18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już piąta

Fr...........66 • 2013-04-25, 10:59
Nad ranem żona budzi Mourinho:
- Kochanie wstawaj! Już piąta!
- Co?? Znowu Lewandowski??

Ens

2013-04-25, 13:19
Robicie z niego gwiazdę a tak na poważnie to on takim piłkarzom jak Aguero czy Falcao to może co najwyżej buty na treningi nosić

wisnia20031988

2013-04-25, 13:19
Ja pie**ole myślałem, że chociaż tutaj nie zobaczę Lewego i BVB, na interii k***a 10 artykułów, na kwejku 10 stron itp itd... Spoko fajnie ale na ch*j się tak jarać...

majer

2013-04-25, 13:46
a ja wszystkim polecam gre w piłkę, jak stoisz w polu karnym obok 3 kolesi i trafisz bramkę, no k***a już to widzę... wiecie jakie to trudne?!?!


pewnie dla was wcale nie... poprostu: lewo prawo krzyżyk, L1, i kółko...

Eliot Imperio

2013-04-25, 13:57
@up
Za taką gre u siebie na boisku (a gram regularnie co sobote) nikt by mi więcej nie podał, gdybym stał tylko w polu karnym i czekal na piłki : ) Nie ma co się podniecać, on tylko dołożył nogę i strzelił, na bramkę zapracowała cała drużyna.

Marcello-

2013-04-25, 14:02
Co mówił Piotrek Żyła po każdej bramce Lewandowskiego?
.
.
.
..
..
- No więcej to już chyba nie bedzie !

MareKSG

2013-04-25, 14:03
Suty_dziobaka napisał/a:

slam,
Na okazję bramkową jednego zawodnika pracuje cała drużyna... U nas w kadrze jest może z 3-4 dobrych zawodników, którzy bez celnych podań ch*ja zrobią. Nie oczekuj, że Lewy będzie grał z naszymi "orłami" na takim poziomie jak gra w BVB.



Co nie zmienia faktu, że jak już ma tą setkę w reprezentacji to zazwyczaj ją marnuje. Nawet kelnerowi ledwo z karnego strzelił...

EdmundKemper

2013-04-25, 14:09
4 gole z czego tylko jeden po dobrym podaniu kolegi z drużyny, reszta to takie same sytuacje jakie ma w każdym meczu reprezentacji, a jakoś nie strzela. Wydaje mi się, że to może być szczyt jego kariery i już takiego wyczynu nie powtórzy. Życiowy mecz, ale sorry teraz zacznie mu opadać forma.

Takeda

2013-04-25, 14:53
Inzaghi też wiecznie stał na granicy spalonego i tylko nogę dostawiał. Oczywiście Lewandowskiemu daleko do włoskiej legendy ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

Jack Daniel's

2013-04-25, 15:04
Żeby jeszcze mu się chciało grać, tak jak w kadrze. I wiem co mówię.
Moja kuzynka gra w żeńskiej kadrze seniorek, często piją z facetami. Lewy sam przy wódeczce mówił, jak to mu się chce grać w biało-czerwonych barwach. A że go przy okazji Ludo wk***ia, to ma podkładkę.

Kasa się dla niego liczy. Niestety.

kur2005

2013-04-25, 15:20
Klopp powinien byc selekcjonerem Pl

toni32pl

2013-04-25, 15:36
Zmieniając temat... Dobry kawał. Piwo :D

Leouch

2013-04-25, 15:37
Hłe hłe hłe te futbolowe dżołki

Gl0BaL

2013-04-25, 15:52
Jajajja, ale hejterzy, zamiast cieszyć się że polak z pomocą Reusa rozj***ł wielki RM to hejtujecie go jakby był przeciętniakiem. Porównujecie go do jakiegoś CR7, czy Messiego, gdzie każdy ma zupełnie inne zadanie. Messi robi w ch*ja na środku pola, CR7 robi w ch*ja obrońców, a na Lewandowskiego padło że nie robi w ch*ja bo to robi za niego Reus, Geundogan (nie wiem czy dobrze piszę), czy też reszta Polaków, a on ma nieziemskie wykończenie, i za to wykończenie jest taki zajebisty. Nie oczekujcie od razu że dostaniecie hybryde Van Persiego Zidana Messiego CR7 Ronaldo naraz, bo takim piłkarzem to chyba tylko Pele był.

ga...........ro

2013-04-25, 16:51
No znowu k***a sezonowa bohater polski teraz każdy niedzielny kibić będzie k***a oglądał mecze BVB i mówił jaki to on wspaniały a jak mu w meczu nie wyjdzie to już ch*j mu w dupe tak jak wszystkim sportowcom którymi się zachwycał naród a jak zaczeło nie wychodzić to teraz od najgorszych jadą. ch*j mnie to obchodzi że polak skoro i tak gra dla szwabów wielki ch*j mu w dupę!!!. Ja tam kibicuje RM i mnie tylko wk***ił wczoraj że musiałem mecz wyłączyć

zonk

2013-04-25, 19:28
Suty_dziobaka napisał/a:

slam,
Na okazję bramkową jednego zawodnika pracuje cała drużyna... U nas w kadrze jest może z 3-4 dobrych zawodników, którzy bez celnych podań ch*ja zrobią. Nie oczekuj, że Lewy będzie grał z naszymi "orłami" na takim poziomie jak gra w BVB.



Trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego wykopać szmaciarzy, którzy nie potrafią stworzyć dobrych sytuacji.