18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Józef Piłsudski - Szokująca Prawda

Ruzyk • 2012-03-18, 00:26
cała prawda o Piłsudskim :idzwch*j:

coś mi tu na lekcjach historii pominęli...

donszymon

2012-03-18, 10:26
Poluzujcie trochę spodnie w kroku bo wam jaja spinają i się wk***iacie... Ten filmik to jak żarty o Chucku Norrisie. Sam Chuck uważa to za śmieszne, choć mówi że nie do końca rozumie "dlaczego". Chyba nikt nie rozumie ;) Piłsudski by się pewnie sam z tego śmiał, więc po co wy się denerwujecie?

@Poroniony Płód - uważaj z określeniami "wszyscy", "zawsze", "nigdy". I nie nazywaj kretynami patriotów. Ja sam uważam się za patriotę - kocham mój kraj wyłącznie dlatego że się w nim urodziłem i interesuję się tym co się w nim dzieje. Studiowałem rok w Anglii i mogłem tam zostać, ale wróciłem do Polski i tu pracuję. Więc jednak nie "wszyscy" sp***alają. sp***alają ci, którzy nie mają w kraju perspektyw i myślą że gdzie indziej jest kraina mlekiem i miodem płynąca. A zapie**alać wszędzie trzeba. I wszędzie znajdzie się rząd który przyjdzie po część tego co zarobiłeś, malkontencie. Myślałem do dziś że nie ma nic gorszego od narzekania na życie starej baby. Ale gorsze jest narzekanie młodych(?) i inteligentnych(???). Łatwo jest zrzucać winę na innych i uwalniać się od odpowiedzialności, nie? Łatwiej jest powiedzieć "rząd jest ch*jowy bo nie mam pracy" i się opie**alać niż wziąć się w garść i coś znaleźć.

Nikczemny_Płód

2012-03-18, 10:53
donszymon napisał/a:


@Poroniony Płód - uważaj z określeniami "wszyscy", "zawsze", "nigdy". I nie nazywaj kretynami patriotów. Ja sam uważam się za patriotę - kocham mój kraj wyłącznie dlatego że się w nim urodziłem i interesuję się tym co się w nim dzieje. Studiowałem rok w Anglii i mogłem tam zostać, ale wróciłem do Polski i tu pracuję. Więc jednak nie "wszyscy" sp***alają. sp***alają ci, którzy nie mają w kraju perspektyw i myślą że gdzie indziej jest kraina mlekiem i miodem płynąca. A zapie**alać wszędzie trzeba. I wszędzie znajdzie się rząd który przyjdzie po część tego co zarobiłeś, malkontencie. Myślałem do dziś że nie ma nic gorszego od narzekania na życie starej baby. Ale gorsze jest narzekanie młodych(?) i inteligentnych(???). Łatwo jest zrzucać winę na innych i uwalniać się od odpowiedzialności, nie? Łatwiej jest powiedzieć "rząd jest ch*jowy bo nie mam pracy" i się opie**alać niż wziąć się w garść i coś znaleźć.



Ja nie narzekam a krytykuje a to różnica. A co Ty myślisz, że mi o prace tylko chodzi?

No i znam sporo osób które narzekały, krytykowały, po studiach wyjechali i sobie życie ułożyli, po za granicami Polski, totalnie anty-socjalnego państwa. Oczywiście tam zapie**alają, ale przynajmniej dostają za to kase, mogą (teoretycznie) spać spokojnie i nie martwić się za co kupią leki jak będą na emeryturze.

Aaa przepraszam pan tusk podał dobry sposób na emeryturę, mamy wszyscy kupic sobie mieszkania i je wynajmować :shock:

Tak więc przepraszam, wyjeżdżają tylko Ci którzy, są ogarnięci i zdolni ale nie mają znajomości by tutaj liczyć na dobrą prace.

Ja kocham miejsce w którym się urodziłem ale patriota nie jestem i nie będę. :roll:

Tak więc bądź sobie patriota, kochaj ten kraj, próbuj coś zmienić, jak Ci sie uda, złoże serdeczne gratulacje pełne podziwu.

Kasander

2012-03-18, 11:04
Jak powiedział Piłsudski: Naród wspaniały, tylko ludzie k***y... i to widać po autorze...

adiemus36

2012-03-18, 11:07
@ lelon

Bo jest.

paździerzowy

2012-03-18, 11:08
Co to k***a jest?! To takie polaczkowe ośmieszać osoby, które wiele zrobiły dla naszego narodu i kraju.

Keepo

2012-03-18, 11:08
No k***a tego powinni nauczać w szkołach. Prawdziwa historia oparta 100 % na faktach.

makabrax

2012-03-18, 11:15
no i po komentarzach doskonale widać jak się od razu ludzie spinają chociaż filmik w żaden sposób Pierwszego Marszałka nie obraża...

BurbonPL

2012-03-18, 11:16
ale wy się kłócicie :) Gdyby Józek to obejrzał to by spadł z krzesła ze śmiechu :P

adiemus36

2012-03-18, 11:19
Uwielbiam cytaty z Piłsudskiego(autentyczne)

- Wam to kury szczać prowadzać a nie wojnę prowadzić
- Naród jest dobry ale ludzie to ch*je
- (do rannego żołnierza z urwaną nogą) Czego się drzesz?! Temu głowę urwało i się nie drze

Józef był pierwszym mistrzem ciętej riposty.

Earth

2012-03-18, 11:25
adiemus36 napisał/a:

Uwielbiam cytaty z Piłsudskiego(autentyczne)

- Wam to kury szczać prowadzać a nie wojnę prowadzić
- Naród jest dobry ale ludzie to ch*je
- (do rannego żołnierza z urwaną nogą) Czego się drzesz?! Temu głowę urwało i się nie drze

Józef był pierwszym mistrzem ciętej riposty.



Chyba zasłużyłeś sobie na miano debila roku 2012!
Brawo! Powiedz, jakim trzeba być idiotą, że cytat, który się pojawił już wcześniej parokrotnie, napisać i znów i w z dupy wziętej formie?

Necromessiah

2012-03-18, 11:27
Czy to nie jest przypadkiem głos tego pedała Kelthuzza?

Boingu

2012-03-18, 11:57
Ażeby nie Piłsudski to byście się dziś nazywali albo Sasza, albo Dimitri, także trochę respektu.
Tak, tak hejtusy. Jestem patriotą. :roll:

PyskatySkurwiel

2012-03-18, 12:00
Jestem patriotą i bardzo szanuje postać Marszałka Piłsudskiego, co nie zmienia faktu, że brardzo mnie to k***a rozbawiło! Szczególnie, ze spodziewałem się czegoś w klimacie filmu propagandowego, a tu takie zdziwienie :) Zajebiste!!!

donszymon

2012-03-18, 12:09
@Poroniony Płód
A ja znam sporo zdolnych i ogarniętych ludzi po studiach którzy nie narzekają tylko działają. Pracują lub szukają pracy w wyuczonym zawodzie, ewentualnie zakładają własne małe biznesy. Mam też kumpla który bez znajomości i bez matury nawet prowadzi sklep odzieżowy i firmę eksportową. I nikt nie myśli o opuszczaniu kraju. Jak się skończyło Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie to nie ma co się dziwić że trzeba iść sprzątać do biura a nie w nim siedzieć.
Ja znalazłem pracę bez znajomości. Ale trzeba się o to starać po pierwsze na studiach nabywając umiejętności, a po drugie CZYNNIE jej później poszukiwać.

Poza tym - krytyka to analiza dobrych lub złych stron. Ty tylko wymieniasz:
-rząd jest ch*jowy
-tylko kretyn to patriota
-wszyscy stąd sp***alają
Analizy brak. Więc to narzekanie. A to różnica.