale Tobie żyło się lepiej, miałeś wafelki po niższej cenie, 10 lat temu też był inny rząd, i też żyło ci się lepiej bo lalki sprzedawali też chłopcom , nie patrząc się krzywo, 15 lat temu to w ogóle miałes raj, srałeś gdzie popadnie, i nikt sie nie przypie**alał, a 20 lat temu to najlepszy był rząd, bo nie ingerował w twoje smoczki i pieluchy

iPoCoTaRejestracja napisał/a:



Ja pie**ole.

Gierek zadłużył Polskę na ok. 50 mld zł, (Wliczając inflację) tylko, że za te pieniądze powstały realne szkoły, fabryki, domy. Rząd Tuska w 4 lata zadłużył Polskę na 400 mld zł, w zamian za dziurawe "autostrady" i większą liczbę urzędników.

A ty Ja-ah-qu-ub-el też pie**olisz bo z Kaczyńskim byłoby dokładnie to samo. Mieli okazję, gówno zrobili.



nie pie**olisz , jakbyś pie**olił, to bys dupą ruszał, ruszasz dupą?

nie mówię o wysokości długu, jest albo nie jest, wartość pieniądza jest względna, nie o to chodzi

Ja-ah-qu-ub-el musi tak pieprzyć, ja odnoszę wrażenie, że on jest z jakiejś regionalnej gwardii kim dzong jarka, która rwie sobie włosy z głowy nie będąc na wysokich stanowiskach, kupa gówna, to wszystko

ostatni

2012-04-19, 19:15
lemingowskie pie**olenie:


jcoob napisał/a:

Za komuny Gierek bodajże uszczęśliwił cały naród zaciągając dług, który, spłacamy do tej pory




spotkanie się leminga z rzeczywistością:


iPoCoTaRejestracja napisał/a:

Gierek zadłużył Polskę na ok. 50 mld zł, (Wliczając inflację) tylko, że za te pieniądze powstały realne szkoły, fabryki, domy. Rząd Tuska w 4 lata zadłużył Polskę na 400 mld zł, w zamian za dziurawe "autostrady" i większą liczbę urzędników.




leming który się zagubił:



jcoob napisał/a:

nie mówię o wysokości długu, jest albo nie jest, wartość pieniądza jest względna, nie o to chodzi





zero argumentów i obrażanie jako reakcja obronna:


jcoob napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el musi tak pieprzyć, ja odnoszę wrażenie, że on jest z jakiejś regionalnej gwardii kim dzong jarka, która rwie sobie włosy z głowy nie będąc na wysokich stanowiskach, kupa gówna, to wszystko


jcoob

2012-04-19, 19:49
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

lemingowskie pie**olenie:





spotkanie się leminga z rzeczywistością:





leming który się zagubił:







zero argumentów i obrażanie jako reakcja obronna:





zdefiniuj leming

szanowna administracjomodernizacja mogłaby rzec słówko chociażby, przed wyrzuceniem do kibla posta

sie naprodukowałem nad odpowiedzią, a tu wrotki

ostatni

2012-04-19, 19:56
jcoob napisał/a:

zdefiniuj leming




spójrz w lustro

jcoob

2012-04-19, 20:25
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




spójrz w lustro



no więc wyobraźmy sobie, że nie posiadam takowego

Ty używający nagminnie tego określenia, wiesz dokładnie jak lemming wygląda, opisz mnie

BongMan

2012-04-19, 22:44
Ja-ah-qu-ub-el, weź się, k***a, ogarnij. Nie lubisz PO, ok, masz takie prawo i nawet cię rozumiem. Jednak wyzywając ludzi o odmiennych poglądach nic nie osiągniesz. Naprawdę tak bardzo cię interesuje to co myśli jakiś obcy człowiek z internetu? Jest on dla ciebie tylko kilkoma literkami w nicku i ty jesteś tym samym dla niego. Ma cię głęboko w dupie i to samo uczucie powinieneś żywić wobec niego. Próbując przekonać go do swoich poglądów lub szykanując go za odmienne poglądy nic nie osiągniesz, lecz tylko spowodujesz niepotrzebne spięcia. W dyskusjach internetowych są trzy tematy, które powodują największe wojny: Religia, muzyka i polityka. Poruszając którykolwiek z tych tematów na forum internetowym można być pewnym, że zamiast normalnej dyskusji będzie się miało burdel na kółkach. Po co? Każdy myśli samodzielnie, każdy ma swoje poglądy. Nasi dziadkowie walczyli o to, żebyśmy mogli je swobodnie wyrażać. Uszanujmy to. Tyle.

Hesbollah

2012-04-19, 23:47
Można nie lubić PO, ale bez przesady, jak można lubić PiS?!
Do cholery, już wolę 2 Tusków niż jednego j***nego Kaczyńskiego (na szczęście został tylko 1).

ostatni

2012-04-20, 00:03
BongMan napisał/a:

Nasi dziadkowie walczyli o to, żebyśmy mogli je swobodnie wyrażać. Uszanujmy to. Tyle.




dokładnie, ja tylko wyrażam swoją opinię, to jcoob i inni , rzucają mięsem tak, że musiał interweniować mod, ale doczepiłeś się do mnie, gdyż moje poglądy Ci nie odpowiadają. jeszcze robisz to pod pretekstem wolności poglądów, a sam chcesz mi ją ograniczyć. iście tuskowa hipokryzja