18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Józef Piłsudski - Szokująca Prawda

Ruzyk • 2012-03-18, 00:26
cała prawda o Piłsudskim :idzwch*j:

coś mi tu na lekcjach historii pominęli...

Bzyk669

2012-03-18, 12:52
Filmik prymitywny, ale przez to śmieszny, lecz z pewnością "niebluźnierczy". Zresztą Piłsudski swoje zrobił, wielka postać i mąż stanu etc, ale tez bym nie przesadzał z idealizowaniem tej postaci (despota, rusofob, w krytycznym momencie bitwy warszawskiej wycofał się do Sulejówka, itp... Poza tym choćby z tym Śląskiem, przynajmniej Górnym, to się minął z prawdą, bo większość ludności, zwłaszcza wiejskiej, mówiła po polsku, a miasta były w większości zgermanizowane. Głosowanie w plebiscycie nie deklarowało przynależności narodowej, lecz wolę przynależności do danego państwa, a jak wiadomo bolszewicy byli wtedy pod Warszawą.)

DanZ

2012-03-18, 12:54
Widać,że niektórzy nie potrafią się śmiać z takich rzeczy.
To smutne...

Desertsun

2012-03-18, 13:17
Up

Z czego tu się śmiać jak to jest filmik na poziomie gimnazjum. I to chyba jakiejś resocjalizacyjnej jednostki.

Nikczemny_Płód

2012-03-18, 13:38
@donszymonto

Oczywiście, że się da, ale identyczna robota w Niemczech daje parokrotnie wyższe zarobki, mówię tu o swojej dziedzinie, elektrotechnice.

Wybacz ale te narzekania nie biorą się od tak z dupy bo się większość obywateli zmówiła. Świat u nas nowoczesny a pensje z PRL i temu nie da się zaprzeczyć. :facepalm:

Cytat:

:idzwch*j: Widać,że niektórzy nie potrafią się śmiać z takich rzeczy.
To smutne...



No smutne, że kolegów możesz poszukiwać tylko w gimbazjadzie :-/

przemo93c

2012-03-18, 13:46
"ch*jowe jak boszcz" że tak powiem. Ciekawe co za c*pka ten filmik zrobiła...

donszymon

2012-03-18, 14:11
@Poroniony Płód
Poroniony Płód napisał/a:


identyczna robota w Niemczech daje parokrotnie wyższe zarobki


Ale to Niemcy, a nie Polska :) Co z tego że zamiast nowego BMW kupię sobie w Polsce używaną Alfę Romeo (uwielbiam Alfy) i będę miał HTC czy Samsunga zamiast iPhone'a? Czy "mieć" jest aż takie ważne? Dla mnie na pewno nie jest ważniejsze niż to że zarabiając więcej żyłbym bez przyjaciół i rodziny z Niemcami (jakkolwiek lubię moich niemieckich znajomych to ten język mnie wk***ia) lub np w Anglii, gdzie powoli ciężko spotkać Anglika. A na to na co mi trzeba mi wystarczy, czego Tobie i wszystkim życzę.

konował

2012-03-18, 14:14
Jeden z nielicznych gości co miał jaja w tym chorym kraju a wy się z niego śmiejecie :(

anionimek

2012-03-18, 14:37
BurbonPL napisał/a:

Ale w tym filmiku nikt się z niego nie śmieje, tylko podkreśla jego zajebistość :)


dokładnie, w tym momencie J. Piłsudski jeszcze bardziej mi się podoba :D

Gooral2137

2012-03-18, 14:44
k***a za to powinni ch*ja powiesić

Sewol

2012-03-18, 15:00
Koleś ma głos jak Krzysztof Gonciarz

hornywojtek18

2012-03-18, 15:09
k***a kto wpuścił tu gimbusy...??? powiesić za to!!!

Yannevitz2

2012-03-18, 18:44
ch*jowa podróbka amerykańskich filmów w stylu extreme, takich jak ten

niestety, trochę zabrakło j***nego polotu.
ch*j, niech próbują.

Nikczemny_Płód

2012-03-18, 19:06
donszymon napisał/a:

@Poroniony Płód

Ale to Niemcy, a nie Polska :) Co z tego że zamiast nowego BMW kupię sobie w Polsce używaną Alfę Romeo (uwielbiam Alfy) i będę miał HTC czy Samsunga zamiast iPhone'a? Czy "mieć" jest aż takie ważne? Dla mnie na pewno nie jest ważniejsze niż to że zarabiając więcej żyłbym bez przyjaciół i rodziny z Niemcami (jakkolwiek lubię moich niemieckich znajomych to ten język mnie wk***ia) lub np w Anglii, gdzie powoli ciężko spotkać Anglika. A na to na co mi trzeba mi wystarczy, czego Tobie i wszystkim życzę.



Ja tam bym swojej Belli nawet używanej na nowe BMW nie zamienił :-) Widzisz, jednak życie to nie tylko znajomi i rodzinie byt zapewnisz łatwiej w Niemczech niż tu i nie chodzi mi już tylko o prace. Są inne aspekty życia jak np: sądownictwo, medycyna.

pr...........as

2012-03-18, 23:46
a jego koń nazywa się k***a terminator ;D