18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JP na 99%

borntoglory • 2014-11-03, 01:06
Sposób na biznes!
1. wystawiasz bluzy JP po atrakcyjnej cenie (na allegro)
2. czekasz aż sebixy wpłacą hajs
3. nie wysyłasz bluz
5. oburzony seba nie pójdzie na psy bo j***ć konfidentów
6. nie ma punktu 4
7. PROFIT

MrKinggston

2014-11-03, 01:13
j***nie konfidentów się kończy jak Sebixowi zajebią 20 letniego golfa spod bloku.
Wtedy jest "Proszę pana policjanta, chciałbym zgłosić kradzież auta"

Jebus_Chytrus

2014-11-03, 01:21
sp***ony, wykupiłem dla was tego kurahena :D

Ra...........py

2014-11-03, 01:59
Najpotężniejszą bronią sebixów jest bieda umysłowa

el...........wy

2014-11-03, 02:01
źródło kurahen.ork- forum ze śmiesznymi obrazkami

BongMan

2014-11-03, 02:40
Przecież najwięksi propagatorzy j***nia policji, wielce gangsterska Firma JP poleciała z płaczem na policję jak im stronę zhackowali :D

ganji

2014-11-03, 06:15
@ UP

No bo wszystkie ziomeczki JoTpE robili z Popsonem nowa super psycho płytee ( :homer: ) i nie było czasu na szukanie.

Kaskaderdx10

2014-11-03, 06:50
Seby (inaczej bieda umysłowa) chodzą w dresach, co zostało ustalone już w innym temacie :D

oozyxak0o

2014-11-03, 07:20
ganji napisał/a:

@ UP

No bo wszystkie ziomeczki JoTpE robili z Popsonem nowa super psycho płytee ( :homer: ) i nie było czasu na szukanie.


Chyba nowe super gówno :homer:

~Velture

2014-11-03, 07:28
Każdy taki temat mi przypomina tego gówniarza co mu na ulicy jakiś dres zaj***ł bluzę z napisem JP 100% a potem miał problem na komendzie aby opisać skradzioną bluzę jak wyglądała.

Swoją drogą 99% tych wszystkich JP to banda debili dla których JP zaczyna się i kończy na jaraniu szlugów przed 18-tką, na piciu browara na ławeczce na osiedlu i na jaraniu blantów (albo ćpaniu innych rzeczy) gdzie się do takich lamusów przyczepi policjant. Jak przychodzi co do czego to p*zdusie lecą na policję ,że im ktoś zaj***ł sanki z piwnicy.
Takie to JP.... JP na 50% bo na więcej im mamusia nie pozwoli.

Sam k***a nie byłem święty i różne rzeczy się robiło ale szacunek do policji zawsze miałem. Jakbym wpadł z przykładowym blantem czy coś to wiedziałbym ,że to moja wina a nie wina policjantaktóry wykonuje swój zawód i za to jego rodzina ma co do garnka włożyć. ch*jowa robota gdzie właśnie 90% małolatów jotPE ich nienawidzi z założenia. Nie wiedzą właściwie czemu ale ich nienawidzą bo to jest modne.

kobietynierobiąkupy

2014-11-03, 08:46
Velture napisał/a:

Jakbym wpadł z przykładowym blantem czy coś to wiedziałbym ,że to moja wina



Jaka Twoja wina? Nie robisz nikomu krzywdy paląc, człowieku. Podnieś głowę do góry, otwórz oczy i przestań przytakiwać ograniczaniu Twojej wolności.

Machol

2014-11-03, 09:02
@kobietynierobiąkupy - twarde prawo ale prawo. Brak szacunku dla Policji bierze się z przeświadczenia dresowo-pseudo-hiphopopwych tępaków że to niebiescy stanowią przepisy.

kobietynierobiąkupy

2014-11-03, 09:33
Machol napisał/a:

@kobietynierobiąkupy - twarde prawo ale prawo.



Nie twarde, tylko głupie. Ustanowione przez ludzi, którzy sami dali sobie immunitet, aby móc to prawo naginać w ich indywidualnym przypadku. Powstaje sztuczny i niesprawiedliwy podział na "równych" i "równiejszych". Kiedy słyszałeś, aby jakikolwiek polityk poniósł odpowiedzialność za swoje czyny? Tyle afer, tyle przekrętów i nic, cisza.

Normalnemu człowiekowi, który jest głową rodziny, pracuje i odprowadza ogromne podatki zostaje z kolei odebrane prawo do normalnego życia w przypadku, gdy złapią go po raz drugi z jointem w ręku. Kradną mu rok, dwa czy trzy z życia. Człowiekowi, który absolutnie nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy. Jest to jawny gwałt na logice i racjonalnemu myśleniu.

St...........us

2014-11-03, 11:16
Ja to tak widzę.

:krawaciarz:

nilduriel

2014-11-03, 14:37
buta straci i JP się kończy.