18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kidi1

2015-02-07, 11:45
Hurtownia piwa dla tego Pana.

Gnoyek1990

2015-02-07, 12:10
m0ki napisał/a:



Czekamy na twój materiał w takim razie, ekspercie. Miny dlatego że to jest wysiłek w ch*j (znam po sobie) jeżeli pogram dłużej stosując wymienione techniki mięśnie odmawiają posłuszeństwa. A koleś na filmie pewnie robił któreś z kolei podejście bo wątpię żeby za 1 razem pykło. Pomijam już fakt tego że typ napie**ala "solo" i "podkład" w jednym. Piwo.



A czy ja napisałem ,że potrafię tak grać? Chyba Ci się coś poj***ło synku.... Po drugie to jak cię napie**ala rączka to od tego ,że masz ch*jowo ułożoną ręke na gryfie bądź niepoprawnie wykonujesz daną technikę. Zrób sobie małe ćwiczenie poćwicz kostkowanie szybkie na jednej strunie, następnie nie machaj nadgarstkiem tylko ruszaj palcami (ciężko mi wytłumaczyć jak dokładnie, hmm nie wiem pooglądaj filmiki to dowiesz się o co chodzi) profit? Ręka nie boli, wiem że taping a kostkowanie to 2 zupełnie różne rzeczy ale podałem przykład, a tak nawiasem to wątpie ,ze gościa coś boli skoro ogarnia tak gitarkę napewno gra już kilka dobrych lat i wypracował swoją własną technikę grania. Myślę ,że jakoś wyraża swoją ekspresję grania.

I nie pie**ol swoich tekstów stylu wrzuć coś sam bo robisz z siebie debila, nie jestem idiotą który chce komuś coś udowodnić bo jak gram to gram dla siebie. A swoją opinię wyraziłem wyżej. Więc jeżeli chcesz coś dodać to przemyśl to, bo tak nawiasem mówiąc to nie chce się wdawać w dyskusję z kolesiem który lekko liźnie temat i już pie**oli jaki to on jest zajebisty bo kupił gitarkę z tesco i uważa ,że jest drugim Yngwie Malmsteenem. pozdr.

staffior

2015-02-07, 12:31
powinien był się odlać przed kręceniem a nie wstrzymywać.

Hereticus

2015-02-07, 13:04
@Gnoyek1990

Napie**ala konkretnie, nie nazwałbym tego easy as fuck.
Nie wiem czy istnieje w tym momencie ktoś kto ogarnia lepiej tapping na dwóch gryfach niż Fulara.
To jest w ch*j niecodzienna technika i żeby być w niej dobrym, trzeba olać resztę technik i być w nich słabym lub przeciętnym.

Tego tego typu tapping daje największe możliwości techniczne, żeby można było zasolować partie fortepianowe.
Poza tym to jest stary filmik, a Fulara już się wyrobił i gra przede wszystkim czyściej.

kujawa666

2015-02-07, 13:13
Cezik z długimi włosami?

waldzio

2015-02-07, 13:28
@Gnoyek1990

Nikt by nic nie stękał na Twoją wypowiedź jakby nie była wk***iająca. Mówienie, że coś jest "easy as fuck" kiedy mało kto potrafiłby coś takiego zagrać jest obrazą dla czasu jaki ten gość poświęcił na ćwiczenia a jeszcze większą dla niego samego. Bardzo się wszyscy cieszymy, że Ty ogarniasz jak to łatwo zagrać (chociaż tak nie zagrasz jak sam przyznałeś) oraz dzielisz się tym z nami.


Co do filmiku to pierwszy raz gościa widzę a skillsy ma lepsze nawet od popka :D ! Strasznie śmieszne miny robi jak gra

McMenel

2015-02-07, 13:41
Takie filmiki mnie dołują. Czemu ?? A bo wyobraźmy sobie pana Bacha , Mozarta, Beethovena , Wagnera którzy mają dostęp do współczesnych instrumentów. To dopiero byłby rock i Heavy metal . Większość kompozycji tych panów brzmi jeszcze ciekawiej w wykonaniu na gitarę elektryczną.