18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już piąta

Fr...........66 • 2013-04-25, 10:59
Nad ranem żona budzi Mourinho:
- Kochanie wstawaj! Już piąta!
- Co?? Znowu Lewandowski??

eligurf

2013-04-25, 19:38
Przy całej ch*jowości dowcipów zalewających ten portal, opinie o Lewandowskim budzą nadzieję, że duch w narodzie jeszcze nie zgasł.

Gl0BaL

2013-04-25, 19:46
gabro napisał/a:

No znowu k***a sezonowa bohater polski teraz każdy niedzielny kibić będzie k***a oglądał mecze BVB i mówił jaki to on wspaniały a jak mu w meczu nie wyjdzie to już ch*j mu w dupe tak jak wszystkim sportowcom którymi się zachwycał naród a jak zaczeło nie wychodzić to teraz od najgorszych jadą. ch*j mnie to obchodzi że polak skoro i tak gra dla szwabów wielki ch*j mu w dupę!!!. Ja tam kibicuje RM i mnie tylko wk***ił wczoraj że musiałem mecz wyłączyć



Dla twojej wiadomości oglądam mecze BVB od momentu wstąpienia do Dortmundu polaków, nie jestem jakimś sezonowcem więc szczym ryj.

FloppyBeat

2013-04-25, 20:45
co wam przeszkadza ze bramki strzela , nie ważne jak ważne że strzela . Statystyka Lewandowskiego to 18 strzalow na bramke 10 bramek ;)

Mortalisrox

2013-04-25, 21:04
pie**olenie, mourinho teraz przez tydzień nie zaśnie

ulifont

2013-04-26, 09:35
jakby mu wiecej zapłacić tak z 20 milionów za bramke to by i u nas coś strzelił do porządku i nie piszcie że nie ma u nas z kim grać ! Błaszczykowski,Piszczek,Boruc,Tytoń są u nas dobrzy zawodnicy,jeszcze by sie kilku średnich znalazło, no ale u nas za mało sie im płaci .Nie ważna pasja i patriotyzm a haj$ haj$ haj$

herschel

2013-10-18, 21:22
Myślę, że patrząc na koncycję Lewandowskiego to te strzeolone Realowi gole bedzie wspominał jako największe swoje osiągnienięcie :P