18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breakdrowser

2013-01-11, 01:53
Stwierdzam penetrację analną bo Zyzio!

sauerps

2013-01-11, 04:24
@Up przyznaj się... czytałeś Kaczora Donalda albo Giganta :D

bo...........ę

2013-01-11, 08:37
@up a kto nie czytał :)

Vi...........et

2013-01-11, 08:54
Dokładnie, Gigant i Kaczor Donald to był kult niemożebny ;-)

Ostatnio miałem okazję dorwać kilka numerów z dzisiejszych czasów i stwierdziłem, że poziom tych komiksów można by obecnie porównać do Rowu Mariańskiego- zero ciętego humoru, podtekstów i tego komizmu sytuacyjnego co był obecny wcześniej. O ile pamiętam, moja przygoda z Gigantami skończyła się bodaj na 2002 roku i do tego czasu te komiksy rozpie**alały obiekty. Czasami mam ochotę je odkurzyć i ponownie poczytać- jestem pewien, że dały by mi tyle samo frajdy co kiedyś. A hejterom ch*j w dupę i końska sp***olina w pysk.

Breakdrowser

2013-01-11, 11:06
Czytałem, giganty wszystkie zebrane, chyba że wychodziły potem jakieś nowe, ale tę najstarszą kolekcję jeszcze gdzieś mam na strychu. Czeka na potomka albo na wzrost wartości.

sauerps

2013-01-11, 11:32
panoooowie... ja ostatnio poruszony sentymentem zamówiłem sobie kilka tomów giganta na allegro... mówię Wam od razu inaczej się sra przy dobrym komiksie ;)

rusofil

2013-01-11, 12:07
I ostatni kadr zj***ł całą zajebistość tego. Karny ku*as autorowi za szerzenie tego gówna.

Utiel

2013-01-11, 12:53
dolan genialnie łączy się z twoim awatarem.

stahkh

2013-01-11, 13:18
Ja jebię. Zaraz wyrzucę te stare komiksy pochowane po pudłach...

ma...........81

2013-01-11, 13:50
k***a, przeczytałem Kaczor Donald Tusk... -__-

Bobikufel

2013-01-11, 16:00
Vinterlandet napisał/a:

Dokładnie, Gigant i Kaczor Donald to był kult niemożebny ;-)

Ostatnio miałem okazję dorwać kilka numerów z dzisiejszych czasów i stwierdziłem, że poziom tych komiksów można by obecnie porównać do Rowu Mariańskiego- zero ciętego humoru, podtekstów i tego komizmu sytuacyjnego co był obecny wcześniej. O ile pamiętam, moja przygoda z Gigantami skończyła się bodaj na 2002 roku i do tego czasu te komiksy rozpie**alały obiekty. Czasami mam ochotę je odkurzyć i ponownie poczytać- jestem pewien, że dały by mi tyle samo frajdy co kiedyś. A hejterom ch*j w dupę i końska sp***olina w pysk.



Te giganty teraz ci sie nie podobaja powiadasz? a wcześniejsze ci sie podobały.... nie bo podobały ci się komiksy na 2-3 strony a nie na 30..... to tak jak by powiedzieć że wolisz oglądać władców much niż te ich filmowwe produkcje-.- przeciez to to samo ... tylko że jak już dłużej w tym cżłowiek siedzi to go nudzi....

sory za pisownie ale nie chce mi sie poprawiać -.-

sauerps

2013-01-11, 16:54
Bobikufel napisał/a:



Te giganty teraz ci sie nie podobaja powiadasz? a wcześniejsze ci sie podobały.... nie bo podobały ci się komiksy na 2-3 strony a nie na 30..... to tak jak by powiedzieć że wolisz oglądać władców much niż te ich filmowwe produkcje-.- przeciez to to samo ... tylko że jak już dłużej w tym cżłowiek siedzi to go nudzi....

sory za pisownie ale nie chce mi sie poprawiać -.-


ty sory, ale kiedyś komiksy w gigancie byly tez na 30 stron nie kminie o co ci chodzi :D w tej kwestii akurat nic sie nie zmienilo