18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jude-dance:Taniec bierze udział w turnieju o puchar premiera

straatveger • 2013-01-24, 23:14
Żydzi tańczo mambo przy swoistym techno, polecam jakieś środki odurzające. :szofer:


Sungi

2013-01-25, 19:21
Ty antysemito!


Butter

2013-01-25, 19:34
to teraz naziole nie krzyczą JUDE RAUS, tylko JUDE TANZT?


mres666

2013-01-25, 19:39
za antysemityzm zawsze PIWO:)

czaki126pl

2013-01-25, 19:55
Tak się bawią chłopaki z jednej komory brawo :)

kares

2013-01-25, 19:55
ch*jowe, nie ch*jowe - chciał dobrze

człowiek_zły

2013-01-25, 20:15
j***ć żydostwo, j***ć polactwo, j***ć wszystko! Tylko wódka i dobre ćpanie się liczy! No i k***y!

juki

2013-01-25, 21:06
DJ dal gazu!

Azazel91

2013-01-25, 21:34
@straatveger

Uwielibam jak po jednym krytycznym poście ktoś dochodzi do wniosku że druga osoba musi na pewno oglądać TVN (co to w ogóle za obelga :D ) i głosować na Tuska, pójdźmy dalej, jeszcze na pewno daje na Owsiaka!

Jesteś rakiem.

Quarez

2013-01-25, 22:53
Żałosny filmik. Nic nie wnosi do tematu, ani nawet nie śmieszy. Aha, co do twojej riposty do Rems. Wiedz gościu, że ci "biedni Ukraińcy" jak sam napisałeś nawet teraz chętnie wbili by ci kosę pod żebra. Dobry znajomy mieszka przy samej granicy z Ukrainą i opowiadał to i owo. Nawet po wojnie do roku 1955 te sk***ysyny z UPA tłukli jak tylko mogli Polaków, więc mi tu nie pie**ol wygolony ćwoku ! Piszesz "...deportują siłą prawie 100.000 tyś murzynów i arabów. Żydzi wierzą w segregację rasową" I bardzo dobrze, że ich deportują, a najlepiej w kosmos. Jak nie chcesz mieć za parędziesiąt lat koranu w europie, to na ch*j się wpie**alasz ? Jesteś obrońcą tych brudasów czy co ? Wszyscy w ONR'rze macie tak nasrane ? Bo myślałem, że arabusów i ukraińców też nie trawicie.


straatveger

2013-01-25, 23:05
poczytaj se o żydowskim Talmudzie przepełnionym rasizmem. żydzi kolaborowali z naszymi rozbiorcami w celu utworzenia żydolandu co kosztowało życie tysiące Polaków.
Żydzi zrobili więcej złego niż dobrego czerwony komuchu nade mną
Quarez napisał/a:

Jak nie chcesz mieć za parędziesiąt lat koranu w europie, to na ch*j się wpie**alasz


Klasyk, dziecko przeczytało najwyższy komentarz w filmie dwie strony do tyłu teraz widać co kształtuje rozum młodych gimnazjalistów - to co usłyszą najpierw :)

Azazel91 napisał/a:

Jesteś rakiem.


Za to ty jesteś z tych, którzy narzekają jak to źle a głosują na tuska

Splifcior

2013-01-25, 23:16
@Quarez

Sam sobie strzelasz w stopę... Z jednej strony: "Żydzi wierzą w segregację rasową" I bardzo dobrze, że ich deportują, a najlepiej w kosmos. Jak nie chcesz mieć za parędziesiąt lat koranu w europie, to na ch*j się wpie**alasz" a potem napie**alasz na Obóz NARODOWO Radykalny... Czyli że co? Narodowy radykalizm w izraelu tak a w Polsce nie? h*j Ci w dupe bo nie wiesz sam co wstukujesz na klawiaturze.

szpreste

2013-01-25, 23:36
straatveger napisał/a:



Subskrybuję pewien kanał na YT, ale linka tobie nie dam bo jestes za głupi, zeby cokolwiek zrozumieć z niego, ty oglądasz tvn, głosujesz na tuska i chętnie chciałbyś oddać żydom ich 65 miliarów które chcą od polski w ramach zadośćuczynienia.


Twoi z ciebie również, twój ojciec jak by przeczytał twoje zdanie podskoczył by tak wysoko, aż by mu jarmułka z głowy spadła, a matka złapałaby się za pejsy i niewychodziła z domu do III wojny światowej.
A teraz krótkie info, które sprytnie wypełni pustą przestrzeń w twojej głowie Żydzi okupują Palestynę i od 1945 roku 5 razy powiększyli swój teren kosztem ziemi Palestyńskich, mordując, rabując wysiedlając i gwałcąc biednych ludzi! Następnie żydzi ostatni tzn. 7 miesięcy temu sporządzili ustawę deportacyjną deportując siłą prawie 100.000 tyś murzynów i arabów. Żydzi wierzą w segregację rasową czyli w wiarę w naród wybrany, który jest najwspanialszy i najmądrzejszy ze wszystkich narodów. Żeby nie było że bronie polaków to radze poczytać o o Łazarze Kaganowiczu żydzie z obywatelstwem rosyjskim, który wydał rozkaz odpowiedzialny za wielki głód na Ukrainie, który kosztował życie ok. 6 milionów biednych Ukrainców 8-)



Witam.
Nie będę się wypowiadał nt. twojego światopoglądu i opinii w stosunku do innych narodowości , aczkolwiek w aspekcie historycznym chciałbym zaznaczyć że Łazar Kaganowicz nie był żydem - jak sam to zaznaczył był Rosjaninem , co więcej w żaden sposób nie powracał do swoich żydowskich korzeni ( fakt jego ojciec był żydem - nie wiem czy wiesz , ale rodziny się niestety nie wybiera ).

Quarez

2013-01-26, 00:04
Tak, tak możesz sobie tłumaczyć, że masz do czynienia z gimnazjalistą jak Ci brak argumentów. Nie zgadzam się z tobą w światopoglądach i tyle. Uważam, że są odrealnione od rzeczywistości. To takie pieprzenie jak w radiu maryja o masonerii i żydach.

zerwikaptur

2013-01-26, 00:31
Żałosny filmik. Nic nie wnosi do tematu, ani nawet nie śmieszy. Aha, co do twojej riposty do Rems. Wiedz gościu, że ci "biedni Ukraińcy" jak sam napisałeś nawet teraz chętnie wbili by ci kosę pod żebra. Dobry znajomy mieszka przy samej granicy z Ukrainą i opowiadał to i owo. Nawet po wojnie do roku 1955 te sk***ysyny z UPA tłukli jak tylko mogli Polaków, więc mi tu nie pie**ol wygolony ćwoku ! Piszesz "...deportują siłą prawie 100.000 tyś murzynów i arabów. Żydzi wierzą w segregację rasową" I bardzo dobrze, że ich deportują, a najlepiej w kosmos. Jak nie chcesz mieć za parędziesiąt lat koranu w europie, to na ch*j się wpie**alasz ? Jesteś obrońcą tych brudasów czy co ? Wszyscy w ONR'rze macie tak nasrane ? Bo myślałem, że arabusów i ukraińców też nie trawicie.


jaki masz problem do ONR?? wygolony nie jestem ale mam zdrowe prawicowe podlady żydków nie znosze jak i kazdej nacji wrogiej mojemu narodowi wspomniani ukraincy sa wrogiem polaków to wiadomo mozna powiedziec ze zrobilismy z nich sobie wrogów troche na własne zyczenie aloe te pejsiaste dz**ki co ich gnali w całej europie i wspaniałomyslnie polski król przyja ich na nasze ziemie tak nam sie odpłacaja i chocby z tego własnie powodu tym niewdziecznym dz**kom wielki pal w dupe a za ich zasługi wobec innych nacji np palestynczyków czy tez za ten poj***ny talmud i doktryne zydowska w nim zawarta to juz wogule zero litosci