18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński gra w Sim City.

69KoWaL69 • 2013-03-03, 12:19


Znając życie, Tusk zbudowałby 50 milionowe miasto, potem je okradł.

Nie Jestem zwolennikiem Kaczyńskiego, ale mówili o nim, jako o dobrze rządzącym.

cinek77

2013-03-03, 14:33
Suty_dziobaka napisał/a:

I zobaczcie teraz jak bardzo stronnicze są media. Lecha Kaczyńskiego przez te wszystkie lata kreowano na zacofanego kretyna, który nie ma pojęcia o nowoczesnych mediach, a tu się okazuje, że nawet w grach wymiatał. Duże, zimne piwo za wstawkę :)



nie zesraj sie tylko

JA...........or

2013-03-03, 14:50
Stawiam Zimnego Lecha, zartuje nic nie bedzie !!

pie**olcie sie
Szkoda ze budowal w internecie za jego kadencji Warszawa stanela na 2-3 lata !!!
Wszystko zamrozil, najgorszy prezdydent EVER !!
Jedyne co to muzeum powstania a pozatym wielkie NIC !

xRay0n

2013-03-03, 15:00
Zobaczcie kogo nam zabili ... Powinniśmy powiesić Tuska publicznie.

wielki sadini

2013-03-03, 15:06
Zabawne jak łatwo większość wyborców daje się oszukać. Troche pijaru i już "zaniki pamięci" drą jape jarek Polske zbaw.

prozal

2013-03-03, 15:12
Artykuł mający na celu pokazanie czytelnikowi, że nie należy osądzać ludzi pochopnie, żeby nie kierowali się stereotypami i utartymi opiniami. Autor tematu widocznie nie zrozumiał przesłania bo jak sam napisał "Znając życie, Tusk zbudowałby 50 milionowe miasto, potem je okradł" mnie nikt nie okradł, czy rządziło SLD, PiS czy PO, raz zgubiłem portfel po imprezie, ale to się nie liczy.

Pysio0

2013-03-03, 15:16
Zimny LECH za artykuł!

Zl...........ny

2013-03-03, 15:30
oozyxak0o napisał/a:

Pismaki j***ne k***a co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w ch*j.



Do roboty chamie a nie pluć jadem tutaj, wykształcenie podstawowe a ten k***a o pensji prezesa banku marzy, ba wręcz żąda! Bydło z ufajdanymi majtami myśli że coś im się należy... :roll:

P.S
Za Lecha zawsze piwko!

JADoktor napisał/a:


Wszystko zamrozil, najgorszy prezdydent EVER !!



Na szczęście nasz obecny wykształcony prezydent nadrabia braki Lecha. Ave Komor

Squbany

2013-03-03, 16:12

Pojechal Merkelowej i Putinowi.

Potrafil budowac sojusze strategiczne.
ronio19 napisał/a:

Co się stało w Gruzji.


Walczyl jak Lew :-D

YoogiGoogi

2013-03-03, 17:55
Tusk wszystkich wych*jał to teraz kaczka dobra :D nie że hejt, ale piszę to z autopsji :-|

Sp...........az

2013-03-03, 19:21
Jechał na kodach ;>

iHadToGo

2013-03-03, 22:05
oozyxak0o napisał/a:

Pismaki j***ne k***a co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w ch*j.




Miał wiele, wiele, wiele reform, ale oczywiście opozycja mu wtedy nie pozwoliła tego wprowadzić.

oozyxak0o napisał/a:

Pismaki j***ne k***a co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w ch*j.




Czy ty do chvja pana wiesz, że od ok. 5 lat PiS jest w opozycji, i w twoim rozumieniu nie rządzi krajem?

Miszogun

2013-03-03, 22:35
Tak tak. A w życiu był po prostu ćwokiem.

tryiton

2013-03-03, 22:42
Nie mam nic do artykułu, interesująca alternatywa dla ruskich pod sklepem monopolowym.

Lecz powiedzieć, że 'Lech Kaczyński wybudował', to wybacz, wieeelkie nadużycie:

„Mojej ekipie nie było trudno, bo jest znakomita. Sądziłem, że wszyscy inni mają podobne ekipy, ale okazuje się, że nie” - powiedział Kaczyński po zakończeniu gry. Dodał, że szef jego drużyny - Michał Rogus interesuje się grami strategicznymi, ale w SimCity pierwszy raz grał przed kilkoma dniami.

http://www.pis.org.pl/article.php?id=1542

Kaczyński tam tyle budował, ile Tusk buduje autostrad. :D

ka...........ma

2013-03-03, 23:45
Suty_dziobaka napisał/a:

I zobaczcie teraz jak bardzo stronnicze są media. Lecha Kaczyńskiego przez te wszystkie lata kreowano na zacofanego kretyna, który nie ma pojęcia o nowoczesnych mediach, a tu się okazuje, że nawet w grach wymiatał. Duże, zimne piwo za wstawkę :)



Zimne to słowo kluczowe :ukrzyzowany: