18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kac Vegas Polska

bartasq • 2014-04-06, 19:28
Tak zabawia się dyrektor KGHMU :lol:
Cytat:

Mężczyzna (dyrektor dużej firmy w branży metalurgicznej) bawił się w klubie z kolegami. Pamięta tylko wejście do lokalu i podanie pierwszego drinka. Potem obudził się rano w hotelu, a w kieszeni znalazł oświadczenie ze swoim podpisem, że w Cocomo wydał ponad 970 tys. zł. Szybkie sprawdzenie stanu konta potwierdziło, że wieczorem 44 razy płacił kartą.



Wypowiedź jednego z pracowników klubu Cocomo
Cytat:

Ten klient pochwalił się, że ma kartę bez limitu. Wtedy z centrali przyszło polecenie, by nie wypuszczać go, dopóki nie nabijemy pół miliona. Później pułap żądań wzrósł do 800 tys., w końcu do miliona. Koledzy tego mężczyzny kilka razy chcieli wyprowadzić go z klubu, ale dziewczyny były nachalne - opowiada mężczyzna.





Źródło: http://www.sfora.pl/polska/Obudzil-sie-z-rachunkiem-na-milion-Za-zabawe-w-klubie-nocnym-a66399

nieczajetejgry

2014-04-07, 14:56
Nic się nie znacie a piszecie.

Mogę każdego z was zapewnić, że:

1) Na klubie nikt nic i nikomu nie dosypuje. Co najwyżej dolewa, wkładkę do piwa.
2) Naćpani ludzie nie mają wstępu do klubu a co dopiero, żeby ćpali w środku.
3) Klub jest skrupulatnie monitorowany!
4) Płacenie rachunków przez klienta OSOBIŚCIE TO PODSTAWA. Nikt nikomu nie pozwala kraść, a jeśli takie sytuacje się zdarzają, że klient zaśnie a "tancerka"coś mu z kieszeni wyciągnie (różni są ludzie) to pieniądze są od razu mu zwracane, a dziewczyna dostaję ogromną karę finansową + wylatuje z pracy w trybie błyskawicznym.
3) Alkohol i kobiety to wystarczający bodziec dla faceta, żeby zostawić nawet te 970 tyś.

A cały ból dupy facetów wynika z tego, że zapili mordy, zobaczyli naprawdę ładne, bajerujące ich dziewczyny i zostawiali ładne sumy z konta swoich żon/kont firmowych. Nikt się nie przyzna do tego, że na własne życzenie tak popłynął. Lepiej udawać, że go okradziono.. a jeszcze nikomu nie udało się tego udowodnić.

... i w ogóle, żebyście tylko widzieli jak ten dyrektor "biedaczek" dobrze się bawił :idzwch*j:

Radium

2014-04-07, 15:58
@selector Prokuratorowi tak się tłumacz :v

Patrz, bo ktoś uwierzy, że gość wydał milion na driny...

Ii...........iI

2014-04-07, 16:00
@selector: co, pan PR-owiec cocosromo się znalazł?

Straszna dziwota że akurat na ten klub się ludzie uwzięli i wysyłają zawiadomienia do prokuratury. Pewnie przez konkurencję podstawieni. Uczciwy biznes z zawiści chcą zaszczuć. Te setki turystów z zagranicy co to ich śliczne panie z czystej serca dobroci z ulicy ściągają, to też tylko tak wymyślają pewnie.

Sam se idź w ch*j

Gl0BaL

2014-04-07, 17:49
@selector
Jakaś sprzedajna k***a z tego złodziejskiego klubu... 1 Post. Fajnie. Ludzi z sadistica w ch*ja próbujesz zrobić??? To się przeliczysz złodzieju. Idź lepiej na kwejka.

Moshe

2014-04-07, 19:02
Ja to ogólnie nie rozumiem idei klubów nocnych. Przecież jak jest potrzeba zrobić porządną bibę to za ułamek tego co zostawia sie w takim klubie (normalnie - bez w ch*ja cięcia na milion) zrobi się takie k***a party, że aż głowa mała...

mare30ks

2014-04-07, 22:00
o prosze, mamy tu idealny przyklad jak moga dzialac knajpki na wolnym rynku gdzie jest wszystko wolno a taka spina :) przeciez ponoc nikt mu nie kazal tam pic sa, jest sobie winien i takie tam, rynek sie sam wyreguluje :)

Jesuz

2014-04-07, 22:04
Byłem i powiem wam, że takich idiotek jak tam pracują to nie widziałem. Poszedłem z kumplem - dwaj studenci. Piwo po 14 zł jeszcze idzie przeżyć, bo dupy nawet nie najgorsze.
Trochę grube, ale co kto lubi.

Do sedna - jest tam cennik specjalny "dla tancerek". Kupujesz piwo sobie - płacisz 14. Tancerce - 50.

Drina sobie - 30. Tancerce - 200.

Szampana tancerce - 2000-6000.

Jak goście mocno wypili, wmówili im, żeby zakupili szampana dla każdej - nabili 10 szampanów po 6 koła i leci 60 kafli w powietrze.

Przy kolejnym zamówieniu ups, powinął się palec i zamiast 1000,00 zł jest 10000 zł. Naćpany przez kelnerkę nawet nie zauważy, że dwa zera za dużo ma nabite na terminalu.

Co lepsze - dziewczyny na moją i kumpla gadanę - "nie kupimy ci drinka bo nie mamy tyle hajsu w gotówce" mają wypracowaną gadkę: "nie ma się co bać, jak zapłacisz kartą to na wyciągu widnieje ta pozycja jako usługa gastronomiczno-cateringowa. firma nazywa się Event a nie Cocomo."

Nie kłamią. Ale za to pewnie oszukują i okradają.

nieczajetejgry

2014-04-07, 23:07
Gl0BaL napisał/a:

@selector
Jakaś sprzedajna k***a z tego złodziejskiego klubu... 1 Post. Fajnie. Ludzi z sadistica w ch*ja próbujesz zrobić??? To się przeliczysz złodzieju. Idź lepiej na kwejka.



Sadistica znam nie od dziś, nie komentuje bo nie mam po co. Nie rejestrowałam się z tego samego powodu. Po co mi wasze "piwa"?

A piszę tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogę wytrzymać widząc takie pie**olenie. No k***a, jak słyszę że do takiego klubu chodzą studenci(!) na piwo po 14zł to się załamuje. To nie jest klub dla takich leszczy. Towarzystwo kosztuje, wystrój kosztuje, a dziewczyny za darmo przy Tobie nie siedzą i się nie rozbierają. Przychodzą później tacy mając 50zł w portfelu, kupią bilet na wejściu i piją jedno piwo na 4-ch przez 2-3h godziny. Nad niektórymi to się nawet inni klienci/dziewczyny litują i chociaż wodę im postawią, bo nie mają za co pić. Założę się studencie, że codziennie chodzisz do jak najtańszej knajpy w mieście, gdzie piwo z legitymacją masz za 3zł i uważasz, że jesteś kimś. Sama bym przeżyła szok, piwo za 14zł, no masakra! :mrgreen:

A ból dupy macie największy, nikt w środku nie był, każdy tylko "słyszał", albo pie**oli że jest cenowo koszmarnie i to piwo za 14zł to masakra. No k***a, wstydziłbym się tam wejść bez 1000zł w kieszeni. Tam się bawią mężczyźni, nie chłopcy bez portfela. A na piwo to idźcie do pubu z promocją studencką.

Z resztą zapraszam, każdy kto tak pie**oli niech wejdzie na trzeźwo do środka, nic kupować przecież nie musicie. Zobaczcie klimat, dziewczyny i jestem pewna, że co drugi się z was zakocha w pierwszej lepszej tancerce. Weźcie kurtkę, wyjdźcie z klubu, wróćcie do internetu i opiszcie wrażenia. No chyba, że większość ma te 17, 19, 20lat a wjazd jest od 21 to faktycznie możecie tylko teoretyzować jak tutaj teraz.

skurvell

2014-04-08, 00:32
Cocomo to jedna wielka maszynka do wyciągania pieniędzy. Laska która wyłapuje podpitych kolesi takich jak ja i mój kumpel ostatnio wprowadza do klubu "ze zniżką" (gówno prawda). Następnie pochodzi do Ciebie "kierowniczka" i objaśnia wszystko tyko później, na drugi dzień okazuje się, że zrobili Ciebie w ch*ja. Otóż pic u mnie polegał na tym, że transakcja na terminalu ponoć nie przechodziła, a w rzeczywistości miałem nabite 6 piw gdzie wypiłem 2 (byłem z kolegą). Ciekawe co by było gdybyśmy w porę nie wyszli, bo dziewczyny są tam tak wychowane, że próbują zatrzymać klienta aż do drzwi.

I tak już od miesiąca mnie w bambuko robią.

Moshe

2014-04-08, 01:11
selector napisał/a:

Sadistica znam nie od dziś, nie komentuje bo nie mam po co. Nie rejestrowałam się z tego samego powodu. Po co mi wasze "piwa"?

No k***a, wstydziłbym się tam wejść bez 1000zł w kieszeni. Tam się bawią mężczyźni, nie chłopcy bez portfela. A na piwo to idźcie do pubu z promocją studencką.



Najpierw popracuj nad rozdwojeniem jaźni...

... a później nie pie**ol mi tu farmazonów, bo kluby nocne w dużej mierze są dla niedowartościowanych ciot, które muszą poczuć się panem bo przepie**olą kasę na coś, co można mieć i lepiej i taniej. A najgorsze jest potem, ze cebulaki dorabiają do tego ideologie, że reszta jest nikim.

Tak sie k***a składa, że byłem w Cocomo, laski były mocno przeciętne i naprawdę nie wiem jak musiałbym być nak***iony, żeby stawiać drinka za 100zł tylko po to, żeby sie do mnie poprzytulała dupa, która nawet nie bardzo się kryje z tym, że zależy jej tylko na orżnięciu mnie na kase.

Jak ktoś chce miłości to powinien szukać na poważnie, jak ktoś chce podymać to taniej i lepiej wychodzi iść na dz**ki. A jak ktoś ma problem z płaceniem za sex i idzie się okłamywać do nocnego klubu to brawo... nie dostać czego się chce i jeszcze dać się okraść... to w sumie gorsze niż dać się opie**olić cygance na trik z wróżeniem...

crazY01

2014-04-08, 19:16
Na szczęście w Prawie Cywilnym istnieje coś takiego jak nieważność czynności prawnej..ciekawe tylko kiedy mu oddadzą ten milion ;O

PeterM

2014-04-10, 09:08
Tak się załatwia grunt pod interesy, klasyk :) , Pozdrawiam w pierwszym swoim poście :pijaki: