18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus wśród swoich

no_co_Ty • 2013-08-22, 08:30
W końcu Jezus znalazł podobne do siebie towarzystwo.

laincoubert

2013-08-22, 12:35
Wszyscy wspaniali ateiści, w formie buntu wrzucają postu negujące sens katolicyzmu, a boję się powiedzieć o tym rodzinie albo w przypadkach gimbusów - chodzą na siłę. Jeśli nie wierzycie nie musicie wrzucać takich postów, to jest żałosne, mam w dupie czy wierzysz w Hulka, skoro tak to się przemaluj na zielono paj*cu.

wiesiors4

2013-08-22, 12:42
Standardowo:

Z pozdrowieniami dla wszystkich idiotów :)

mr_9mm

2013-08-22, 12:48
Obrazek zamieszczony w celach humorystycznych, nie obraża tej wiary. Pomimo tego, znowu następuje kłótnia plebsu o wyznawaną religię. Nigdy nie potrafiliście prowadzić dyskusji na poziomie. Zawsze się tylko obrażacie nawzajem, zero wymiany argumentów. Brak elokwencji i finezji w waszych wypowiedziach. Chcecie robić gównoburzę, to od tego jest dział "polityka i religia".
Arystokracja (taka jak ja) od zawsze wiedziała, że wyznawana religia to prywatna sprawa każdego człowieka.
Ale motłoch musi się kłócić.
ps
Gardzę wami.

Polandball

2013-08-22, 12:48
Idąc waszym tokiem rozumowanie również mogliście być wymyśleni przez kogoś - wy wasze poglądy osobowość. Wiele osób które tu piszą nie widziałem na oczy. Czy to znaczy, że te osoby nie istnieją? nie - przyjmuję na WIARĘ, że rozmawiam z istotą rozumną, a nie jakąś małpą.

Tak samo jest z ludzkim mózgiem - skąd wiesz że go masz? widziałeś swój mózg kiedyś na oczy? Wiele rzeczy przyjmuje się na wiarę.

katolunchained

2013-08-22, 12:50
^To znaczy ze musisz udac sie do psychiatry

thewhitestar

2013-08-22, 13:23
wiesiors4 napisał/a:

.


mr_9mm napisał/a:

.


No proszę "jesteśmy tacy inteligentni i na poziomie że w dyskusję z motłochem się nie wdamy, obrzucimy was tylko inwektywami."
Faktycznie, na poziomie.

A już konkretnie do @mr_9mm - pie**olisz pan. Religia wcale nie jest prywatną sprawa każdego człowieka, nie u nas w Polsce gdzie krzyże wiszą w każdym możliwym miejscu publicznym, ocena z religii wlicza się do średniej, powiedzenie że papież puszcza bąki jest przestępstwem, a kler jest zwolniony z podatków.
Dopóty dopóki tak będzie należy walczyć i wyśmiewać te czarną stonkę i masowe urojenia o dziadziu który siedzi na chmurce. I tak bardzo kocha ludzi że każe ich wiecznym ogniem piekielnym za powątpiewanie w jego istnienie.

sh...........21

2013-08-22, 14:04
Nie lubię jak lewacka propaganda próbuje ośmieszyć chrześcijan ,a inne religie (przede wszystkim islam i judaizm) traktuje z szacunkiem. Najbardziej ubolewam jak ludzie łykają taką ideologie ,ale nie potrafią sobie powiedzieć ,że ich tok myślenia czy poglądy nie zostały wykreowane przez nich samych. :-/

wiesiors4

2013-08-22, 14:08
thewhitestar napisał/a:

Dopóty dopóki tak będzie należy walczyć i wyśmiewać te czarną stonkę i masowe urojenia o dziadziu który siedzi na chmurce. I tak bardzo kocha ludzi że każe ich wiecznym ogniem piekielnym za powątpiewanie w jego istnienie.


No proszę "sprowadzę wiarę do poziomu absurdu i wygram dyskusję nie mając pojęcia o tym o czym dyskutuję, jestem taki zajebisty wygrałem życie..."
Faktycznie na poziomie.

Browarowy-Potwór

2013-08-22, 14:15
Macie tu listę autorów tylko paru tekstóe świeckich, pozabiblijnych, w których mowa o Jezusie i jego życiu :) Opowiadały o człowieku, który był wielkim mędrcem czy czarodziejem (w zależności od tekstu). Został oskarżony o uprawianie magii i ukrzyżowany. I to są źródła historyczne, nie biblia, która wam tak nie odpowiada.

Pliniusz Młodszy
Mara Bar-Serapion
Lucjan z Samosat
Babiloński Talmud
Juliusz Afrykańczyk
Józef Flawiusz
i wspomniany wcześniej Tacyt

(Tak, nazwiska przed chwilą wygooglowałem i nie podałem ich z pamięci, bo nie jestem historykiem ani religioznawcą)

thewhitestar

2013-08-22, 14:16
wiesiors4 napisał/a:


No proszę "sprowadzę wiarę do poziomu absurdu i wygram dyskusję nie mając pojęcia o tym o czym dyskutuję, jestem taki zajebisty wygrałem życie..."
Faktycznie na poziomie.


Wybacz, ale ja tej religii nie wymyśliłem. Więc o to że jest absurdalna nie miej do mnie pretensji.

wiesiors4

2013-08-22, 14:51
thewhitestar napisał/a:


Wybacz, ale ja tej religii nie wymyśliłem. Więc o to że jest absurdalna nie miej do mnie pretensji.


Abusrdalne to jest obnoszenie się ze swoją wiarą/ateizmem (niepotrzebne skreślić).

WolfManGoth

2013-08-22, 15:13
Pabloooo napisał/a:

Skoro wiara to takie coś czego nie można udowodnić to założę kościół Dupoludzi - zgodnie z moją wiarą ludzie zamiast twarzy mają dupy, jednak dawno dawno temu zły Dupogrzmot rzucił czar na ludzkie oczy i od tego czasu postrzegają one Dupę na szyi jako głowę z twarzą... No przecież mi nie udowodnicie że tak nie jest



No, to teraz tylko dorób jakaś filozofię do tego i spróbuj przekonać do takiego wierzenia innych.

pi...........ja

2013-08-22, 17:31
Świetny obrazek.Gimbazjalne quasi-ateiściaki już się fapują, zamiast poczytać raporty rzymskich historyków.