18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jude-dance:Taniec bierze udział w turnieju o puchar premiera

straatveger • 2013-01-24, 23:14
Żydzi tańczo mambo przy swoistym techno, polecam jakieś środki odurzające. :szofer:


Kamil90rts

2013-01-26, 08:28
co wygrzebałeś to na forum ONR'u czy redwatchu?

rodzice muszą być z ciebie dumni

sp***alaj stad lewacka szmato

PogromcaDziewic

2013-01-26, 09:23
Quarez napisał/a:

Żałosny filmik. Nic nie wnosi do tematu, ani nawet nie śmieszy. Aha, co do twojej riposty do Rems. Wiedz gościu, że ci "biedni Ukraińcy" jak sam napisałeś nawet teraz chętnie wbili by ci kosę pod żebra. Dobry znajomy mieszka przy samej granicy z Ukrainą i opowiadał to i owo. Nawet po wojnie do roku 1955 te sk***ysyny z UPA tłukli jak tylko mogli Polaków, więc mi tu nie pie**ol wygolony ćwoku ! Piszesz "...deportują siłą prawie 100.000 tyś murzynów i arabów. Żydzi wierzą w segregację rasową" I bardzo dobrze, że ich deportują, a najlepiej w kosmos. Jak nie chcesz mieć za parędziesiąt lat koranu w europie, to na ch*j się wpie**alasz ? Jesteś obrońcą tych brudasów czy co ? Wszyscy w ONR'rze macie tak nasrane ? Bo myślałem, że arabusów i ukraińców też nie trawicie.



Czyli co? Każdy, kto ma zdrowe poglądy MUSI być w ONR, tak?
Nie ma niezrzeszoncyh samodzielnie myślących ludzi?Usłyszałeś o jednym ugrupowaniu ideowym w mediach, które i tak zrobiły im reklame i będziesz gadał jak typowy lewus?(Nie twierdze, że nim jesteś, to jest tylko typowe zachowanie)
Owszem, żydzi wierzą w tą segregacje, wierzą, że są "Narodem wybranym", i swoistym "Nadczłowiekiem"(Nie mylic z Nieatzcheańskim!!). Jednocześnie oskarżają wszytkich o "Faszyzm"(Najpierw niech pewna grupka ludzi poczyta co to jest faszyzm), "rasizm" oraz "ksenofobbie" a do tego domaga się "tolerancji" w europie. Kto Ci powiedział, że narodowcy nie trawią Ukraińców, czy arabusów?
Jak dla mnie to sprawą priorytetową jest, aby pogodzić słowiańskie narody, a z np Iranem mamy naprawde dużo wspólnego. Mało tego, Izrael specjalnie podsyca to, że "Islam jest religią nienawiści", co jest gówno prawdą,(Nie licząc opłacanych fanatyków) bo teraz zbrodniczym państwem terrorystycznem jest wspomniany Izrael.

Aaa, i skończ z tymi "wygolonymi ćwokami." Równie dobrze mogę powiedzieć o kimś z lewicy, że ma przećpany łeb z irokezem.

Witkens

2013-01-26, 14:11
j***nych nazioli nienawidzę równie mocno jak lewaków i gimbusów. Nie ma piwa, sp***alaj.

sz...........an

2013-01-26, 17:43
Jak można bronić żydów :shock: WTF.... ale pocieszam się tym, że wielcy obrońcy "narodu wybranego" to Ci sami którzy wklejają na kwejka obrazki o równouprawnieniu gejowskiej hołoty i pro unijne gównojady.

Witkens napisał/a:

j***nych nazioli nienawidzę równie mocno jak lewaków i gimbusów. Nie ma piwa, sp***alaj.




Hitler w prównaniu z aktualnym żydostwem to był pikuś

HaSz23

2013-01-26, 18:25
Zygac mi sie chce od tych komentarzy ani jedna ani druga strona nie zmieni tego swiata wiec na h*j spinacie dupska tym bardziej w necie wypie**alac z chaty pseudo nacjonalisci i ksenofoby i obroccie słowa w czyn a nie pie**olicie co to nie wy ja sp***alam na splifa ema

eitan

2013-02-05, 04:48
Straatveger to zwykły jełop, który nie posiada żadnej wiedzy historycznej. Poczytaj tępaku ile tysięcy lat temu Żydzi byli na terenach dzisiejszego Izraela. Potem dowiedz się kiedy została użyta po raz pierwszy nazwa Palestyńczycy, czy Palestyna.
Za rozbiory Polski Żydzi nie odpowiadają w ogóle, za to bardzo pomógł w nich wrogom kościół katolicki (vide: Konfederacja Targowicka).
Co do zbrodni to przypomnę, że pewien polaczek o nazwisku Dzierżyński, był twórcą najbardziej zbrodniczej organizacji, więc narodowość nie ma znaczenia. Bo ci ludzie to byli zwykli zwyrodniali komuniści. Po takim praniu mózgów i zaślepieniu (jak to u ciebie w obu przypadkach), zwyrodnialcem może stać się nawet Eskimos albo mnich buddyjski. Śmiać mi się chce z antysemityzmu 24 letniego gówniarza, który nigdy na żywo Żyda nie widział. To tak jakbyś nienawidził marsjan - fantasta jesteś i jednocześnie emocjonalnym przedszkolakiem. Lecz się ośle, bo ze swoimi pseudomęskimi poglądami się ośmieszasz. Naprawdę nadal jesteś dzieciakiem.

PogromcaDziewic

2013-02-05, 11:32
eitan napisał/a:

Straatveger to zwykły jełop, który nie posiada żadnej wiedzy historycznej. Poczytaj tępaku ile tysięcy lat temu Żydzi byli na terenach dzisiejszego Izraela. Potem dowiedz się kiedy została użyta po raz pierwszy nazwa Palestyńczycy, czy Palestyna.
Za rozbiory Polski Żydzi nie odpowiadają w ogóle, za to bardzo pomógł w nich wrogom kościół katolicki (vide: Konfederacja Targowicka).
Co do zbrodni to przypomnę, że pewien polaczek o nazwisku Dzierżyński, był twórcą najbardziej zbrodniczej organizacji, więc narodowość nie ma znaczenia. Bo ci ludzie to byli zwykli zwyrodniali komuniści. Po takim praniu mózgów i zaślepieniu (jak to u ciebie w obu przypadkach), zwyrodnialcem może stać się nawet Eskimos albo mnich buddyjski. Śmiać mi się chce z antysemityzmu 24 letniego gówniarza, który nigdy na żywo Żyda nie widział. To tak jakbyś nienawidził marsjan - fantasta jesteś i jednocześnie emocjonalnym przedszkolakiem. Lecz się ośle, bo ze swoimi pseudomęskimi poglądami się ośmieszasz. Naprawdę nadal jesteś dzieciakiem.



Dzierżyński był żydem. Ale od początku:
Engels, Marks - Żydzi
Lenin, Trocki - Żydzi
Stalin - Gruzin
Beria, Berman, Światło, Morel, Szechter(Michnik)-Żydzi

Reasumując: Najbardziej zbrodniczą ideeologie wymyślili dwaj żydzi, rewolucję prowadzili żydzi, a aparatami "bezpieczeństwa", oskarżanaymi o zbrodnie przeciw ludzkości byli żydzi, którzy mordowali wszystkich, w tym najbardziej Polaków. Mord w katyniu podpisany przez : Stalin. Beria, Mikojan, Woroszyłow, Mołotow. Z czego tylko Mołotow był Rosjaninem(i to też nie tak do końca)

Jakoś ziemia Izraela x lat temu należała do Summerów, Babilończyków, Egipcjan, potem arabów, itd.... A nikt się nie upomina, i nikt nie morduje cywili z nienawiśćią. Nie zrzucają bomb na bezbronnych ludzi, a do tego mówią, że oni się tylko bronią.

A, i żeby było jasne. Rosjanie to nie komuniści, bo jak widać to oni nie mieli praktycznie z tym nic wspólnego.

I Ty, mówisz o praniu mózgu?

eitan

2013-02-05, 21:47
Najpierw poczytaj nieuku, że w Katyniu 10-20% pomordowanych oficerów stanowili ci żydowskiego pochodzenia. Idąc tokiem twojego myślenia mogę powiedzieć, że największymi zbrodniarzami są Chińczycy, bo wymyślili proch strzelniczy, a amunicja zabiła jak dotąd najwięcej ludzi. Zbrodniarzem jest każda nacja, która wymyśliła jakiś rodzaj broni. Nawet Eskimosi, bo tłuką foki harpunami. Lecz się ośle.

PogromcaDziewic

2013-02-06, 11:32
I o czym to świadczy kretynie? Mordowali każdego kto służył Rzeczpospolitej i sprzeciwiał się "światowemu proletariatowi".
Idąc tokiem Twojego myślenia, powiesz że Stalin i Hitler nie byli bandytami, bo ludzie ich wybrali, i to ich wina.(co ciekawe ten drugi doszedł za sprawą mordów i oszustw, ale to nic.) Albo nie. U Ciebie brak myślenia. Idź leczyć swoje kompleksy gdzie indziej. Wyzywasz wszystkich od nieuków i gimbusów, a sam nim jesteś. Nie potrafisz wyciągać pewnych wniosków pokazując swoją "integęcyje", a gówno wiesz o moim toku myślenia.I co napiszesz? "Nie ma sensu z debilami gadać" ? Może jeszcze zaczniesz bronić komunistów? Poczytaj pare książek i włącz myślenie gimbusie.