18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus wśród swoich

no_co_Ty • 2013-08-22, 08:30
W końcu Jezus znalazł podobne do siebie towarzystwo.

myha

2013-08-22, 09:01
Kłamiesz to jest prawdziwa fotografia Jezusa wśród swoich:


od lewej Laozi(taoizm), Josepha Smitha, Jr(koleś od mormonów), Mahomet, Jezus, Aquamen, Budda, Krishna.

Mojżesza tylko brakuje do kompletu, bo się na zdjęciu nie zmieścił.

golip

2013-08-22, 09:08
Co i może teraz mi zaczniecie wciskać, że Spiderman nie istnieje, co? Żal mi was :roll:

TRQPL

2013-08-22, 09:17
Ja tam Hulka często widzę w FitFabric. Tylko mniej przekoloryzowany jest.

Smutas

2013-08-22, 09:22
Ech, zasadziłby człowiek takiemu głupkowi kopa w dupę...

Browarowy-Potwór

2013-08-22, 09:35
O ile na boskość Jezusa, faktycznie nie mamy żadnych namacalnych dowodów, dalej pozostaje postacią historyczną, której istnienie udowodniono. Mówiąc w skrócie : Słaby obrazek

no_co_Ty

2013-08-22, 09:46
@up
Słaby to jesteś Ty.

hudziel

2013-08-22, 10:16
~golip napisał
Cytat:

Co i może teraz mi zaczniecie wciskać, że Spiderman nie istnieje, co? Żal mi was:roll:



No jak to nie ?

thewhitestar

2013-08-22, 11:24
Jezus przy nich to wymoczek!

Chytrusek napisał/a:

O ile na boskość Jezusa, faktycznie nie mamy żadnych namacalnych dowodów, dalej pozostaje postacią historyczną, której istnienie udowodniono. Mówiąc w skrócie : Słaby obrazek


Jezus postacią historyczną której istnienie udowodniono! Przytocz no mi te dowody.

Haha... Wprawdzie boskość, cuda i całą tę jego magię (czyli GŁÓWNYCH przymiotów tej postaci) nikt nie udowodnił, ale - żył człowiek imieniem Jezus! Udowodniono! Nie wiem czy wiesz, ale Jezus to imię dość popularne, Jezusów żyło więc masę. Podobnie można napisać że Harry Potter to postać historyczna której istnienie udowodniono, bo żyją ludzie którzy autentycznie się tak nazywają. Wprawdzie faktycznie nie mamy żadnych namacalnych dowodów na ich zdolności magiczne ale, hej! ŻYJĄ!

Paskudny Stary Dżon

2013-08-22, 12:00
Dowody są m.in. u Tacyta i innych rzymskich kronikarzy. Wystarczy mieć trochę wiedzy humanistyzcnej, żeby w takich rzeczach się orientować, bo to nie jest coś o czym się nie mówi.

Brok33

2013-08-22, 12:02
Korwim już w ciebie celuje lewaku

Pasikoniol

2013-08-22, 12:05
ale k***a sami mądrzy ateiści, nie ma dowodów na to że Jezus Chrystus żył, gdyby były wtedy to byłaby wiedza, a nie wiara. i skończcie te swoje pierdy.

katolunchained

2013-08-22, 12:15
lol, przecież to Iron Man ocalił świat, nie jezus

Pabloooo

2013-08-22, 12:17
Skoro wiara to takie coś czego nie można udowodnić to założę kościół Dupoludzi - zgodnie z moją wiarą ludzie zamiast twarzy mają dupy, jednak dawno dawno temu zły Dupogrzmot rzucił czar na ludzkie oczy i od tego czasu postrzegają one Dupę na szyi jako głowę z twarzą... No przecież mi nie udowodnicie że tak nie jest

quilk

2013-08-22, 12:34
Wiedziałem, po prostu k***a wiedziałem. Patrząc na obrazek już wiedziałem, że ktoś będzie spinał dupę.

Ale browarka dałem xd