18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KwusheR

2013-01-11, 22:16
Ja mam od 1997 Giganty. Zgodzę się, że to kult wręcz : )

Vi...........et

2013-01-12, 08:29
Bobikufel napisał/a:



Te giganty teraz ci sie nie podobaja powiadasz? a wcześniejsze ci sie podobały.... nie bo podobały ci się komiksy na 2-3 strony a nie na 30..... to tak jak by powiedzieć że wolisz oglądać władców much niż te ich filmowwe produkcje-.- przeciez to to samo ... tylko że jak już dłużej w tym cżłowiek siedzi to go nudzi....

sory za pisownie ale nie chce mi sie poprawiać -.-



Nie wierzę, że masz 27 lat. Po prostu nie wierzę. Przeczytaj moją wypowiedź, zrób kilka kaw, przejdź się na miasto i dopiero potem odpisuj, bo widzę, że się rozminęliśmy o tysiąc lat świetlnych.

PS: Będziesz miał przej***ne w życiu, jak nie będzie Ci się chciało czegoś poprawić tylko z faktu, że "mi się nie chce". Bye.

TwinCam

2013-01-12, 10:45
Vinterlandet napisał/a:

Dokładnie, Gigant i Kaczor Donald to był kult niemożebny ;-)

Ostatnio miałem okazję dorwać kilka numerów z dzisiejszych czasów i stwierdziłem, że poziom tych komiksów można by obecnie porównać do Rowu Mariańskiego- zero ciętego humoru, podtekstów i tego komizmu sytuacyjnego co był obecny wcześniej. O ile pamiętam, moja przygoda z Gigantami skończyła się bodaj na 2002 roku i do tego czasu te komiksy rozpie**alały obiekty. Czasami mam ochotę je odkurzyć i ponownie poczytać- jestem pewien, że dały by mi tyle samo frajdy co kiedyś. A hejterom ch*j w dupę i końska sp***olina w pysk.



Mogę Cię utwierdzi w tym przekonaniu. Ja osobiście swojej kolekcji Gigantów nigdy nie schowałem i wracam do nich przy każdej możliwej okazji, mimo że każdy komiks znam praktycznie na pamięc. Fakt, że najlepsze to te z początku lat `90 ale nie trafiłem w obecnych czasach na komiks, który mógłby się z nimi równac.